Tanec života - 2. díl 2/2

10. května 2014 v 23:18 | meum-amo-vita |  Tanec života

"Stvrď smlouvu polibkem Ash." "Parchante," přišla jsem k němu a naposledy ho políbila. Naposledy před tím, než začal náš souboj. Souboj ohně a vody. Venuše a Marsu, Slunce a Měsíce. Mě a jeho.

Ani jsem si to neuvědomila, ale zapletla jsem mu ruce do jeho kudrlinek a namotávala je na prsty. Líbala jsem ho s vášní a neporazitelností. Musím to vyhrát já. Je fakt, že se ho nezbavím ani v jednom případě, ale aspoň pochopím matiku ne? Vím, že se bude snažit o něco víc než jen o příklady, ale to mi je jedno. Já se mu nevnucovala. Je to docela směšné. ON Harold Styles, král školy, se mi vnucuje. Mě, které celou tu dobu jen ubližoval. Parchant.


Odtáhla jsem se od něj a čekala, až Brad odstartuje naši sázku. Byl to skvělý kámoš, ale ještě lepší DJ. "Takže dámy a pánové, uděláme tu místo pro tenhle krásný pár. Ať vyhraje ten lepší," pověděl a pak se kouknul na mě. "Tohle je naše krásná tanečnice Ash a tenhle kudrnáč.." "Harry. Jsem Harry." "Tak tohle je Harry. Hodně štěstí přeju oběma, ale vítězi samozřejmě víc," a v tom pustil písničku.

Ani rychlá, ani pomalá. Točila jsem se do rytmu, prožívala každý tón. Často jsem tancovala v Harryho blízkosti. Neuvědomovala jsem si to, ale moje tělo potřebovalo jeho doteky. Ty jiskry, které rozzářily moje tělo. Zamilovala jsem si ho provokovat. Líbilo se to i jemu a já měla pocit, že na parketu jsme jen mi dva.

Sukně se mi točila kolem těla, podpatky cinkaly o podlahu a já byla myslí jinde. Dá se říct, že jsem viděla barevné čáry hudby, které mě pohlcovaly každou vteřinou. Pár piruet, otoček z baletu pohození hlavou a byla jsem si jistá, že to mám v kapse. On nemůže být tak dobrý jako já. Zlepšil se to ano, ale já to musím vyhrát. Za jakoukoli cenu.
Do reality mě vrátil až Bradův hlas: "Trošku jim to ztížíme. Vidím, že Ash je tanečnicí jak má být. Má zaručeně navrch oproti Hazzovi, ale dokáže ho porazit v tanci s partnerem? Uvidíme."

Neváhala jsem, když jsem si měla zvolit svého 'tanečníka'. Byl to samozřejmě můj blonďatý Ir. Znal mě, moje kroky i moje tělo. Někdy bych řekla, že i duši, ale tím si nejsem jistá. Harry začal tancovat s nějakou rusovláskou, která docela válela. Nestíhala jsem je však pozorovat, protože jsem byla naplno zabraná do svého vlastního tance.

Tanec s partnerem je něco zvláštního. Je v tom kouzlo muže a ženy, spojení jejich duší a těla. Snažila jsem se tancovat co nejblíže u Nialla. Dotýkala jsem se jeho hrudi, paží a občas i penisu. Vzrušovalo ho to a to ho vedlo k ještě lepším výkonům. Byl dobrý tanečník, už když jsme se potkali, ale potom jsme začali tancovat spolu. Dokázali jsme propojit kroky s naší myslí. Teď už stačil jen pohled do očí a vycítit kroky toho druhého.

Moje prsty obtahovaly linii jeho obličeje, až skončily na krku, za který ho pevně držely. Z pohledu pozorovatele to mohlo vypadat jako chvíle před vášnivým polibkem, ale my měli v plánu mnohem víc.

Rukou jsem putovala až k rameni, kde jsem se pevně chytila. Niall bloudil po mém těle, až jsem skončila v pevném sevření v jeho dlaních. Držel mě za pas, přidřepla jsem a Niall mě vyhodil do vzduchu.
Stále mě ale držel jednou rukou za pas a druhou klouzal od stehna až ke kotníku, který pevně sevřel a otočil mě tak, že to vypadalo jako hvězda ve vzduchu. Pomaličku jsem padala dolů, tóny písně doznívaly a já slyšela zatajené dechy ostatních. Vystrašené výrazy se měnily v úžas a já udělala ještě to poslední v téhle písničce. Při pádu dolů jsem roztáhla nohy, Niall mě držel opět za pas. Nohy jsem obmotala kolem jeho beder, dlaně položila na jeho vypracovanou hruď. Pomaličku a vášnivě jsem se prohýbala v zádech a při tom škádlivě hladila Nialla na hrudi. Spolu s posledním slovem písničky jsem byla prohnutá dolů k zemi.

Vysloužila jsem si velký potlesk. Byla jsem za to velice ráda a škodolibě jsem se koukla na Harryho. "Není fér, aby to hodnotil DJ." "Ne a proč?" "Nadržuje ti, jen se koukni, jak po tobě slintá," pověděl Harrol s nechutí. "Ale no tak, prostě si přiznej, že jsem lepší." "Nikdy."

"Mílí a vážení, tohle bylo opravdu dech beroucí představení. Já myslím, že vítěze už známe, ale aby to bylo fér, zatancujme si teď všichni. Motejme se jim do cesty, dělejme jim překážky a uvidíme, kdo bude lepší. Mojí favoritkou je Ashley, naše usměvavá kráska. Ale konečný výsledek bude podle hlasování, takže teď máte poslední možnost se přesvědčit, kdo si zaslouží první místo," dokončil svůj proslov a už pouštěl písničky. Mixoval různé songy. Na některé se tancovalo hůř na některé líp, vždy jsem se snažila vymyslet aspoň něco.

Už jsem začínala být dost unavená, ale nesměla jsem to na sobě dát. Harrymu se začalo dařit, nejspíš mu tenhle remix sedí líp než mě. Ale takhle to nenechám, to se nemusí bát.

Vyskočila jsem na bar s tyčemi. Nikdy jsem nepracovala jako kurva, ale přesto byla tyč dost unikátní. A to i teď. Tancovala jsem, točila se a svůdně se kroutila. Vyskočila jsem na tyč a udělala kolem ní otočku tak, abych byla hlavou dolů. Cítila jsem, jak se mi pomaličku roluje sukně dolů. Pevně jsem přitlačila nohy na tyč a pustila se rukama. Jednou jsem si přizvedla sukni, tak aby neodhalovala úplně všechno. Ne že bych si to nemohla dovolit, ale přece jen, tohle Harry může brát za podvádění.

Koukla jsem jeho směrem. Naše oči se střetly zrovna ve chvíli, kdy si rozepínal košili. Brzy jsem viděla, jak letí někam do publika. Fájn, jak chceš, kamaráde.

Nechala jsem sukni samovolně padat, ruce si dala do vlasů a pomaličku stahovala gumičku, která držela moje nezkrotné vlasy.

Cítila jsem, jak padají do tváře, jak se rozprostírají pode mnou. Usmála jsem se, protože jsem uslyšela povzbuzující pohvizdování, které mi dodalo ještě více sebevědomí. Teď to nesmím pokazit.

Písnička se blížila ke konci. Natáhla jsem ruce na zem, zpevnila tělo a pustila se tyče. Pár vteřin jsem dělala stojku, potom jsem nechala nohy dopadnout na zem. Když se ozval cinkot podpatků, narovnala jsem se a vyhledala v davu kudrnatou hlavu.

Blížila se ke mně. Bez košile, s odhalenou hrudí. Stále mě pozoroval, tak jako já jeho. Netancoval, pomalu přicházel k mému tělu. Natáhl ruku směrem ke mně a já ji s úsměvem přijala. Naše prsty se spolu s nepatrnými jiskrami spojily.
Harry zatáhnul za spojené ruce a já, mu spadla rovnou do náruče. Jako princezna. "Moje tančící královna," pošeptal kudrnáč, těsně předtím, než spojil naše rty.

Přerušil nás hluk a skandování mého jména. Položil mě tedy na zem a začal také tlaskat, tak jako ostatní. "Gratuluju, Ash, jsi úžasná, zvládla jsi to," přiběhl za mnou Brad a hned mě objal. "Ty jsi o tom snad pochyboval?" "Trošku, ale neříkej, že on není dobrý tanečník." "Tohle proberem jindy ano? Teď, když dovolíš, musím poblahopřát poraženému," pověděla jsem se smíchem a otočila se k Harrymu.

"Já ti říkala, že nemáš šanci." "Já to věděl, ale takhle se mnou musíš trávit čas, beruš, a to je dost velká výhra. Takže zatím pa," šťouchl mě do nosu a odešel. Parchant. Tohle se nesmí nikdy opakovat. Nikdy si ho nesmím připustit takhle k tělu.

"Bylas úžasná Ash," políbil mě na rameno Niall. Otočila jsem se, pohladila ho po tváři a chtivě ho políbila. "Myslím, že tady už pro nás není místo," zašeptala jsem do polibku, ale to už mě držel v náručí a odnášel do svého bytu.
Jen co za námi zavřel dveře, hladově jsem se na něj vrhla. Přitlačila jsem ho na dveře a strhla z něj tričko. Líbala jsem jeho nahou hruď. Niall mi zajížděl rukou pod sukni, jako by tam ani nebyla. Serval ze mě kalhotky, které omylem roztrhnul. Nevinně se usmál, přizvedl mě za zadeček a namáčkl mě na jeho tělo. Nevydrželi jsme to až do ložnice, nebyl čas. Naše těla byla tak rozpálená, že nám stačila pouhá chodbička.

Během chvíle jsem na sobě měla pouze boty na podpatku, které nijak nezavazely. Niall na tom byl velmi podobně. Oblečení se válelo po celé místnosti, ale bylo nám to jedno. Měli jsme jen sami sebe.

Líbala jsem ho na šíji krku, když do mě strčil dva prsty. Přirážel, až jsem začala vzdychat. Líbal mě a kousal moje bradavky. "Nialle!" Zařvala jsem a prohla se v zádech, ve chvíli kdy nahradil penis za prsty. "Víc," zařvala jsem a přirazila ho ještě víc na dveře.

Niall nás otočil a tentokrát přitlačil na chladné dveře moje rozpálené tělo. Nohy jsem měla obmotané kolem jeho beder a nechala ho uvádět tempo. Narážela jsem do dveří a vždy když se spojily moje horká záda s chladnými dveřmi, naskočila mi husí kůže a to ho přivádělo k šílenství. Vyvrcholili jsme těsně po sobě. Položil svoji hlavu mezi mé ňadra a prudce dýchal. Já sklopila hlavu do jeho vlasů a užívala si tu nádhernou euforii po úžasném sexu.

Tuhle nádhernou chvilku přerušilo kručení v břiše. "No tak Nialllere, děláš si srandu?" "Ne já mám hlad už delší dobu, ale tys byla lahodnější," pověděl a jazykem obkroužil moje ňadra. Pokládal polibky na jamky pod krkem, až se dostal k popraskaným rtům. Jemně mi skousl spodní ret a pověděl: "Co byste si dala, slečinko?" "Vás, pane nenažraný," a pokračovali jsme s bitkou našich jazyků. Ani jsem si nevšimla, že jsme se přemístili, dokud mě nepoložil na kuchyňský stůl. "Palačinky, lásko," skousla jsem jeho ušní boltec a on jen vzdychnul moje jméno.

Nemohla jsem jen tak sedět a dívat se jak se snaží udělat palačinky. Nejprve rozsypal mouku, která se nalepila na jeho zpocené tělo. Objala jsem ho ze zadu a ruce nechala obmotané kolem jeho beder. Prsty jsem malovala různé obrazce na jeho bílém břiše. "Ty jsi, ale nešika."

Svoje horké polibky jsem rozdávala na nahá záda a on se nemohl soustředit na přípravu palačinek. Odvedla jsem ho k lince, na kterou okamžitě vyskočil a posadil se tak, jak byl. Nahý a celý od mouky.

Pobíhala jsem po kuchyni jen v botech na podpatku. Nialler mě pozoroval. Sledoval každý můj pohyb a nevydržel jen tak sedět. Tentokrát objal on mě. "Rajcuje mě to tě takhle vidět, měli by se to zakázat," zmáčkl mi zadeček a otočil si mě čelem k sobě.

V ruce jsem měla žufánek s těstem, které jsem nestihla dát na pánvičku. Niall se na něj hladově díval a tak jsem mu ho předala. Uchopil ho do ruky, přiblížil ho k mým rtům jako by ho nabízel, ale on měl větší plány. Sladké a mládeži nepřípustné.

Naklonil žufánek a celý jeho obsah mi vylil na prsa. Řídké těsto se rychlými toky lilo po mém těle. Niallovi se rozzářily očka a okamžitě těsto začal lízat. Jeho jazyk lechtal, pod každým jeho dotykem jsem cítila, jak vlhnu čím dál tím víc. Toužila jsem po něj, tak jako květina touží po vodě.

Pomalinku jsem ho tlačila ke stolu, na který s šikovností vyskočil. Celou tvář měl od těsta, které jsem setřela svými prsty, políbila jsem pod pravé ucho. Rukou s těstem jsem pohladila jeho vzrušený penis, který se zvětšoval každou vteřinou. Zrychlovala jsem na tempu, vyměnila prsty za jazyk a rty čistila penis od slaďoučkého těsta. "Ashley, už!" zařval Niall a přitáhl si mě blíž k sobě. Ruce mi dal na boky a položil mě na kuchyňský stůl. "Na stole ne, prosím." "Ty sis to zavařila, děvenko," a strčil ho do mě. Byla jsem překvapená jeho velikostí, vášní a hravou chtivostí.

Přetočila jsem nás a udávala tempo. Rty jsem mapovala jeho tělo a v hlavě jsem měla miliony odstínů štěstí a radosti.
Svoje tělo jsem smotala na jeho hruď. Užívala jsem si jeho tepla, které přímo zářilo. "Myslím, že se Vám pálí palačinky, mistře kuchaři." V tom Niall vylítnul k plotně a já utekla do koupelny. Z dálky jsem slyšela ještě jeho volání, ať na něj počkám, ale to má hoch smůlu. Dnes už ne, zítra musím být schopná tancovat. A myslím, že s tím budu mít po dnešku stejně problém.

"Niallere! Děláš si srandu, že jo? Tolik palačinek? Abych se nepřežrala!" zařvala jsem na něj s hladovým žaludkem. Nevinně se na mě kouknul a podal mi poslední palačinku. "Měl jsem hlad," pokrčil rameny a tentokrát se šel vykoupat on.
Fájn, tak to tu uklidím, stejně by to na mě zůstalo. Jak já ho nenávidím, vždy udělá tolik bordelu a pak uteče, hajzlík.
Naskládala jsem poslední talíř do myčky, když mě objaly jeho paže. "To bych udělal ráno, Ash. Nemusela ses namáhat." "Tak to je omyl, hošánku, musela bych to udělat ráno já. Znám tě až moc dobře." Zasmála jsem se nad představou, že by to opravdu uklidil.

"Nepůjdeme už spát?" přizvednul obočí a mě bylo jasné na co myslí. "Jo, ale víš kde je tvé místo, že?" "Ne to neuděláš, Ash, no tak. Po tom všem?" "Jestli chceš spát po sexu s holkou v jedné posteli, možná bys měl přestat šoustat nejlepší kamarádku." "To zní příšerně." "Co přesně myslíš?" "Šoustání s nej kámoškou, říkáš to, jako by sis to neužila," pověděl zmučeně. "Ale no ták, Ni, víš, že to tak není," pohladila jsem ho po tváři a upravila neposedné vlasy, "znáš naši dohodu ne? Nic víc než nejlepší kmoši se sexem." "A to toho chci tolik? Spát v jedné posteli, prosím, Ashley, bude se mi líp usínat." "Ne, dobrou!" Odstrčila jsem ho od sebe a šla do pokoje pro hosty. No, vlastně to už tak nějak byl můj pokoj.

"Zase to děláš! Odháníš lidi, když ti projeví city. Vždycky utečeš!" Zastavila jsem se těsně před dveřmi svého pokoje. Měl pravdu, ale nikdy mu to nepřiznám. "Copak, ledové královně došly slova?" "Nevíš jaké to je, když tě člověk zradí. Když se nemůžeš spolehnout na nikoho. Ani na sebe, protože tě oslabí city. Spadneš až na dno a …" Cítila jsem vůni jeho kolínské těsně za mnou. Jeho horká dlaň mě pohladila po nahé paži. "Víš, že bych ti nikdy neublížil. Nikdy, Ash. Na to tě mám až moc rád. Jsi jako moje sestra. Jsi mnohem víc než to." "Nialle, nech to být," poprosila jsem ho šeptem. Utřela jsem si slzy a sundala jeho dlaň. Otevřela dveře a o krok vystoupila směrem do pokoje. "Otevřela jsem ti svoje srdce až moc, Ni. Musí ti to stačit. Už dávno jsem za hranicí, kterou jsem si určila. Dobrou." Zabouchla jsem mu před nosem a zachumlala se do teploučké peřinky.

by Nikpší
*Omlouvám se za měsíční pauzu, ale nějak jsem měla malý odpor ke psaní, ale nakonec jsem to zvládla. Teda nevím jestli to psaní opravdu stálo za to, ale druhá půlka kapitolky už je na světě. Překvapení, co? :DD Taky jsem byla udivená, když jsem to dneska dopsala.
**Máš to tady Kikulíne, dřív něž jsi přijela domů, heč. Jsem dobrá, viď? :DD
***A Káč, nebyla jsi tak hodná, aby sis to zasloužila, ale co už :DDD
****Hvězdičkujte, komentujte, doufám, že sex byl dostačující :DDD
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Martíí<3 Martíí<3 | 11. května 2014 v 0:18 | Reagovat

Bájo, paráda... těším se na další :))

2 Austin153 Austin153 | E-mail | Web | 11. května 2014 v 20:40 | Reagovat

Je to dobré :-)  bude aj ďalší diel? :-P

3 Nikpší Nikpší | 11. května 2014 v 21:22 | Reagovat

děkuju :D bude další, ale otázka je kdy :)) budu se snažit co nejdřív, ale předem se omlouvám za dlouhou pauzu
:))))

4 káč káč | 14. května 2014 v 17:23 | Reagovat

oo..boží..konečně sex! néé..dělám si srandu..ale byl dobrý :)..opravdu se ti to povedlo!..:* jsem na tebe pyšná! :* sestro moje :) <3

5 Nikpší Nikpší | 14. května 2014 v 19:25 | Reagovat

děkuju, bobane, co bych pro tvoje potěšení neudělala :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama