Prosinec 2013

30. kapitola OWOA

3. prosince 2013 v 21:54 | meum-amo-vita |  One way or another

Člověk si ani neuvědomí, jak rychle plyne čas. Barevné stromky a podzimní bouřky vystřídaly sněhové závěje. Lehké svetříky nahradily zimní kabáty a všechno se stalo lepší. Alespoň pro můj vlastní svět.

Harry měl tenkrát pravdu. Jsem šťastná s ním. Miluju ho a nedokážu si představit, kdybych alespoň jednou denně neslyšela jeho hlas. Necítila jeho dech na svém krku a horké polibky na věčně zmrzlých rtech. Nejsem zviklá na tak kruté zimy jako jsou tady v Anglii, ale přesto miluju procházení se Londýnem. Pozorování sněhových vloček, které padají na naše kabáty. Klouzání se po ledu a sněhové bitky s Haroldem, protože ty vždycky skončí polibkem. Žhavým a vášnivým, který probudí promrzlé tělo, až mám pocit, že roztaji úplně.

Story of my life -12.kapitola

2. prosince 2013 v 21:52 | Hanna |  Story of my life"Okamžitě zastavte! Chci vystoupit!" ječím na Stylese přes celé auto a mám pocit, že snad každou chvíli vyskočím za jízdy ven.

Kurva! Co si to vůbec dovolil mě hodit do jeho auta a odjet se mnou pryč?! Vždyť to je únos! A co Zayn? Co si bude o, mě myslet? Vždyť jsem mu říkala, že se hned vrátím. Tohle je snad zlý sen. Proč to ten kudrnatý debil dělá? Proč je všude, kde jsem já? Fakt mě sleduje?

29. kapitola OWOA

2. prosince 2013 v 19:11 | meum-amo-vita |  One way or another

Stojím před skříní a cítím se jako socha. Nedokážu se pohnout. Jít na párty? S ním? Ne, já přece nemůžu nebo jo? Moje sáhodlouhé přemýšlení přerušil dotek velkých rukou na mých bocích.

Harry mě pevně objal kolem pasu a přitáhl blíž k sobě.

Cítím jeho napnuté svaly na hrudi, kterými se dotýká mých zad. Cítím pravidelný dech a polibky, které jsou tak horké až mám pocit, že moje pokožka hoří.

Story of my life -11.kapitola

1. prosince 2013 v 18:08 | Hanna |  Story of my life


Stojím naproti Harrymu, jak solný sloup a čučím na něho s vykulenýma očima.

"Co? Proč?" vylítává ze mě.

"Máš něco s tím barmanem, Emily?" ptá se mě naštvaně otázkou na otázku a rukou si prohrabuje vlasy.