Prolog - Tanec života

16. února 2014 v 20:36 | meum-amo-vita |  Tanec života


Přijata! To slovo mi změnilo tenkrát život. Byla jsem neuvěřitelně ráda, protože tanec je můj život. Tancuji už od dětství. Nejprve jsem tancovala balet, ale později jsem přešla na modernější hudbu a to se teprve začal můj život točit. A to doslova.


Zkoušky třikrát do týdne, tanec doma a k tomu ještě škola. Tohle všechno skončilo ve chvíli, kdy jsem se rozloučila s rodiči a nastoupila na kolej university. Taneční univerzity v Londýně. Tanec od rána do večera, k tomu trochu sportu a učení. Ale to nejdůležitější pro mě bylo to, že jsem si splnila svůj sen. Dostala jsem se. A to mi stačilo.
Jenže ne všechno mi vychází, protože život nikdy není jednoduchý. A vyhazov ze školy by znamenal konec snu. Věřím, že už bych nikdy netancovala. Byla bych zničená a to nesmím dopustit.

Jenže je tu ještě jedna možnost. Dostat cenu nejlepšího studenta, stipendium. Jenže tohle já nikdy nezvládnu. Nikdy, ale přála bych si to.

Stipendium můžu dostat za nejlepší studijní výsledky nebo za skvělé taneční vystoupení, které dokáže, že jsem něco víc. Že mohu tancovat na vyšších místech. Ve vyšší kategorii.

A já tu možnost dostala. Spolu s jedním studentem. Studentem, který má problém v jiné lize než já. V tanci.

Jenže jak mám dokázat něco, když on je poleno a já blbá? Netuším, ale je to mega velkej problém. Problém jménem Harry. Harry Styles.

Smiloval se učitel tance, pro správné studenty? Využijí svojí šance? To neví ani Harry, Ashley, natož sexy učitel Liam.

* tady je trailer :DD ... je to první video, takže to berte s rezervou :DDby Nikpší

*** tak tady je prolog mojí nové povídky, doufám, že se bude líbit. Napadlo mě to celkem náhodou, když jsem se dívala na jedno video, kde se tancovalo. Tentokrát to byl čistě můj nápad tohle napsat, ale samozřejmě poděkujte i Káč a Kikušce, protože oni prý" jsou na tomhle závislé" :D a tak jsem se rozhodla začít psát novou povídku.
** upozornění jsou zde pouze členové 1D, nic víc :DD
* komenty a hvězdičky jsou vždy vítány :DD
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Martíí<3 Martíí<3 | 21. února 2014 v 11:05 | Reagovat

Senzace wow a je to tady další povídka plus videa nikolko si báječná :))

2 Nikpší Nikpší | 21. února 2014 v 13:58 | Reagovat

přeháníš, ale děkuju :DD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama