Tanec života

Tanec života - 6. díl

21. prosince 2014 v 23:34 | Nikpší
Je to už několik dní, co se snažím kontaktovat Nialla, ale marně. Na smsky neodpovídá, hovory vždycky ukončí a doma jsem ho ještě ani jednou nezastihla. Nebo prostě jen neotevírá, což mě mrzí. I přesto, že nemám vůbec čas a luxusně nestíhám, chybí mi jeho společnost. Naprosto jeho chování chápu, ublížila jsem mu, ale jak jsem měla vědět, co ke mně cítí? Tolik jsem se bála, abych se nezamilovala a neublížil ni, až jsem to nakonec udělala já. Zlomila mu srdce a strašně toho lituji.

Tanec života - 5. díl

12. října 2014 v 18:04 | Nikpší
Pohled Harry
Bála se. Zavřel jsem oči, poodstoupil od ní a nechal ji jít. Tentokrát jsem to neudělal, proto, aby to sedlo do mého příběhu, ale proto, že jsem to tak chtěl. Teď jsem se za sebe opravdu styděl. Ubližoval jsem jí z vlastní vůle a lhal, jak jen mohl. Ale jedna věc mi do toho všeho nesedí. Moje touhy. Tolik mě k ní něco přitahovalo. Musel jsem ji nechat jít.

Tanec života - 4. díl

8. října 2014 v 21:35 | Nikpší

Panebože co dělám s Niallem v posteli? A nahá? Sednu si a přikryji se peřinou. Kouknu na Niallera a snažím se vzpomenout, co se včera všechno stalo. Spali jsme spolu, to je jasné, ale proč? Vůbec nic si nepamatuji a to mám ještě hlavu jak střep.

Tanec života - 3. díl

1. září 2014 v 18:08 | Nikpší

Ráno jsem se probouzela s nádhernou náladou. Ani nevím, kde se bere. Že by ten včerejšek měl zázračnou moc? Nejspíš. Jsem tak plná energie, že by jen málokdo věřil, jak málo jsem toho naspala.

Ustlala jsem postel a na ni napsala lísteček:
Vážně jsem si to užila, ale mám plno práce. Užij si dnešek, A.

Tanec života - 2. díl 2/2

10. května 2014 v 23:18 | meum-amo-vita

"Stvrď smlouvu polibkem Ash." "Parchante," přišla jsem k němu a naposledy ho políbila. Naposledy před tím, než začal náš souboj. Souboj ohně a vody. Venuše a Marsu, Slunce a Měsíce. Mě a jeho.

Ani jsem si to neuvědomila, ale zapletla jsem mu ruce do jeho kudrlinek a namotávala je na prsty. Líbala jsem ho s vášní a neporazitelností. Musím to vyhrát já. Je fakt, že se ho nezbavím ani v jednom případě, ale aspoň pochopím matiku ne? Vím, že se bude snažit o něco víc než jen o příklady, ale to mi je jedno. Já se mu nevnucovala. Je to docela směšné. ON Harold Styles, král školy, se mi vnucuje. Mě, které celou tu dobu jen ubližoval. Parchant.

Tanec života - 2. díl 1/2

9. dubna 2014 v 21:32 | meum-amo-vita

Pohled Harry
Je to už třetí den, co se ji snažím nějak ukecat. Oblbnout, ale nic nezabírá. Ona snad není ženská nebo co. Ani můj sexy skvělý úsměv nezabírá. Snažím se dělat všechno pro to, aby se mnou mluvila, ale ona to odmítá. Vždycky někam uteče nebo se mi vysměje do tváře, že jí podlízám. A má pravdu. Podlízám, ale je to i pro její dobro ne? Dobře, je mi celkem fuk, jestli ona uspěje nebo ne. Potřebuju uspět hlavně já. Jenže bez ní to prostě nepůjde.

Tanec života - 1. díl

20. února 2014 v 23:15 | meum-amo-vita

"Takže dáme se do toho," pověděl učitel tance Liam Payne. Pro studenty jen Liam, protože prý není tak starej na profesora.

Namakenej chlap, kterej ví, co chce. Jenže chce toho až moc. Moc po mně. Jak mám sakra dokázat tancovat s Harrym Stylesem? Nejarogantnější kluk na celé škole. Miláček všech holek, až na mě. Nikdy jsem si ho moc nevšímala. Nikdy jsem si moc nevšímala ničeho.

Prolog - Tanec života

16. února 2014 v 20:36 | meum-amo-vita


Přijata! To slovo mi změnilo tenkrát život. Byla jsem neuvěřitelně ráda, protože tanec je můj život. Tancuji už od dětství. Nejprve jsem tancovala balet, ale později jsem přešla na modernější hudbu a to se teprve začal můj život točit. A to doslova.
 
 

Reklama