Cousin's snag

29. ledna 2014 v 22:51 | meum-amo-vita |  Jednodílné
Sedím na stromě v nedalekém lesíčku. Miluji to tady. Je tu tak krásně. To ticho, klid a možnost přemýšlet. Chodím sem vždy, když potřebuji být sama. A hlavně, když jsem na prázdninách u babičky a nudím se.


Lezu po korunách stromů a užívám si svobody, kterou zde mám. Pocit, že vyletím až do nebes, je k nezaplacení. Co asi dělá Liam? Sedí v obýváku na gauči a poslouchá trapné kecy jeho kamaráda. Ani vlastně nevím, kdo to je. Vždy se mu snažím vyhnout, protože bych se ho potom už nezbavila.
Píp Píp. Smska

Zachraň mě prosím..L xoxo

Jo tak zachránit bys chtěl jo? Já ti říkala, nezvi ho dál. Tvoje blbost.
Píši si s Liamem už tři hodiny a neustále se směji. Popisuje mi ty trapné komenty, které vykládá jeho milý kamarád. Vyhání ho všemi různými způsoby, ale on je neodbytný. Stoupne si, rozloučí se a potom si vzpomene na něco velice důležitého, sedne si do křesla a začne nanovo.
Posílám mu můj poslední nápad, kterým by ho vyhodil.
Nutně musím srát…Emma xoxo
To mu mám jako říct? Děláš si prdel? On my řekne, že mi ještě utře prdel ne? L. xoxo
Fájn mám jeden nápad, ale je to trošku blbé a musíš spolupracovat. Emma
Hlavně, když se ho zbavím L.
Ok za chvilku mě čekej Emma. xoxo

Slézám ze stromu, běžím přes les a zkratkou přes plot, který hravě přeskakuji, se dostávám na dvůr Liama. Je to můj bratranec, bydlí v prvním patře a v přízemí bydlí naše babička. Vlastně jen jeho. Jsem adoptovaná, a proto se vůbec našim nepodobám. Moje blonďaté kadeře ladí s bledou tváří a rudými rty, které se většinu času jen smějí. Sportovní postava a do bronzova opálená pleť.

Vybíhám schody a přemýšlím, jestli to vážně udělám. Liam se mi líbí už dlouho. Komu by se nelíbil namakanej hnědovlasej kluk s čokoládovýma očima? Jenže kdyby byl jen hezkej, ale on je úžasný. To jak je ke všem milý, hodný a jak se na mě vždycky usměje a řekne: "To nic Emm, hold jsi pořád menší," úplně miluju.

Přicházím do obýváku a s úsměvem na tváři promluvím: "Ahoj miláčku, víš že na tebe už hodinu čekám na našem místě?" Přicházím k němu, obejmu ho a políbím. Vidím, že je překvapený, tohle opravdu nečekal. Já vlastně taky ne. Dokud jsem to nevyslovila, nebyla jsem rozhodnutá to udělat. Mrkne na mě, přitáhne si mě blíž k sobě a začne spolupracovat. Obtáhne tvar mých rtů a potom jemně vnikne do mých rtů. Líbá úžasně, kdo by uvěřil, že Liam Payne, můj nevlastní bratranec líbá tak božsky? Já ne. Teda kromě snů a mé fantazie.

Přitahuje si mě blíž k sobě, že je až nemožné, že je to jen hra. Mačká můj zadeček, otírá svůj nos o ten můj a kouše mi ret.
"Ehmm.. nerad ruším, ale…" slyším jak říká jeho kamarád. Snad ho to odradí a půjde pryč. "Ups jé promiň toto je…" prosím neprořekni se. Prosím." "Emma," řekl po hlasitém odkašlání Liam.
Stála jsem hned vedle něj. Držel mě v objetí. Jedu ruku měl na mém zadečku a druhou kolem pasu. Sálalo z něj teplo a hlavně ta omamná vůně. Bože můj na co myslíš, Emmo? Ne ať tě ani nenapadne ho políbit znovu. Ne v žádném případě.
"No tak já asi půjdu." Páni konečně ho to taky napadlo, ňoumu jednoho. "My tě doprovodíme, že ano miláčku?" A jako dodatek mi přizvednul bradu prstem, do úrovně jeho rtů a vášnivě mě políbil. Krátce, ale nezapomenutelně. "Ne to je dobrý Liame. Cestu znám. Nenechte se rušit." Ano vyšlo to. Už jsem se chtěla radovat nahlas, když se ten ňouma vrátil a začal si s námi povídat. Bože můj ať už vypadne. "Zapomněl jsi, kde jsou dveře? Pojď já ti to ukážu." Mluvila jsem na něj jako na malé dítě.

Opustila jsem Liamovu teplou náruč a šla za tím nemehlem. "Ghm a to mě tu jako necháš samotnou? On by to určitě zvládnul." "Ale no tak lásko, hned budu zpátky. Nečerti se hned. To výročí oslavíme i za 5 minut." Došla jsem k němu a dostala rychlou pusu. Potom mě plácl přes zadek a já konečně mohla vyhodit toho debila.

Pohled Liam
Dala mi rychlou pusu a já ji plácl přes zadek, tak jak jsem to dělával už od mala. Jenže tentokrát to bylo jiné. Poprvé jsem pochopil, proč mi s ní je tak dobře. Proč miluji její úsměv, který mi rozzáří celý den. Vždy se těším na její další návštěvu. Škádlím ji, protože nesnáší to, že je menší než já. Menší a přesto starší o celý půlrok.
Odcházela a věnovala mi poslední úsměv a pak už jsem jen slyšel prásknutí domovních dveří. Dokázala to. Dokázala ho vyhnat.

Přiletěla jako torpédo a skočila mi do náruče, zatočil jsem se s ní a pak ji postavil na zem. Stále jsem ji držel v objetí a nehodlal jsem ji pustit. Ne teď. "Vyšlo to. Chápeš to, je pryč. Konečně." Šťastně volala a stále se usmívala. "Promiň, vím, že to bylo hloupé, ale nic jiného mě nenapadlo," pověděla rozpačitě a celá zčervenala. Slušelo jí to ještě víc. Jak jsem si to nikdy nemohl nevšimnout? Je tak krásná a rozumí mi.

Začal jsem přibližovat svoje rty k těm jejím. Stála nehybně a čekala, co udělám. Spojil jsem rty ve vášnivý a dech beroucí polibek. Měl jsem zavřené oči a naplno jsem si to užíval, i přesto že to není správné.
Najednou se odtrhla a utekla na druhou stranu pokoje. "Už odešel, nemusíš to hrát, ale uznávám, herec jsi parádní." Herec? Brala to jen jako hru? Jak jinak? Přece nemůže mít ráda někoho, koho vidí párkrát do roka. Někoho, kdo je s ní celý život a někoho, kdo je jen bratranec.

"A co když nejsem tak dobrý herec, jak myslíš? Co když je v tom něco víc?" "Něco víc? Liame tohle není správné. Jasné?" a s tímhle odešla. Spíše utekla.

Než jsem doběhnul dolů, byla pryč. Utekla do lesa. Je jen jediné místo, kde ji najdu. Místo, které bude pro nás dva osudné.


by Nikkpší
**takže moje první jednodílovka, doufám, že se aspoň trošililinku líbilo. Napsala jsem ji, ani nevím proč. Prostě jsem měla chuť psát a tak jsem napslala tohle, protože se mi to tak trošku zdálo :DD krásný sen že? Jenže sen neměl konec, dokonce myslím, že skončil dřív jak tahle jednodílovka :DD
*tohle je pro moji milovanou Darinku, protože ji se*u každým slovem a miluju, když se na mě zlobí. A taky pro to, že se mnou šla dát Carrovi, ale jejich psa nenakrmí :DD .. takže tohle je pro zrzatou upištěnou a ukecanou osůbku jménem Darcy :**
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 káč káč | 10. února 2014 v 21:56 | Reagovat

jůůů :33 prvni tvoje jednodilovka :* a moc krasna :)  seš prostě talent bejby :**

2 Nikpší Nikpší | Web | 10. února 2014 v 22:02 | Reagovat

ty kecale :DD ale děkuju možná mě zase něco napadne a přibudou další :DD uvidím :D

3 Martíí<3 Martíí<3 | 21. února 2014 v 11:00 | Reagovat

Nikuško ....i jednodílovka a tahle je prstě senzace ;) ..

4 Nikpší Nikpší | 21. února 2014 v 13:59 | Reagovat

děkuju :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama