Story of my life -16. kapitola

6. ledna 2014 v 20:45 | Hanna |  Story of my life


Probouzím se díky hrozné křeči v ruce, která mi střílí od zápěstí až do ramene. Je to nesnesitelná bolest, kvůli které mám pocit, že mi ruka za chvíli upadne.

Snažím se, ruku zvednou a přemístit do jiné polohy, ale nejde to. Něco mi v tom brání.


Volnou rukou si odhrnuji vlasy z obličeje a pomalu otáčím hlavu na stranu, abych se mohla podívat, co mi brání v pohybu s odumírající končetinou.

Styles? Vlastně, Stylesova hlava?

Kulím na kudrnatou hlavu, která si spokojeně leží na mé ruce doposud ospalé oči. Ještě stále vidím rozmazaně a snažím se na šero, které panuje v pokoji zvyknout, což se mi daří docela rychle. Jeho kudrlinky má spadené do obličeje a já odolávám nutkání mu je oddělat na stranu. Je tak spokojený. Vlastně hlava není jediná část jeho těla, která je na mě položená. Protože svou ruku má majetnicky přehozenou přes můj trup a nohu přehozenou přes ty mé.

Co mám dělat? Bohužel se nezmůžu se na nic jiného než na tupé civění do stropu a dávání pozor na to, abych se nepohnula a tak neprobudila Stylese.

"Ne Emily! Ať tě to ani nenapadne!" varuje mě naštvaně mé podvědomí.

Bohužel marně, protože má ruka se pomalu sune k jeho obličeji. Pomocí prstů mu opatrně odhrnuji kudrlinky na bok a obličej skláním k jeho tváři, kde se zarážím.

Proč to dělám? Jsem blbá! O co se snažím? Chci mít od Stylese pokoj, ale přitom dělám všechno proto, abych ho od něj neměla. Vždyť já to ani nechci udělat! To něco hluboko ve mně chce Stylese políbit. Proč mě to k němu tak strašně přitahuje?

Cítím, jak mě začínají rty tuhou pálit. Potřebuji ho políbit, aspoň na chvíli. Prostě to potřebuji!


Dávám mu pusu na tvář, ale vím, že potřebuji mnohem víc, protože rty mě pálit nepřestávají, spíš pálí ještě víc. Mám pocit, jako kdyby hořely. Chci, aby to přestalo. Je to totiž kurevsky hnusný pocit! A také vím, že toho aby to konečně přestalo, nedosáhnu nijak jinak, než tak že ho políbím.

Rty putuji níž, dokud necítím ty jeho. Zavírám oči a vtiskávám mu na ně jemný polibek. Zarážím se a prudce oči opět otevírám. Proč mě jeho rty líbají taky? Tady něco nesedí.

Setkávám se s jeho zeleným, pronikavým pohledem, kterým jsem fascinovaná jako nikdy předtím. Rukama mě chytá za boky, za které si mě sune pod sebe. Spolupracuji s ním a pomáhám mu s dostáním mého těla pod to své. Takže teď se Styles tyčí nade mnou. S úsměvem na tváři mi odhrnuje pramen vlasů z obličeje a dává mi ho za ucho. Čučím na něj s vykulenýma očima neschopná pohybu. On mi věnuje krásný úsměv a začíná se sklánět k mému obličeji. Přijde mi to jako věčnost než konečně cítím ten pocit úlevy, který přichází s jeho ústy, které zprvu opatrně, ale poté náruživě líbají ty mé. Uvolňuji se a svýma rukama, které sunu po jeho hrudi směrem k obličeji, ji také pečlivě prozkoumávám. Prsty mě při dotyku s jeho kůží pálí a probíhají jimi malé elektrické šoky. Zastavuji se u jeho tváře a prsty zajíždím do kudrnatých vlasů, za které ho mírně tahám. Styles opouští mé rty a začíná se věnovat krku, který obsypává polibky, ale místy kůži i saje a kouše. Tělo mi hoří touhou a mám pocit, že se za chvíli rozletím na miliony kousků. Najednou přichází chlad. Jeho rty opouští můj krk a razí si cestu zase o kousek níž. Zastavuje se u lemu trička a já moc dobře vím, co to znamená.

"Ne! Stop! Tohle nemůžeš, Emily!" vrací mě do reality neskutečný jekot v mé hlavě.

Prudce vysmekávám své ruce z Harryho kudrlinek a silně ho od sebe odstrkuji.

Nechápavě se na mě dívá, ale během sekundy se opět doširoka usmívá a vrhá se na mé rty.

Musím ho zastavit!

Ruky si dávám před sebe a Styles tak místo aby narazil svými rty na ty mé, naráží do mé dlaně. Po chvilce otevírá oči a já zdělávám dlaň z jeho rtů. Tváří se zaraženě a nechápavě se na mě dívá.

"Co to má být, Emily?" říká a přitom si rukou projíždí neposedné kudrlinky. "Myslel jsem, že to chceš." Říká rozpačitě.

"J-já." Koktám ze sebe nervózně.

No, tak teď jsem zvědavá, co hezkého na svou obhajobu vymyslíš!

"Já." Opět zkouším. Mírně si odkašlávám a pokračuji: "Byla to chyba. Nechtěla jsem."

"Nechtěla jsi?" ptá se mě, s pozvednutým obočím a nepřestává se tvářit nechápavě.

Bože, je tak neskutečně na tvrdnutý!

Zhluboka si oddechuji, ale netuším, co na to říct. Najednou, jako kdybych oněměla. V puse mám sucho a v krku se mi vytváří knedlík.

"Co, co jsi nechtěla Emily?" opět to na mě zkouší toutéž otázkou.

Emily! Tak už konečně něco řekni!

"Vás políbit." Špitám polohlasně, aniž bych se mu podívala do očí, protože se cítím za můj zbrklý čin trapně.

"A proč jsi to udělala?"

Děláš si srandu? Trapnější otázky na seznamu nemáš, Stylesi?

"Já nevím, dobře? Prostě nevím!!" z ničeho nic se rozkřikuji a přitom kolem sebe máchám rukama.

"Emily, uklidni se." Říká naprosto klidně a to mě maximálně vytáčí.

Jak může být klidný? Vždyť jsem se s ním ZASE skoro vyspala! Já říkala, že ten jeden pokoj je naprosto stupidní nápad!

"Klid, dobře." Chytá mě za ramena, krátce se na mě usmívá a oči zabodává do těch mých, přičemž na mě němě kouká.

Rychle reaguji, protože se přistihuji, jak začínám být jeho očima opět paralyzovaná. "Pusťte mě! Nešahejte na mě." syčím nepříčetným tónem. On na mě zaraženě kouká a nesjpíš nechápe, příčinu mého hnusného jednání a proto je také čas odsud zmizet, než mě zasype otázkami, na které jsem strašně zvědavá. Vysmekám se mu, škrábu se z postele na nohy a rychlým krokem pochoduji do koupelny. Dveře za sebou prudce zavírám a mířím si to rovnou pro uklidňující a příjemnou sprchu.

*Harry:

Co to mělo být?

Zaraženě, neschopný pohybu klečím na posteli, ze které před chvíli vystřelila jak neřízená střela Emily a zavřela se v koupelně. V mysli si přemítám okamžiky, které se přihodily před tím, než Emily přeskočilo. Co tak najednou vybouchla?

"A ty se jí ještě divíš, Harry? Vždyť jsi myslela, že spíš. Nemůžeš se jí divit za to, že byla na rozpacích, protože jsi nespal a ten polibek jsi jí opětoval." Poučuje mě hlas v hlavě.

No, ano. Ale nemusela, tak vybouchnout.

"Kdo by nevybouchl Harry, kvůli těm tvým otázkám, které neodpovídají inteligenci dvacetiletého chlapa, by asi vybouchl každý." Nepřestává mě poučovat.

Přejíždím si prsty po naběhlých rtech, které před chvílí líbaly rty Emily. Ona mě sama od sebe políbila. Nedokážu tomu uvěřit. Poprvé, co políbila jako první ona mě a ne já ji. Vzpomínám si, jak jsem se probudil s hlavou na její ruce, velmi blízko jejímu obličeji. Nohou přes ty její a rukou přes její trup. Připadal jsem si krásně, jako kdybych ji vlastnil. Jako kdyby byla to nejdůležitější na Světě. Jako kdyby byla moje.

"Harry? Co se tady nad tím tak rozplýváš? Co blázníš? Nechovej se jak patnáctiletý, zamilovaný puberťák." Probouzí mě ze vzpomínek, které byly věnovány Emily, otravný hlas mého druhého já.

Nejsem zamilovaný! Už nikdy nemůžu udělat stejnou chybu, jakou jsem udělal před lety, už nikdy! Nechci od ní nic víc než sex! Jen jsem si s ní chtěl užít a myslel jsem si, že ona chce taky. Ale to její chování potom co mě od sebe odstrčila, mě vyvedlo z míry.

Slyším bouchnutí dveří a uvědomuji si, že stále klečím na posteli, jako přibitý. Radši se ani neodvažuji otočit hlavu.

"Je vám něco?" slyším za sebou ženský, udivený hlas.

"Ehm, co?" prudce si stoupám na nohy vedle postele a ruky si zkřižuji za zády.

"Je vám něco?" pokládá mi stejnou otázku.

Vzhlížím k ní. Stojí kousek přede mnou, kolem těla má omotaný bílý ručník a vlasy zvlněné a mokré. Mám nutkání k ní přiskočit, strhnou z ní ten ručník a rozdat si to s ní přímo tady na zemi.

Nech toho! Musíš jí dokázat, že to ona potřebuje tebe a ne ty ji! Takže se prober a přestaň na něco takového myslet! To ona bude ta, která tě bude prosit na kolenou, aby ses s ní vyspal!

"Nic mi není." Odpovídám chladně s kamennou tváří.

"Aha, dobře." Plaše se usmívá. "Jen jsem vám chtěla říct, že se můžete jít vysprchovat. Pokud tedy chcete." Říká, přičemž se mi otáčí zády a otevírá šuplík komody.

"Ano. Dobře.Děkuji." Opět nasazuji svůj chladný tón a vcházím do koupelny, kde si mám v plánu vychutnat dlouhou sprchu.

"A studenou, Stylesi! Aby ses konečně probral!" dodává uštěpačně hlas v mé hlavě.

____
S ručníkem kolem trupu a menším umístěným na hlavě, se kterým si nekompromisně suším vlasy, vycházím z koupelny.

"Ehm."

Zastavuji se ve futrech dveří a ručník si zdělávám z hlavy. Kvůli tomuto rychlému pohybu mi všechny vlasy napadaly do obličeje, a proto si je rukou dávám dozadu, abych měl vůbec šanci něco vidět.

O, bože. Jen jediný pohled na ni mi vyráží dech. Stojí přede mnou v celé své kráse, na sobě má vypasovanou černou sukni, do které je zastrčená červená, krajková halenka s tříčtvrtečním rukávem. Nohy jí zdobí červené, lesklé lodičky na vysokém podpatku. Kaštanové vlasy má volně spadené na ramenou, kde se jí kroutí do mírných vln. Na prsou si jednou rukou přidržuje černé složky a v té druhé drží kelímek s krásně vonící tekutinou. Kávou.

"Tady." Říká a podává mi bílý kelímek. "Jedno Espresso macchiato z polotučného mléka a trochou mléčné pěny." Podává mi jej a já ho s úsměvem na tváři přijímám. "A samozřejmě bez cukru." Končí svůj výklad o kávě, kterou zbožňuji a ještě ke všemu tento druh. Jak věděla, jakou kávu piju?

"Mockrát děkuji, Emily." Usrkávám si z nápoje a musím uznat, že je to přesně to, které miluji. "Jak jste věděla, jaké kafe piju?" ptám se poněkud zaražený. Obcházím ji, kelímek pokládám na komodu. Ještě stále z něj vychází kouř doprovázený vůní čerstvé kávy a pomalinku se line celým pokojem. Z komody vytahuji černé boxerky.

"Bože, jste mi mohl říct, že se budete oblékat. Odešla bych." Obracím na ni svůj pohled a vidím, že má dlaně rukou dané před obličejem.

"Já se nestydím. Už jsi mě jednou nahého viděla. Takže, nemám s tím problém." Říkám lhostejně. Ručník mi padá ke kotníkům a já se začínám soukat do svých "Calvin Kleinek".

"Radši se otočím." Slyším za sebou.

Jen se uchechtávám, přičemž kroutím hlavou a opět se věnuji oblékání.

"Vygooglila jsem si to." Ozývá se po chvilce ticha.

"Mě?" říkám udiveně. Já jsem na googlu? Dobrý, je ze mě celebrita!

"Ano, vás. Napsala jsem Harry Styles a klikla na první stránku, kterou mi google našel." Slyším, jak se usmívá.

"Emily, nikdy mě nepřestanete překvapovat a za tu kávu ještě jednou děkuji." Sděluji jí upřímně.

"Není zač. Jsem přece vaše sekretářka, je to součástí mé práce."

"Hotovo." Říkám na signál, že se může konečně otočit.

Usmívá se a pohledem si měří od vrchu až dolů.

"Jen, ještě tady." Říká a dává se do kroku směrem ke mně.

"Co? Je něco v nepořádku?" ptám se a pohledem si kontroluji černý oblek doplněný bílou košilí. Klasika. Mám rád jednoduché věci.

"Dovolíte?" je nebezpečně blízko u mě, což mi způsobuje nepříjemný pocit v břiše.

Odlepuji pohled od své košile a narovnávám se. Nedokáži se ubránit nepodívat se jí do očí, ale poté pohled zabodávám do bílé stěny za Emily.

Vztahuje ruce k mému krku. "Neměl jste dopnutý knoflíček." Šikovně zapíná zapomenutý knoflík. "Teď je to dokonalé." Ještě mi rukama přejíždí po saku na ramenou, aby vyhladila i ty sebemenší nedostatky, které jsou pouhým okem k nezahlédnutí.

Zvedá hlavu a já pohledem hledám její oči. Plaše se na mě usmívá a pak o krok ustupuje dozadu.

"Děkuji." Říkám, ještě stále zaskočen jejím jednáním.

"Měli bychom jít, pane Stylesi. V 9:00am máme schůzku s ředitelem "Grayson Global" kvůli té nové pobočce, kterou zde plánujeme otevřít." S dokumenty v rukou přechází ke dveřím. "Jdete?" Vybízí mě, stojíc v otevřených dveřích.

"Ano." Probouzím se z transu.

"Hurá do toho." Říkám si sám pro sebe a spěšně beru do ruky kelímek s kávou.


By -Hanna

*Tadá :'D...je krátká, že? o.O..Nemám dobrý odhad :D..takže jestli je krátká, I'm so sorry :((..
*Zajímá mě, jakou si myslíte, že Harry udělal chybu? :O...Co se před lety stalo? o.O..Hmmm? :D..Jsem zvědavá :3 -prosím váš názor :) dolů do komentu :3 děkuji xx
- Joooo, nic se tam nedějě :D..ale i tak, Hope U like it! :*
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Martíí<3 Martíí<3 | 6. ledna 2014 v 21:04 | Reagovat

Ty mamlasy je to úžasný jako vždy ;) .. no jo někdo má hold talent ... krásná .. a brzo snad další :DD

2 -Hanna- -Hanna- | 6. ledna 2014 v 22:17 | Reagovat

Talent? :DDD...to vůbec -.-..
-děkuji moc :** joo budu se snažit :DD

3 Nikpší Nikpší | 7. ledna 2014 v 19:02 | Reagovat

luxusní jako vždy :D už se těším na další :DD Harry a chybu? že by se nám zamiloval :DD beztak do mě, ale zjistil, že jsem daleko a tak je to chyba :DDD

4 -Hanna- -Hanna- | 14. ledna 2014 v 18:51 | Reagovat

Nikec :DDD...ty jsi máňa :DD..určitě do tebe :**
-děkuji :))

5 Káč Káč | Web | 15. ledna 2014 v 15:40 | Reagovat

aww..krásná :** už chci další..se sexem :'D

6 Nikpší Nikpší | Web | 15. ledna 2014 v 18:04 | Reagovat

ano určitě do mě Haňullíne :DD do koho jiného prosim tě? hábity ještě nenosím tak co :DD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama