Story of my life

Story of my life -17. kapitola

6. března 2014 v 22:36 | Hanna*Emily:

Jak se může na všechny stále zářivě usmívat? Přetvařuje se snad? Možné to je, nedivila bych se, myslím, že on je člověkem mnoha tváří. Vsadím se, že jsem ani z daleka nepoznala všechny. Když nad tím tak přemýšlím, chci je vůbec poznat?

Story of my life -16. kapitola

6. ledna 2014 v 20:45 | Hanna


Probouzím se díky hrozné křeči v ruce, která mi střílí od zápěstí až do ramene. Je to nesnesitelná bolest, kvůli které mám pocit, že mi ruka za chvíli upadne.

Snažím se, ruku zvednou a přemístit do jiné polohy, ale nejde to. Něco mi v tom brání.

Story of my life -15. kapitola

29. prosince 2013 v 22:54 | Hanna


"Nesahejte na mě!" vrčím na něj, zatímco zdělávám jeho ruky z mých ramen až tak prudce, že to skoro neustává a málem se řítí na podlahu baru.

"P-proč s-se mi-i vyh-hýbáš, malič-čká?" říká s pletoucím se jazykem, přičemž svou volnou rukou chytá tu mou. Cítím při tomto dotyku mírné brnění, ale snažím se tomu nevěnovat pozornost, a proto ji z jeho sevření okamžitě vysmekávám.

Story of my life -14. kapitola

16. prosince 2013 v 19:18 | Hanna

"Jmenuje se Zayn." Usmívám se na něho. Chce něco říct, ale zarážím ho "Z-A-Y-N." Říkám mu pro upřesnění uštěpačně každé písmeno zvlášť. "A mimochodem, vůbec nic vám do toho není!" Opět na něho házím falešný úsměv a pokračuji. "Jak už jsem vám říkala, do mého soukromého života vám nic není, tak se přestaňte laskavě chovat, jak kdybyste do něho patřil!" zvyšuji na něho hlas a prudce od něho odvracím pohled.

"Uklidni se Em, myslím, že jsi mu to docela nandala, došli mu slova! Můžeš být na sebe hrdá!" Zhluboka se nadechuji a dívám se okýnkem z letadla ven.

Story of my life -13. kapitola

9. prosince 2013 v 19:48 | Hanna


"Harry, co tu děláš?" mračí se Megan na Stylese.

"Na to samé bych se mohl ptát já tebe." Odsekává Harry Megan a pořád ještě na ni čučí s vykulenýma očima.

Já přešlapuji z nohy na nohu a pohledem těkám z Harryho na Megan.

O co to tu jde? Vysvětlí mi to konečně někdo?

Story of my life -12.kapitola

2. prosince 2013 v 21:52 | Hanna"Okamžitě zastavte! Chci vystoupit!" ječím na Stylese přes celé auto a mám pocit, že snad každou chvíli vyskočím za jízdy ven.

Kurva! Co si to vůbec dovolil mě hodit do jeho auta a odjet se mnou pryč?! Vždyť to je únos! A co Zayn? Co si bude o, mě myslet? Vždyť jsem mu říkala, že se hned vrátím. Tohle je snad zlý sen. Proč to ten kudrnatý debil dělá? Proč je všude, kde jsem já? Fakt mě sleduje?

Story of my life -11.kapitola

1. prosince 2013 v 18:08 | Hanna


Stojím naproti Harrymu, jak solný sloup a čučím na něho s vykulenýma očima.

"Co? Proč?" vylítává ze mě.

"Máš něco s tím barmanem, Emily?" ptá se mě naštvaně otázkou na otázku a rukou si prohrabuje vlasy.

Story of my life -10.kapitola

27. listopadu 2013 v 21:54 | Hanna


"Chtěl bych tu dohodu zrušit a taky bych chtěl, aby to, co se mezi námi stalo v Chicagu, zůstalo jen mezi námi. Nechci, aby o tom někdo věděl, a také nechci, aby se to ještě někdy opakovalo." Říká a upírá na mě jeden ze svých vážných, nečitelných pohledů.

Story of my life -9. kapitola

21. listopadu 2013 v 17:18 | Hanna


Paráda! Zabloudila jsem! Poslední den tady v tom zasraném městě, na které hned jak odsud odletím, hned jak se letadlo odlepí od země, nechci mít vzpomínky, a proto jsem se to všechno pokusila řešit alkoholem ve snaze, že si nic ráno nebudu pamatovat a já zabloudím.

A ještě ke všemu, když jsem totálně na mol a sama.

Story of my life -8. kapitola

20. listopadu 2013 v 20:16 | Hanna


Mám tam jen tak vtrhnout nebo mám zaklepat?

Stojím před Harryho dveřmi se zamračeným výrazem v obličeji a zrychleně dýchám.
Už jsem se rozhodla! Vtrhnu tam, ztropím scénu a budu si ten pohled na jeho nechápavý výraz, zatímco po něm budu ječet užívat.

Jo! Hezky si na něho všechnu svou zlost vybiji!

Story of my life -7. kapitola

18. listopadu 2013 v 12:18 | Hanna

Bože, co to? Probouzím se díky nesnesitelnému zvuku, který ve své hlavě slyším snad pětkrát hlasitěji.

Au! Moje hlava! Mračím se a prsty na rukou si masíruji spánky.

Ten hrozný zvuk furt neutichá. Mám pocit, že se mi každou chvíli rozskočí hlava, jestli to okamžitě nepřestane. Prosím dost!

Story of my life -6. kapitola (2/2)

16. listopadu 2013 v 22:05 | Hanna


Ani nevím, jak jsem se sem dostala, ale zrovna sedím na Harryho posteli v jeho ložnici. Co tu do prdele dělám?

Už vím, posadil mě sem on a se slovy "nikam mi neuteč, maličká!" odešel do koupelny. Nejspíš na záchod. Měla bych se zvednout a okamžitě odsud zmizet!

Story of my life -6. kapitola (1/2)

15. listopadu 2013 v 23:53 | Hanna


"Takže dohodnuto." Slyším vedle sebe Stylesův hlas.

Právě si podává ruce s panem Harrisem, se kterým právě teď uzavřel obchodní smlouvu. Pan Harris se na něho vřele usmívá a potřásá mu rukou.

"Ano Pane Stylesi, jsem rád, že jste mou smlouvu podepsal. Vlastně od teď jsme obchodní partneři." Opět se na Stylese usmívá.

Pan Harris je už docela starý pán. Je mu nejspíš kolem 45 let, ale je velmi příjemný. Myslím, že tenhle muž bude dobrým obchodním partnerem.

Harry se na něho také vřele usmívá. "Také jsem rád, že to proběhlo bez komplikací." Říká mu s úsměvem na tváři Harry.

Story of my life -5. kapitola

13. listopadu 2013 v 18:34 | Hanna


Je to tady. Můj den D. Lítám po baráku jak splašená, hledám věci, které budu potřebovat na služební cestu, abych je mohla uložit do kufru.

Klečím na zemi před kufrem a pokouším se ho zapnout. Nejde to! Do prdele! Škubu za zip u kufru, který mě nechce poslouchat a nepřestává trucovat. Zasekl se! Nemůžu ho posunout ani o milimetr!

"To je tím, že sis tam nacpala až moc zbytečných krámů." Poučuje mě Lussy vcházejíc do mého pokoje.

Story of my life -4. kapitola

12. listopadu 2013 v 21:45 | Hanna


"Dobré ráno New Yorku!" řve na mě Lussy větu, kterou každé ráno používají snad všechny New Yorské rádia, stojíc ve dveřích mého pokoje a za účelem vylákat mě z mé postele. Což se jí samozřejmě moc nedaří. "Lussy vypadni a nech mě spát!" říkám jí ospalým a protivným hlasem, zatímco šmátrám rukou vedle sebe, abych po ní mohla hodit polštář a tím ji donutit aby odešla. Překvapivě se trefuji i se zavřenýma očima.

"Ty jsi fakt blbá Em, ale říkám ti to narovinu, jestli zas nebudeš stíhat, já na tebe čekat nebudu a bude mi jedno, jak se dostaneš do práce! Klidně si tam dojeď třeba na velbloudovi!" "Ježiš, nešil tady! Jen 10 minut a vstávám."

Story of my life -3. kapitola

11. listopadu 2013 v 23:33 | Hanna

"Prosím jednu sklenku šampaňského." Sděluji číšníkovi, který prochází kolem mě s táckem plným sklenek s šumivým nápojem. "Tady Slečno." Podává mi perfektně vychlazené a jak tak soudím také prvotřídní šampaňské. "Děkuji" usměji se na něho a beru si nabízenou sklenku. Trochu upíjím a pokládám ji na stůl, zatímco čekám na Lussy, která jak tak vidím, se zakecala s nějakým chlápkem u baru. "Jojo, tohle je Lussy podobné, nikdy nepohrdne hezkým chlapem." Sděluji si pro sebe s úsměvem. "Em, co ty tady tak sama?" ptá se mě Kate usedajíc vedle mě na židli. "Ty moc dobře víš, že tyhle večírky nemám ráda, Kate" odpovídám jí otráveným tónem. "Taky je moc nemusím." Sděluje mi s uchechtnutím.

Story of my life -2. kapitola

11. listopadu 2013 v 22:23 | Hanna

"K sakru! To snad ne!" říká Lussy zvýšeným hlasem, zatímco neustále otáčí hlavou a hledá volné místo k zaparkování na přeplněném parkovišti hotelu "The Quin". "Všude je plno" rozkřikne se na celé auto "Do prdele!" Bouchne pěstí do volantu. Musím se nad tím jejím, rozčilování pousmát. "Lussy, myslím, že radši vystoupím a půjdu do hotelu. A ty buď trpělivá a nevzdávej to. Takže, hezky hledej Punťo!" Vyplazuji na ni jazyk. " Ale rychle! Myslím, že tomu Anglánovi se nebude líbit, když zjistí, že sestry Whitovi chybí." Dodávám rychle a se škodolibým úsměvem vystupuji z auta přímo do nočního centra New Yorku konkrétně na parkoviště hotelu "The Quin".

Story of my life -1. kapitola

11. listopadu 2013 v 18:08 | -Hanna

"Sakra, nevím co na sebe!" řvu na svou sestru Lussy. Stojím před otevřenou skříní pouze ve spodním prádle a silonkových punčochách s rukama založenýma na prsou a netrpělivě do rytmu podupkávám nohou. "Emily, pospěš si a rychle něco vyber!" řve na mě Lussy, zatímco stojí v koupelně a pokouší se co nejrychleji zapnout, jak ona říká "ďábelský přístroj", aby si mohla vyfoukat své dlouhé medové vlasy, které jí tak závidím.
 
 

Reklama