Epilog OWOA

2. února 2014 v 21:01 | meum-amo-vita |  One way or another


Už jsou to několikáté Vánoce, které trávím v Anglii, ale tyhle budou jiné než ty ostatní. Už z toho důvodu, že je poprvé budu slavit jen s Harrym. Náš vysněný domeček jsme nikde nenašli a tak jsme se rozhodli si ho nechat postavit. Stojí kousek od 1D vily, kde se pořádají všechny akce, ale nikdo tam už tak nějak nebydlí. Kluci si z toho udělali zkušebnu a nahrávací studio. A kde všichni bydlíme? Každý má svůj domeček, ale všichni žijeme v jedné ulici kousek od sebe. Jsme stále nejlepší kamarádi a tak to zůstane. Navždy.

Jsem v kuchyni a chystám nám naši vánoční snídani. Mám na sobě pouze kalhotky a Harryho bílou košili, která mi sahá bezmála na zadeček. Dělám palačinky, které oba tak moc milujeme.

Jsem strašně nervózní. Divím se, že si toho nevšimnul. Vždyť mě zná nejlíp ze všech. Možná jen dělá, jakože nic, aby mi to usnadnil.

Bojím se rozdávání dárků, ano já vím je to úplně normální věc, ale chci dát Harrymu speciální dárek a bojím se, jak to přijme. Jak se bude tvářit, až mu řeknu, že dětský pokojík už dlouho nebude prázdný? Snad to vezme dobře.

Ale nebojím se jen tohohle. Bojím se vlastně sama sebe. Co když se něco pokazí a naše mimčo bude nemocné nebo prostě něco? Po minulé zkušenosti se bojím.


Pohled Harry

Ležím v posteli a přemýšlím nad dneškem. Bude jedinečný, nejen pro to, že to jsou naše první Vánoce jen ve dvou, ale proto že pro ni mám speciální dárek.

Držím v ruce červenou sametovou krabičku. Prohlížím si ji a přemýšlím, jak se asi bude tvářit. Jsem šíleně nervózní. Nechápu, jak to na mě nemohla poznat. Je to už delší doba co tohle tajím a doufám, že mi řekne ANO. Byl bych strašně zklamaný, kdyby její odpověď byla záporná. Ano já vím, nikdy jsme se spolu a budoucnosti ani o společném životě nebavili. Nikdy nepadlo slovo svatba, ale nejsem jediný, kdo do toho chce praštit. Darcy s Niallem měli svatbu před půl rokem a Zayn má snubák u postele a čeká na dobrou příležitost. Bojí se, protože ví, že Elen je složitá osoba, ale miluje ho. Jinak by mu nikdy neodpustila.

Sbíhám schody a přicházím do kuchyně. Úžasně to tu voní, Krist dělá palačinky mňám. Jdu pomalu a potichu, aby mě nezaslechla. Brouká si nějakou písničku a vypadá šťastně. Neděje se něco? Usmívá se jako sluníčko a je nádherná.

Obtáčím svoje ruce kolem jejích boků a zezadu ji objímám. Políbím ji na šíji a pošeptám do ouška: "Dobré ráno miláčku." "Dobré lásko," otáčí se a věnuje mi vášnivý polibek.

V klidu jsme se nasnídali a já z ní nemohl spustit oči. Je tak nádherná.
Je možné, že přes noc zase zkrásněla? Nejspíš. A to košile, která jí nezakrývá ani celý zadeček jí tak šíleně sluší. Je v ní tak sexy.

Pohled Kristen

Dala jsem do myčky poslední talíř. Teď nebo nikdy. Nádech a výdech. Vytáhla jsem malý dárek, který byl schovaný v kredenci, a dala si ho za záda.

"Něco pro tebe mám," řekli jsme oba zároveň a rozesmáli se. "Dáma první," pokynul Harry rukou, abych pokračovala.

Dobře Krist to zvládneš, hlavně klid. "Víš Harry, já …bojím se, že budeš naštvaný, ale neřvi prosím ano?" Nervózně jsem mu podala malinký dárek zabalený v balicím papíru. Nejprve si ho prohlížel a pak pomalu sundával balicí papír. Uviděl červenou krabičku a zasekl se.

Pohled Harry

Červená krabička? Je úplně stejná jako ta, kterou mám schouvanou v kapsy u kalhot ale o něco větší. Že by mě žádala o ruku ona? Je nervózní, chová se zvláštně. Bojí se a já pomalinku otevírám krabičku.

Žádný prstýnek tam není, jsem tak hloupý jak mě to mohlo vůbec napadnout?

Dívám se na pletené malinkaté bačkůrky. "Bačkůrky," šeptám a jsem opravdu zaspočený. Harry mysli, co to asi znamená. "Budeš táta, Harry," oznamuje mi Kristen, které zmizel z tváře úsměv. Ne ne ne to jsem nechtěl. Nechci, aby byla naštvaná nebo smutná. Jen jsem zaskočený. Páni já budu táta. Fíha.

"Harry jestli to dítě nechceš, řekni mi to hned. Pochopím to, tvoje kariéra a tak. Já.." Udělal jsem velký krok a zničil ten malinkatý prostor, který nás dělil. Utřel jí slzy a políbil. Něžně a láskyplně. "Jsem štastný Krist, chci naše dítě," pohladil jsem ji po tváři a opřel svoje čelo o to její. "Netváříš se moc nadšeně, jestli to nechceš tak…" "Ne Krist ani to neříkej. Necháme si ho. Bude to nádherná holčička jako tenkrát, ale teď bude naše a budeme šťastní."

"Jak víš, že byla Nicol krásná?" Ne tohle jsem neměl říkat, teď bude naštvaná. Ne bože Harry zase jsi to posral. "Pravdu," zašeptala a chtěla slyšet přesně to, co jí řeknu. "Držel jsem ji v náručí. Choval jsem si ji i přes to, že nebyla moje. Promiň. Neměl jsem to vytahovat." "Ty jsi viděl moji malou Nicolku? Proč jsi mi to nikdy neřekl? Proč jsi lhal?"

Nevěděl jsem, proč jsem ji choval, ani proč jsem to řekl, natož co jí na to mám odpovědět. Nečekala na odpověď, utíkala pryč. Utíkal jsem za ní a dohnal ji. Vlepila mi facku a pak se zamkla v naší ložnici. Tak to jsem posral úplně.

Pohled Kristen

Sedím na posteli už přes dvě hodiny a stále pláču. Nesnáším tyhle těhotenské stavy. Jsem přecitlivělá a měním nálady. Nesnáším to. A k tomu ještě ten pocit, kdy se vám chce neustále zvracet.

Přemýšlím, jestli jsem to nepřehnala. Nejspíš ano, ale byla jsem zaskočená. Chce to dítě nebo ne? Nevypadal moc nadšeně a navíc viděl moji malou holčičku. Viděl ji a nikdy mi to neřekl. Tajil to tolik let a řekne mi to zrovna dneska. Blázínek můj.

Jdu si opláchnout obličej, učešu si drdol na hlavě a konečně se pořádně obleču. Jdu nesměle do obyváku, kde vidím Harryho, jak sedí na pohovce a za ním vánoční stromeček. Je nádherný. Stromeček samozřejmě, svítí a je úžasně nazdobený. Pod ním je plno dárečku, ale to teď není důležité.

Nechci se s ním hádat, a už vůbec ne na Vánoce. Má schovaný obličej v dlaních a nejpíš přemýšlí. Pohladím ho po zádech, rozcuchám mu kudrlinky a nesměle se usměji, když se na mě podívá zelenými smaragdy. "Promiň lásko, neměla jsem tak vyletět, ale to víš… byla to moje malá holčička. Vždycky jsem si představovala, jak vypadala. Někdy mi to vrtá hlavou i teď a pak přijdeš ty a.." "Pššt zlatko, neměl jsem to tajit, ale nikdy jsem nevěděl jak ti to říct, abys nebyla potom smutná ze ztráty," také šeptal. Stoupl si a objal mě. "Všechno dobré?" zamumlala jsem a on mě jen políbil. Polibek místo odpovědi. Vždy jsme si rozumněli i beze slov.

"Miluji tě a budu milovat i naše děťátko, už se na něj těším." "Taky tě miluji Harry," políbila jsem ho, ale on se odtáhl. Udělala jsem zase něco špatně? Nevím o tom…

"Tohle jsem, ale nechtěl říct.." "Takže ty mě nemiluješ a …" "Nech mě domluvit Kristen, prosím." "Ne jak tohle můžeš říct, že…" nedokončila jsem větu a otočila se s úmyslem odejít pryč.

Najednou jsem, ale uslyšela ty slova, který mi vyrazila dech. "Budu ten nejšťastnější muž pod sluncem, když si mě vezmeš, Kristen. Vezmeš si mě?" Otočila jsem se a viděla ho, jak klečí na zemi a v ruce drží otevřenou červenou krabičku, ve které byl zásnubní prsten.

"Ano," to bylo to jediné, co jsem dokázala říct. "Neplač lásko," utřel mi slzy, nasadil prsen a pak mě políbil. "Tohle jsem ti chtěl říct už několik let, ale až dnes je ten pravý den. Pousmál se a pohladil mě po ještě plochém bříšku. "Už se těším, až se o tebe budu moct starat."

Jsem šťastná tak jako nikdy dřív. Všechno co se pokazilo za celý můj život, je v pořádku. Zayn s Elen jsou v pohodě. Nic se nezměnilo, všichni Zayna berou, dokonce i já i přesto, že už dávno znám pravdu. Odpouštět se musí. Všichni jsou šťastní tak jako já.

A Kate? Kdoví, kde je jí komec. Někde si užívá s Mikulášem a na mě už dávno zapomněla. Ne, to ani náhodou. Mikuláš zmizel ze světa a Kate si našla někoho, kdo ji má opravdu rád. Často si píšeme, voláme a plánujeme společné prázdniny.

Ale nebýt těch dvou, nikdy bych neskončila takhle šťastná. Nikdy bych nepoznala, tak úžasné děti jako jsou Emily a Josh. Neodjela bych do Anglie dřív a nezačala si s Haroldem Stylesem, popovou hvězdou. Se sukničkářem, kterému nestačily prsty na spočínání sukní.

S hvězdou, které jednou někdo řekl: "Zůstaneš pořád stejnej vůl. Jsi šílený manipulátor, a pokud chceš, abys měl jednou opravdovou holku, tak by ses měl změnit. A to, že máš hezkej kukuč, ještě neznamená, že jsi pánem světa."

A ten někdo jsem byla JÁ.


The End


By Nikpší
****Takže tohle je definitivní konec OWOA a doufám, že se líbilo.
***Tuhle část chci věnovat Kristýnce, protože jsem to začala psát pro ni k narozeninám. Ano je to už celkem dávno, co jsi je slavila, ale napsala jsem to. Chci ti poděkovat, že jsi na mě tlačila, že mám začít psát. Protože vzniklo něco takovéhohle. Byla by troufalost tvrdit, že je to dokonalé, krásné nebo tak nějak, ale musím uznat, že jsem si to opravdu zamilovala. Vždy, když si čtu tyhle části, žasnu co jsem vlastně vymyslela. Některé části jsem si hodně oblíbila a to hlavně z toho důvodu, že mi zanechají v těle zvláštní pocit, jakobych to byla já, kdo to zažívá. Přiznejte se, kdo tohle necítil při znásilnění? Kdo si nikdy nepředstavil, že je hlavní hrdinka? :DDD
**Bude mi chybět jak tahle Kristen tak Harry, ale i ostatní osoby, které zde jsou. Ale také ty obrázky, které mám stále uložené v počítači a písničky, které jsem dokázala poslouchat i celý den dokola a psala u nich.
*Neuvěřitelné, že už je konec a já se loučím BYE .

PS: Mám začít psát novou povídku? Záleží jen na vás :DD
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 *jméno O.o :33 *jméno O.o :33 | 3. února 2014 v 17:19 | Reagovat

Nikolko, utři slzičky ..jsem hned vedle, chybět ti nebudu :) :DDDDD
děkuju, za to že si to dopsala *psala ..abys to dopsala sem nechtěla
..ale ta mrdačka tu nebyla :DDDDDD
krásná ..už piš další povídku :3*

2 Nikpší Nikpší | Web | 3. února 2014 v 20:19 | Reagovat

Kikulíne když já měla ten epilog napsaný dřív ne jsi napsala ten koment :DD takže možná příště wrr :** no s tou novou povídkou to bude asi na ještě dlouhou dobu :DD

3 Martíí<3 Martíí<3 | 21. února 2014 v 10:47 | Reagovat

Nikolko, každopádně piš další ..... Všechno dobréjednou končí ale aby začalo něco lepšího ;) ... Byla to úžasná povídka.. budu si číst ještě dlouho dokolečka :)) ...

4 Nikpší Nikpší | 21. února 2014 v 14:01 | Reagovat

děkuju, to tě nebude bavit :DD znova bych to radši nečetla :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama