One way or another

Epilog OWOA

2. února 2014 v 21:01 | meum-amo-vita


Už jsou to několikáté Vánoce, které trávím v Anglii, ale tyhle budou jiné než ty ostatní. Už z toho důvodu, že je poprvé budu slavit jen s Harrym. Náš vysněný domeček jsme nikde nenašli a tak jsme se rozhodli si ho nechat postavit. Stojí kousek od 1D vily, kde se pořádají všechny akce, ale nikdo tam už tak nějak nebydlí. Kluci si z toho udělali zkušebnu a nahrávací studio. A kde všichni bydlíme? Každý má svůj domeček, ale všichni žijeme v jedné ulici kousek od sebe. Jsme stále nejlepší kamarádi a tak to zůstane. Navždy.

36. kapitola 2/2

2. února 2014 v 14:07 | meum-amo-vita

Měla jsem pravdu. Nebyl to jen sen, kdysi jsem ten přívěšek dostala jako dárek, ale kdo ho má, nikdo neví. Nejspíš Harry, kterými neodpovídá ani na smsky. Mám se na něj vykašlat? Mám ho nechat jen tak jít? Nejspíš.

36. kapitola 1/2

12. ledna 2014 v 22:59 | meum-amo-vita

Dneska mě konečně pustili z nemocnice. Na jednu stranu jsem byla šťastná, protože mě už opravdu nebavilo jen tak ležet a čučet na telku. Jenže teď se už musím vrátit do svého života. Do reality. Jenže jaká je moje realita? Netuším.

Je to 10 dní co jsem se vzbudila z komatu. Jsem už plně funkční, až na mou hlavu. Stále si nic nepamatuji, ale snažím se. Bohužel to nejde. Všechno mi přijde tak cizí. Dokonce i vlastní obličej. Divný že?

35. kapitola OWOA

29. prosince 2013 v 21:24 | meum-amo-vita

( http://www.youtube.com/watch?v=xZMIpPqnrzg ... pusťte si to asi vícekrát po sobě :DD)
Pohled Harry
Sedím na židli před operačním sálem a čekám. Každá minuta se táhne jako dlouhá a nekonečná řeka. Nevím, co mám dělat. Přemýšlím, ale tolik to bolí. Jen pomyšlení, že to nepřežije. Že nebude v pořádku. Utírám slzy, které se hromadí pod zavřenými víčky.

34. kapitola OWOA

27. prosince 2013 v 23:39 | meum-amo-vita

Pohled Harry

Stojím na pódiu a hraji poslední písničku, kterou jsem věnoval jí. Tolik mi chybí. Při slovech písničky se mi chce plakat, ale držím se. Zazní poslední tóny a já utíkám pryč. Už to tu dýl nevydržím.
Jsem zavřený u sebe v pokoji tom nejluxusnějším hotelu, který se v LA nachází. Je to tu opravdu nádherné, turné je boží. Je skvělé vidět tolik šťastných fanynek, ale jak si to mám užít já, když nejsem šťastný? Když vím, že až přijedu nikdo tam na mě nebude čekat. Už ne. Ale tolik bych si přál, kdyby bylo všechno jinak. Kdyby mi řekla pravdu a všechno by bylo zase jako dřív.

33. kapitola OWOA

22. prosince 2013 v 19:29 | meum-amo-vita

Cítím jeho kudrlinky ve svých prstech. Jeho horké nedočkavé rty mě líbají po celém těle. Vzdychám jeho jméno a jsem šťastná. Oteklé rty od líbání tisknu na ty jeho a vášnivě ho líbám. Mám pocit jako bychom měli jen pár minut. Prohlubuji polibek a tisknu se víc k jeho tělu. Miluju Harryho a nic mi v tom nezabrání.

32. kapitola OWOA

11. prosince 2013 v 23:23 | meum-amo-vita

Minuty ubíhaly jako dny. Smířila jsem se s tím, co se stalo. Vím, že se musím dát dohromady. Za pár dní musím začít zase hlídat děti. Měla bych se taky nahlásit na opravné zkoušky, ale nejsem si jistá, jak zareaguji, když kolem mě bude tolik lidí. Bojím se, že zase uteču.

První den jsem strávila schoulená pod stolem, ale časem mě začaly bolet záda a tak jsem se schoulila do postele. Každou chvilku jsem slyšela, jak na mě přes dveře někdo mluví, ale neodpovídala jsem. Nedokázala jsem si spojit slova s jejich významem.

31. kapitola OWOA

5. prosince 2013 v 22:08 | meum-amo-vita

Zase sedím u učení. Bože můj ať už to mám za sebou. Poslední zkouška mě čeká zítra. Poslední a mám prázdniny až do září. Snad mi to vyjde.

U učení teď sedím opravdu dlouho. Máme toho nějak moc. S Harrym se vidím vždy jen na chvilku, protože kluci se chystají na blížící se tour. Páni neumím si představit, že to tady
bez něj vydržím tak dlouho. Kdybych aspoň chodila do té blbé školy. Ale oni musejí jet zrovna přes prázdniny. Sakra.

30. kapitola OWOA

3. prosince 2013 v 21:54 | meum-amo-vita

Člověk si ani neuvědomí, jak rychle plyne čas. Barevné stromky a podzimní bouřky vystřídaly sněhové závěje. Lehké svetříky nahradily zimní kabáty a všechno se stalo lepší. Alespoň pro můj vlastní svět.

Harry měl tenkrát pravdu. Jsem šťastná s ním. Miluju ho a nedokážu si představit, kdybych alespoň jednou denně neslyšela jeho hlas. Necítila jeho dech na svém krku a horké polibky na věčně zmrzlých rtech. Nejsem zviklá na tak kruté zimy jako jsou tady v Anglii, ale přesto miluju procházení se Londýnem. Pozorování sněhových vloček, které padají na naše kabáty. Klouzání se po ledu a sněhové bitky s Haroldem, protože ty vždycky skončí polibkem. Žhavým a vášnivým, který probudí promrzlé tělo, až mám pocit, že roztaji úplně.

29. kapitola OWOA

2. prosince 2013 v 19:11 | meum-amo-vita

Stojím před skříní a cítím se jako socha. Nedokážu se pohnout. Jít na párty? S ním? Ne, já přece nemůžu nebo jo? Moje sáhodlouhé přemýšlení přerušil dotek velkých rukou na mých bocích.

Harry mě pevně objal kolem pasu a přitáhl blíž k sobě.

Cítím jeho napnuté svaly na hrudi, kterými se dotýká mých zad. Cítím pravidelný dech a polibky, které jsou tak horké až mám pocit, že moje pokožka hoří.

28. kapitola OWOA

28. listopadu 2013 v 22:40 | meum-amo-vita


Bože nesnáším tyhle rozhovory. Nesnáším, když si Elen hraje na moji psycholožku, která ví všechno nejlíp. "Ták pěkně si popovídáme Kristen," bože můj od té doby co jsem se jí svěřila se svojí minulostí tak si se mnou takhle povídá snad každý den. Tvl to je spolubydlící to vám povím.

27. kapitola OWOA

20. listopadu 2013 v 20:32 | meum-amo-vita

Uběhlo několik dní a já se úspěšně vyhýbám celé skupině. Ale hlavně Harrymu. Ano já vím, můžu si za to sama. Neměla jsem s ním spát. Byla to chyba, ale přesto to byla tak luxusní chyba, že při dlouhém přemýšlení bych ji udělala znova. Byl to kurevsky dobrej sex.

26. kapitola OWOA

16. listopadu 2013 v 22:40 | meum-amo-vita

(Doporučuji pustit k tomu tohle: http://www.youtube.com/watch?v=WIbUNfg_wmM )
Přestala hrát písnička a Harry na mě hleděl. Zkoumal, jestli jsem to opravdu já. "Musíš být Kristen, takovou vášeň jsem cítil naposledy u ní." Cože? On mě měl rád? On to tenkrát neudělal kvůli tomu kdo je? Ne Kris něco si zase nalháváš. Ale vždyť tobě to je úplně jedno. Nic k němu necítíš, pouze jsi pořádně na mol.

25. kapitola OWOA

14. listopadu 2013 v 22:55 | meum-amo-vita

Konečně volno. Ráno jsem odvedla děti do školy a něž je půjdu vyzvednout mám ještě spoustu času. Právě jsem před zrcadlem a přemýšlím, jestli to mám opravdu udělat. Nový život, nová země, nový deník, ale nová barva? Vždycky jsem si zakládala na jednoduchosti a hlavně na to být sama sebou, ale teď? Překousnu to? Dokážu se změnit?

Nejprve jsem chtěla vlasy trochu zkrátit, ale když jsem vzala nůžky do ruky, nedokázala jsem to. Bylo mi líto těch hustě havraních vlasů. Nemohla jsem je prostě jen tak ostříhat. A tak je tu tahle varianta. Barva. Jo udělám to. Musím se změnit od začátku.

24. kapitola OWOA

10. listopadu 2013 v 19:48 | meum-amo-vita

Odemykala jsem svůj byt. Byl tak nádherný a hlavně byl můj. A byl v Anglii. Vím, že škola mi začíná až za měsíc a půl, ale přesto jsem musela odejít. Ano já vím, opět jsem utekla. Zůstalo mi to od malička, vždy když jsem měla nějaký problém, utekla jsem se schovat. Ať už jsem byla na půdě nebo ve skříni. Vždy jsem prostě zmizela a nechtěla se k tomu vracet. A teď jsem to udělala znovu. Utekla jsem. Do Anglie a už se nevrátím. Mám tu byt, školu a dejme to mu práci.

23. kapitola OWOA

1. listopadu 2013 v 21:56 | meum-amo-vita
Pondělí začínalo trochu chaoticky. Nemohla jsem nic najít. V bytě jsme měly vybalené věci z čundru a všechno bylo poházené po celém bytě. Než jsem našla mobil a peněženku bylo půl8 a já totálně nestíhala. Můj pracovní týden právě začal. V osm hodin jsem měla odletět do Řecka.

22. kapitola OWOA

1. listopadu 2013 v 21:43 | meum-amo-vita
Tak po trošku delší době :D

Probudila jsem se s východem slunce.
Nechtělo se mi stávat, ale byla mi zima. Přece jenom jsem byla jen v kraťasech a tričku a to jsem měla mokré od ranní rosy. Pozorovala jsem východ slunce a přemýšlela jsem o včerejší noci.

Jo já vím, asi jsem mu to měla říct dřív, ale přesto se nemusel chovat jako malý a hned se urazit. Mohl tady se mnou zůstat až do rána. Nebo prostě …..já nevím.

21.kapitola OWOA

10. června 2013 v 22:16 | meum-amo-vita

Konečně mám volný víkend. Už toho na mě bylo opravdu moc. Ráno prodávat zmrzlinu, odpoledne letět do jiného státu a vracet se kolem půlnoci domů a pak zase nanovo.
S Mikym jsme se viděli málo a to vždy mezi odletem nebo až kolem půlnoci, kdy jsem byla unavená a dost protivná. Pořád jsme se hádali. I kvůli prkotinám, jako například čí je to jablko nebo tak něco. Nedalo se to už vydržet. Byla jsem z toho špatná. Naštvaná na všechny a všechno a pak to mělo přijít. Volný víkend. Doufala jsem, že si ho spolu užijeme, všechno vynahradíme a konečně se usmíříme a všechno bude fajn.

Byla jsem už dávno sbalená a čekala, až si dobalí i Kate. Jedeme na vodu. Budeme sjíždět řeku. Já, Kate, Miky a nějací kamarádi. Budeme spát ve stanech a už se šíleně těším.

Miky na nás čekal na zastávce. Vedle něj bylo pár lidí, ale netušila jsem, jestli jsou to ti jeho kamarádi nebo ne. Přišla jsem k němu a nejistě ho políbila. Okamžitě jsem se od něj odtáhla a měla v očích otázku. Netušila jsem, jestli je na mě ještě neštvaný nebo ne. Miky se usmál a přitáhl si mě blíž k sobě. Přiblížil jeho rty k těm mým a jemně zašeptal: "Promiň zlato, všechno ok??" Jako odpověď jsme ho políbila. Pak se odtáhla a odpověděla:" Jo, všechno je v nejlepším pořádku."

Potom už jsme nesedli do autobusu a jeli někam, kde jsme měli sraz s ostatními vodáky. Než jsme se dostali na místo, sluníčko se vyhouplo na oblohu a začalo být šílené horko. Asi po hodině jsme se konečně dostali k vodě. Bylo tam plno lidí. A vedle nich už nafouklé rafty.

20.kapitola OWOA

4. června 2013 v 21:11 | meum-amo-vita
Možná to bude znít divně, ale ten sen mi pořád vrtá hlavou. Kdyby se to stalo ve skutečnosti, co bych udělala?? Hned po probuzení snu jsem řekla jeho jméno. Jistě, že by to byl Mikuláš. Tolik jsme se na něj těšila, ale teď si nejsem tak jistá. Den o de dne přemýšlím, že by to byli spíš kluci. I za ten jeden týden mi byli mnohem víc jak Miky. Vím, zní to střeleně, ale byli pro mě víc jako kamarádi. Byli to bráškové k nezaplacení. Možná by mi chyběl Miky. Vlastně jo chyběl by mi. Ty jeho sladké rty a ten rošťácký úsměv. Ale teď mi zase chybí kluci. Nechtěla jsem jim volat nebo se s nimi nějak kontaktovat, protože vím, že se s nimi už nikdy neuvidím. Ale i přes to mi začínají chybět hádky s Brokoličkou.

19.kapitola OWOA

26. května 2013 v 21:05 | meum-amo-vita
Po dklouzhé době další kapitola. Je trošku o ničem, ale stává se :DD

"Kate máš ty klíčky?" "Jo." "A myslíš, že je nehledali?" "Prosím tě Harry klíče hledá každou chvilku, takže nikoho nenapadne, že jsme si je vypůjčily." "Taky fakt," pověděla jsem a se smíchem jsem odcházela z hotelu. Náš poslední den v Anglii. Dejme to mu den. Spíš pár hodin. A proto jsme si trošičku přivstaly, abychom udělaly klukům ten nejvíc nezapomenutelný rozlučák :D

No trošičku. Spíš hodně. Je teprve půl páté a my se vkrádáme klukům do vily. Potichoučku jsme odemkly dveře a klíče vrátily na jejich pravé místo. Potom jsme zkontrolovaly, jestli jsou všichni v pokojích a spí. Nejvíc jsem se obávala Nialla, který prý často chodí do kuchyně krást jídlo. A taky Liama, který vstává brzo, aby si mohl v klidu zaběhat.

18.kapitola OWOA

16. května 2013 v 16:35 | meum-amo-vita

Ráno jsem se probudila a nemohla jsem se zorientovat. Kde to proboha jsem? Pak jsem, ale uslyšela hádku dvou chlapeckých hlasů a všechno mi to došlo. "Jasně Kris spíš v domě těch nejslavnějších bláznů z celé Anglie," pošeptala jsem. Hádka těch dvou, ale začala nabírat na síle. Neslyšela jsem přesně o co jde, ale poznala jsem, že hlavním tématem jsem já. Potichoučku jsem se zvedla a došla kousek před kuchyň. Noha už mě nebolela, ale raději jsem našlapovala opatrně.

17. kapitola OWOA

11. května 2013 v 17:27 | meum-amo-vita


Tři deset a oni nikde. Páni kde asi jsou? "Kris nechceš jim zavolat? Za chvilku už začne film a oni nikde." "Asi jo Kate, a nechceš to udělat ty?" "Hele neprovokuj jo, neříkám, že se moje angličtina nezlepšila, ale i tak bude jistější když to uděláš ty." "OK," řekla jsem se smíchem.

16. kapitola OWOA

6. května 2013 v 21:08 | meum-amo-vita
Píp píp píp. OMG kdo co zase chce. Kouknu na mobil. To už je půl 11?? Páni, to jsem spala nějak dlouho. No, i když šla jsem spát celkem pozdě.

Kouknu se, kdo mi psal tu smsku. Louis. Hmm tak to bych nečekala. Myslela jsem si, že mě po včerejšku nechají samotnou. Avšak Louis potřeboval pomoct. Prosil mě, jestli bychom před koncertem nešli nakupovat. Prý potřebuje koupit něco Eleonor, ale neví co. Že prý má skvělý vkus, ale kluci mu to vždy zkritizují. Moc se mi nechtělo a tak jsem mu napsala něco typu, že ještě nevím, jestli budu mít čas. Ať jde raději s Kate. Že ona má lepší vkus a navíc zná El. Teda zná všechno ohledně jí, ale nezná ji osobně. To vlastně já taky ne. Vždyť já ji neznám vůbec. :D

15.kapitola OWOA

28. dubna 2013 v 20:36 | meum-amo-vita
Končili jsme celkem brzo, jelikož kluci ráno museli jít zkoušet, ale i přes to nás nechtěli pustit do hotelu. Ubytovali nás tedy v pokojích pro hosty. Než v baráku bylo opravdu ticho, bylo už kolem 23:12. Pořádně jsem se zaposlouchala, a když bylo ticho začala jsem hledat nějaký papírek a tužku.

Dobré ráno,
Zmizela jsem zpátky do hotelu, kdyby něco. Užijte si všichni den.
Kristen.

Nechala jsem lístek na posteli a už jsem se plížila domem. Proč to tu musí mít tak veliké?? Už jsem byla u obýváku, když jsem uslyšela, jak někdo jde ze schodů, které byly kousek ode mě. Přitiskla jsem se co nejvíc ke zdi, aby si mě dotyčný nevšiml, ale zavadila jsem o fotku na stěně a ta spadla. Nebyla to zase až taková rána, aby to někoho vzbudilo, ale ta osoba co se tady plížila to musela slyšet.

14.kapitola OWOA

15. dubna 2013 v 21:34 | meum-amo-vita
"Hmm zase nový den?" zívla jsem si. Včera jsme šli spát celkem brzo, takže dneska můžu stávat opět kolem 7 ráno. Musím si to tady pořádně užít. Ještě pořádná snídaně a bude to dokonalé.

Venku bylo pěkně zataženo, ale i přes to jsem se přinutila vylézt z postele. Oblékla jsem si oblíbené kalhoty, tričko s tříčtvrtečním rukávem, teplejší mikinu a conversky. Vyčistila jsem si zuby, lehce se namalovala a vlasy si zapletla do rybího copu.

Napsala jsem ještě vzkaz pro Kate. Až vstane, tak aby byla v obraze. Jenže kam ho dát?
Kuchyň? Ne, toho by si nevšimla, pokud by nedošel hladný Niall.
Obývák? Hmm na televizi. Jo to je dobrej nápad Kris.
 
 

Reklama