Story of my life -5. kapitola

13. listopadu 2013 v 18:34 | Hanna |  Story of my life


Je to tady. Můj den D. Lítám po baráku jak splašená, hledám věci, které budu potřebovat na služební cestu, abych je mohla uložit do kufru.

Klečím na zemi před kufrem a pokouším se ho zapnout. Nejde to! Do prdele! Škubu za zip u kufru, který mě nechce poslouchat a nepřestává trucovat. Zasekl se! Nemůžu ho posunout ani o milimetr!

"To je tím, že sis tam nacpala až moc zbytečných krámů." Poučuje mě Lussy vcházejíc do mého pokoje.Kleká si vedle mě a bere mi zapínání kufru z ruky. Rychlým pohybem ruky kufr zavírá a já na ni čučím s otevřenou pusou. "Kdyby si byla trpělivá a neškubala tak za to zapnula by sis ho sama." Říká mi Lussy s pobavením v hlase, zatímco si stoupá na nohy.

"Odvezeš mě teda na to letiště?" ptám se jí a dělám na ni psí oči. Ta převrací oči v sloup. "Ale jo, prosím tě!" odpovídá mi a odchází z mého pokoje "Jo a Em, měla by ses převléct, ne, že by to tvoje růžové pyžamo s krávami nebylo sexy, ale u Stylese by si s tím moc neuspěla." Dodává, když stojí ve dveřích mého pokoje, kde propadá v hlasitý smích. "Vezmi si ty černé krajkové šaty, ty ti sluší." Dodává a svůdnicky na mě mrká. Koulím nad tím očima a už mizím v koupelně.

Popadám v pokoji můj přeplněný kufr, kabelku a mířím ke skleněným schodům, které vedou do přízemí. Chytám kufr oběma rukama za držadlo a táhnu ho po schodech dolů. "No tak to ne, co jsem si tam všechno proboha narvala? Je to těžké jak prase!" stěžuji si sama sobě a po každém jednom kroku, který udělám, mám pocit, že se co nevidět budu i s kufrem kutálet dolů po schodech.
"Zvládla jsem to!" chválím se, když stojím nohama pevně na zemi. Konečně si oddychuji a pokládám kufr na zem v naší předsíni.

Když zvedám hlavu od kufru, zjišťuji, že Lussy se na mě celou tu dobu co jsem kufr táhla dolů dívala a smála se mi.

"Co se mi směješ? Taky si mi mohla jít pomoct a ne se tady bavit na moje konto." Vřískám po Lussy s přimhouřenýma očima. "Když to nešlo, kdyby, si se viděla, bylo to jak vystřihnuté z nějaké špatné komedie." Sděluje mi Lussy a nepřestává se smát. "Tak to jsem ráda, že, jsi, se bavila!" vrhám na ni vražedný pohled. "A pojď prosím tě, nebo mi to letadlo uletí a Styles mě uškrtí." Říkám Lussy, která se už trochu uklidnila, zatímco bere můj kufr a míří s ním ke vchodovým dveřím. Já si beru tašku s notebookem, kabelku a také mizím ve vchodových dveřích, které za sebou zamykám.

***
Vstupuji velkými skleněnými, samo otevíracími dveřmi na New Yorské letiště Johna F. Kennedyho. Rovnou si to mířím pro zabukovanou letenku.

"Dobrý den" přistupuji k člověku za pultem, který se na mě umívá. Je to muž. "Mám tady zabukovanou letenku na jméno Emily White." "Počkejte chvíli" říká mi a cvaká něco do počítače. "Ano, Emily White. Přímý let do Chicaga?" "Ano, to jsem já." Usmívám se na něj. "Prosím tady to máte." Podává mi letenku "Děkuji." Rychle mu ještě odpovídám a rychlým krokem mířím k odbavování zavazadel.

Když už mám zavazadla odbavené a také jsem prošla kontrolou, vyrážím pro kafe do Strabucks, kde jsem se rozhodla počkat na Harryho.

Usedám ke stolku u dveří, v ruce držím Karamelové Latte, které si plánuji pořádně vychutnat. Avšak než se do něj pouštím, píšu Harrymu sms.

"Pane Stylesi čekám na vás ve Strabucks -E.W xx" a mačkám tlačítko odeslat.

Vzhledem k tomu, že letadlo mi letí, až za hodinu si vkládám do uší sluchátka a zcela úplně se poddávám písni "Do or die" od skupiny "30 Second to Mars". Mačkám tlačítko "opakovat" a tuhle písničku poslouchám furt dokola. Po chvilkách usrkávám ze svého Latte.

Prostě takový menší relax skvělá skupina a nápoj, kterého bych se mohla upít.

Můj relax netrvá moc dlouho, protože mě z toho všeho vrací opět do reality vibrování telefonu, které oznamuje, že mi došla zpráva.

"Čekám na vás v letadle -H.S xxx"

Cítím, jak zatínám prsty na rukou do pěsti, až tak, že mi začínají bělat klouby.

To si dělá srandu! Tak já tady na něho čekám a on si jen tak projde kolem, protože jediná cesta k letadlu vede kolem Strbucks! A ani se za mnou nezastaví! To udělal schválně! Nechápu, o co mu zas jde!

Jak to, že jsem ho neviděla? Sedím přece hned u stěny, která je prosklená a je přes ni vidět všechno to dění mimo Starbucks. "To bude tím Emily, že jsi byla zabraná do poslouchání písničky." Říká mé druhé já.

Zamračeně se zvedám od stolku a vydávám se do letadla. Však počkej, Stylesi, jak ty na mě, tak já na tebe! To si ještě vypiješ!

Podávám postarší paní u vchodu do letadla svou letenku. "Přeji příjemný let!" usmívá se na mě "Děkuji." Taktéž se na ni usmívá a už si to štráduji do letadla.

Styles sedí u okýnka a jakmile mě vidí, vrhá na mě nečitelný pohled, bez náznaku úsměvu. Co mu zase je? Co jsem udělala? Myslím, že jsem nic neudělala. Sedám si vedle něho a čekám, že něco řekne. Neříká nic, panuje mezi námi trapné, hrobové ticho.

Chci ho prolomit, jenže nevím, na co se ho mám zeptat! Na co se mám asi tak ptát svého šéfa? Mysli Emily něco řekni! Proč já? Proč neřekne něco on? Kašli na to a něco konečně řekni!

"Ehm, zítra máme schůzku s panem Harrisem ředitelem "J&K Company" v 11:00 hodin." Špitám do ticha. "Ano, já vím." Odpovídá mi chladným hlasem. Ježiš, Emily ty jsi fakt blbá větší blbost si z té pusy vypustit nemohla? To je jasné, že to ví! Je to přeci ŘEDITEL! Naliskej si.

Začínám být nervózní, cítím, jak třepu nohama. A je to tu zas! Netřepej těma nohama Em!

"Přestaňte třepat nohama, Emily! Znervózňuje mě to!" říká Styles chladným hlasem, beztoho aniž by mi věnoval jediný pohled.

Okamžitě s tím přestávám a začínám pro změnu klepat prsty do opěradel sedačky.

Až teď si uvědomuji, že už jsem vlastně ve vzduchu a letíme směr Chicago.

Nenápadně se dívám na Stylese, který se dívá z okýnka a sleduje mizící mraky. Vypadá zamyšleně. Zajímalo by mě, nad čím přemýšlí.
No tak! Nepřemýšlej o něm Emily! Ne! Nezajímalo by tě, nad čím přemýšlí! Mysli třeba na sníh! Ano na sníh! Proč na sníh? Už mi dočista přeskočilo? Proč mě napadl sníh? Co bych, nad sněhem asi tak měla přemýšlet, nevíš ty chytrá? Jsi fakt mimo Em! Vzpamatuj se!

Vytahuji si z kabelky sluchátka a vkládám si je do uší. Hraje mi písnička "Wake me up" od "Avicii", kterou dávám na maximální hlasitost a zavírám oči.

Zaposlouchám se do písničky a okolí vůbec nevnímám. Když v tom cítím na mém stehně něčí ruku. Rychle otevírám oči a zjišťuji, že ruka nepatří nikomu jinému než Stylesovi. Vytahuji si sluchátka z uší a házím na něho nechápavý pohled. "Zase jste třepala nohama!" říká mi s obličejem pár centimetrů od mého a očima zabodnutých do mých. Emyli! Pohni se! Odtrhni od něho ten pohled! Udělej něco! A nečum na něho! Nejde to, nemůžu se na něho přestat dívat!

A tak tam tak sedíme s obličeji těsně u sebe, očima upřenýma jeden do druhého a Harryho rukou na mém stehně.

Přijde mi to jako věčnost, než se Harry vzpamatuje, odvrací ode mě pohled a oddělává svou ruku z mého stehna.

Ne, ne, ne! Měl si ji tam nechat!

Co to plácáš? Jsi blbá? Proč chceš, aby ji tam nechal? Fakt by ses měla dát léčit!

"Prosím, Emily, netřepte už těma nohama! Je to strašně iritující! Jestli ještě jednou, zatřepete těma nohama, budu nucen vám je celý zbytek cesty držet!"

Jo, jo, jo, chci, abys mi je držel! Moment? Co to zas plácám?

"Pardon, moc se omlouvám! Už se to nebude opakovat!" usmívám se na něho plachým úsměvem a on se opět začíná dívat ven z okýnka.

Dávám si sluchátka do uší a dávám si pozor, abych nezačala zase třepat nohama.

Lhala bych, kdybych řekla, že jsem nepřemýšlela nad tím, že začnu opět s mým třepáním nohou.

Chtěla jsem cítit Harryho ruky na mých stehnech. Líbil se mi ten pocit.

Neplácej tady nesmysly Emily! Nad ničím takovým jsi nepřemýšlela! Nebo snad jo?

By Hanna

-Další :) přijde mi, že je opět oničem -.- :D nespokojený člověk jsem :D..
*komentujte, hvězdičkujte xx
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 káč káč | 13. listopadu 2013 v 18:50 | Reagovat

krásné   :* uz  aby  byla  další  :)

2 meum-amo-vita meum-amo-vita | 13. listopadu 2013 v 19:16 | Reagovat

Děkuji :** lásko :'))[1]:

3 hovádko *-* hovádko *-* | 17. listopadu 2013 v 15:14 | Reagovat

..prostě úžasná, bejby :*

4 -Hanna- -Hanna- | 17. listopadu 2013 v 23:11 | Reagovat

Děkuji :** bejby :3 [3]:

5 Cloe Cloe | 28. prosince 2013 v 18:43 | Reagovat

To je bomba.... jsem v celku napjatá co se jak viklube ;)) .. :D Jen tak dál.. :) 8-)

6 -Hanna- -Hanna- | 29. prosince 2013 v 19:11 | Reagovat

Děkuji :*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama