Story of my life -6. kapitola (2/2)

16. listopadu 2013 v 22:05 | Hanna |  Story of my life


Ani nevím, jak jsem se sem dostala, ale zrovna sedím na Harryho posteli v jeho ložnici. Co tu do prdele dělám?

Už vím, posadil mě sem on a se slovy "nikam mi neuteč, maličká!" odešel do koupelny. Nejspíš na záchod. Měla bych se zvednout a okamžitě odsud zmizet!Běž Emily! Okamžitě se zvedni a uteč odsud! Pohni! Snažím se donutit samu sebe. Pohni se! Makej!

I přes všechno tohle přesvědčování, tu stejně furt sedím jako socha a očima hypnotizuji dveře koupelny, do kterých před chvílí vkročil Harry.

Chci se zvednout a odejít. Vážně to chci! Nechci mít sex se svým šéfem. Jenže to nejde. Nechápu, co se mnou tenhle člověk dělá. Nechápu, proč se cítím v jeho společnosti tak nejistě. Proč vždycky udělám to, co chce on? Proč? Proč má na mě takový vliv?

Je tu prostě moc otázek, na které neznám odpověď a vzhledem k tomu, že jsem opilá a mám pocit, že se se mnou točí celý svět, nad tím teď nechci přemýšlet.

Rychle se vymršťuji z Harryho postele a pokouším se dojít ke dveřím.
Emily honem! Pravá, levá, ještě pár kroků a budeš tam! Hlava se mi točí, jak kdybych právě byla na nějakém kolotoči a dveře, které vedou z pokoje, vidím třikrát. Tak to riskni Emily! Vztáhni ruku po nějaké z klik a doufej, že to bude ta správná.

Poslušně tady šmátrám po jedné z nich. Hups! To nebyla ta správná, špatná volba Emily! Konstatuji zrovna, když cítím, jak se mi podlamují nohy a já se hroutím k zemi jak domeček z karet.

Řítím se rovnou dolů na tvrdou zem a očekávám tvrdý dopad. Nic nepřichází. Jak to? Teď měl přijít ten dopad. Kde je? To už jsem v nebi nebo co?

Pomalu otevírám doposud křečovitě zavřené oči a snažím se zaostřit na osobu, která se nade mnou sklání. Je to bůh? Já jsem fakt v nebi?

Ne nejsem! Přichází krutá realita a já poznávám ty tmavé kudrnaté vlasy Stylese, kterému jsem měla, v plánu se vyhnou a vyplížit se nenápadně a rychle z jeho pokoje.

"Zase jsi to podělala!" sděluje mi mé podvědomí.

Opět mě bere za zápěstí pravé ruky a rychle mě staví na mé neposlušné nohy.


"Ty jsi mi chtěla utéct, maličká?" ptá se mě hlubokým hlasem, zatímco si mě k sobě přitahuje a chytá mě kolem pasu. Pohled upírá do mých očí a zase nasazuje ten svůj nečitelný výraz.

"Já, já…" než stihám dokončit větu, cítím jeho rty na těch mých. Líbá mě drsně a s chtíčem, jeho rty jsou měkké. Než stihnu zaprotestovat, přistihuji se, jak mu jeho polibky oplácím. Vlastně, líbám ho se stejným chtíčem jako on mě.

Pravou rukou zajíždí do mých vlasů a jedním pohybem je uvolňuje z gumičky. Gumičku odhazuje někam do neznáma a zajíždí mi prsty do vlasů, za které si mě k sobě ještě víc přitahuje a tak prohlubuje náš polibek.

Cítím, jak mi jazykem přejíždí po zubech, a já vydávám tichý sten, kterého Harry okamžitě využívá a rychle proniká jazykem do mých úst.

Zkoumá je, zkoumá každičký jejich kousek. Svádí souboj s mým jazykem, jemně mě kouše do rtů a já mu všechno tohle směle oplácím. Líbá perfektně!

Jeho ruka opouští mé vlasy a ta druhá, kterou měl doposud na mém boku, tam už také není. Oběma mě totiž chytá kolem pasu a vytahuje si mě na sebe. Poslušně mu tedy obě své nohy omotávám kolem jeho pasu.

Nepřestává mě líbat a pomalými krůčky se mnou v náručí přechází k jeho posteli, na kterou si sedá. Rukama mě chytá za zadek, který mi následně mačká.

Opět vydávám sten a obě své ruky dávám na Harryho vypracovanou hruď ve snaze ho od sebe odtrhnout. Přestávám ho líbat a rukama pomalu tlačím na jeho hruď. Harry mě poslouchá a lehá si na záda. Jeho výraz je teď jinačí, už není nečitelný. Je vlastně až moc čitelný je to taký ten výraz alias "chci sex! Hned teď! A ty mě ho dopřeješ" přesně takový výraz má teď Styles na svém obličeji.

Usmívám se na něho, zatímco obkročmo sedím na jeho pánvi a pomalu mu zajíždím oběma rukama pod tričko, které mu vyhrnuji, až k hlavě přes kterou mu ho převlíkám a odhazuji pryč.

Odkrývá se mi pohled na jeho vypracované tělo. Když mu očima skenuji, jeho hruď zjišťuji, že jeho břicho zdobí velký vytetovaný motýl a pod klíčními kostmi vytetovaní dva ptáčci.

Ukazováčkem jeho tetování obkresluji a skláním hlavu dolů, tak abych mu celou hruď mohla obsypat polibky.

Od pupíku směřuji nahoru, až k jeho krku, kde se zastavuji a zanechávám za sebou malé červené flíčky. Cítím, jak se mu zrychluje dech a omotává obě své ruce kolem mých zad. Rychlým pohybem mě obrací pod sebe, takže teď se nade mnou tyčí on.

Nejde na to pomalu jak já. Doslova ze mě mé tričko strhává a podprsenka také není pozadu. Měří si mě pohledem a usmívá se. Sklání hlavu k mým prsům a každou z bradavek bere na chvíli do svých úst a pomalu ji saje a kouše.

Prohýbám se v zádech a vydávám ze sebe tiché zasténání. Rukama bloudí k mým riflím, které rozepíná a sundává je ze mě. To samé dělá s kalhotkami.

Je to docela komické, ležím nahá pod svým šéfem, který zkoumá rukama mé tělo, zatímco mi saje a kouše bradavky.

"Styď se Emily! Chystáš se vyspat se svým šéfem! A to, že jsi opilá tě neomlouvá!" řve na mě mé druhé já.

No co, sám řekl, že pro dnešek mám zapomenout, že je můj šéf. Beru to jen jako úlet, nic víc.

Harry se ode mě odtrhuje a stoupá si vedle postele. Rozepíná si rifle a souká se z nich ven, pak následují černé "Calvin Klein" boxerky.

Teď přede mnou stojí v celé své kráse.

Bože! Je fakt krásný.

Jeho tělo doslova prosí o sex.

S úsměvem na tváří mu prstem naznačuji, aby se okamžitě vrátil ke mně do postele. Uchechtne se a dělá, co říkám. Pomalu na mě ulehává a začíná mě náruživě líbat.

Zajíždím mu rukama do jeho vlasů a prsty si proplétám s jeho kudrlinkami.

On posunuje svou ruku dolů mezi mé nohy a jedním prstem do mě proniká. Vzdychám mu do úst a on se ve mně svým prstem začíná pomalu pohybovat.
Ne! Takhle to nechci!

Uvolňuji jednu ruku z Harryho vlasů a pěvně ho chytám za ruku, kterou má umístěnou mezi nohama a prstem je hluboko uvnitř mě. Zaráží se a přestává mě líbat. Pohled upírá do mých očí a tváří se nechápavě.

"Nechci se udělat za úkorem tvého prstu, chci se udělat za úkorem toho, co máš mezi nohama!" říkám mu a on se na mě usmívá.

Okamžitě ze mě svůj prst vytahuje a proniká do mě svou chloubu. Celou mě naplňuje a já se nemůžu ubránit stenu. Slyším, jak Harry také potichu zasténal.

Nehýbe se, dává mi chvilku, abych si na jeho velikost zvykla. Poté se teprve začíná pohybovat. Nejprve pomalu a pak zrychluje. Co to v tu chvíli cítím je něco nepopsatelného. Celé tělo mě pálí, brní a já mám pocit, že za chvíli exploduji. Sténám Harryho jméno a pomalu se blížím k vyvrcholení. Harry zrychluje ještě víc a vykřikuje mé jméno.

Je zvláštní slyšet z jeho úst mé jméno.

Najednou se všechno děje strašně rychle!

Když jsem si myslela, že dočista exploduji, jsme se s Harrym udělali zároveň a ten pocit blaženosti byl prostě velkolepý.

Harry se na mě zřítil a oddychoval mi do ucha.

"Byla jsi úžasná, takový dobrý sex jsem nezažil už léta." Zašeptal mi do pravého ucha, zřítil se vedle mě, kde spokojeně usnul.
"Taky jsi nebyl k zahození, Stylesi." Řekla jsem si vlastně sama pro sebe. Otočila jsem se na bok, zavřela jsem oči a nechala se poddat říši snů s úsměvem na tváři.


By Hanna

* Yes, perverznosti :3 nechtěla jsem být až moc perverzní o.O...takže jsem nezacházela moc do podrobností o.O..ale i tak :) doufám že se líbí :O..

btw. takže Káč, co na to říkáš? :D..
*Komentujte, hvězdičkujte :3 děkuji xxx

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 káč káč | 16. listopadu 2013 v 22:23 | Reagovat

aww..tak tato část je fakt dokonalá :** moc krásné..totálně nevím co říct došli mi slova..:) :3* <3

2 -Hanna- -Hanna- | 16. listopadu 2013 v 22:34 | Reagovat

Jžš :O..lásko moc děkuji :')) nadrženost dělá svéé :DD...
-jsem ráda že se líbilo :3

3 *jméno O.o :33 *jméno O.o :33 | 17. listopadu 2013 v 15:46 | Reagovat

ooo ..je prostě ..nepopsatelná :OOO ..úžasná a perverzní ..*-* ..líbí se mi Beruško ..jop si spisovatelka :33

4 -Hanna- -Hanna- | 17. listopadu 2013 v 23:40 | Reagovat

perverznosti to je mé :'33
-jsem hrozně ráda, že se líbí :O..fakt :)) moc děkuji zavšechnu podporu :** Love U <33
btw. nejsem spisovatlek -___- do té mám daleko :DD..[3]:

5 -Hanna- -Hanna- | 17. listopadu 2013 v 23:41 | Reagovat

*spisovatelka

6 Nikpší Nikpší | 19. listopadu 2013 v 19:18 | Reagovat

ano perverznost dělá své :P luxusní část zlato :DD

7 -Hanna- -Hanna- | 19. listopadu 2013 v 21:33 | Reagovat

Dekuji milacku :D :*

8 Perverzáček '-' Perverzáček '-' | 28. prosince 2013 v 19:29 | Reagovat

Mrtě krutá část asi zešílím ... nevím kde to bereš ale je to dokonalost sama [:tired:]  [:tired:]  :-P  :-P  ;-)  :-)

9 -Hanna- -Hanna- | 29. prosince 2013 v 19:13 | Reagovat

Že :3 ty perverznosti jsou nejlepší :DD...já taky nwm, kde to beru :O...fakt netuším :X :DD...
-hrozně moc moc moc děkuji :'))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama