26. kapitola OWOA

16. listopadu 2013 v 22:40 | meum-amo-vita |  One way or another

(Doporučuji pustit k tomu tohle: http://www.youtube.com/watch?v=WIbUNfg_wmM )
Přestala hrát písnička a Harry na mě hleděl. Zkoumal, jestli jsem to opravdu já. "Musíš být Kristen, takovou vášeň jsem cítil naposledy u ní." Cože? On mě měl rád? On to tenkrát neudělal kvůli tomu kdo je? Ne Kris něco si zase nalháváš. Ale vždyť tobě to je úplně jedno. Nic k němu necítíš, pouze jsi pořádně na mol.


"Nejsem ona." "Tak mi řekni tvoje jméno." Tahle otázka mě zarazila. Co mám jako říct? "Em.. teda Emily, ale to je moc dlouhé. Každý mi říká Em." Díky bohu za tu malou potvůrku co hlídám, jinak bych asi přemýšlela ještě dlouho.

Snažila jsem se to nějak zakecat. Snad uvěřil. "Takže Emily. Nádherné jméno pro nádhernou dívku. A odkud jsi? Máš zvláštní přízvuk.." Celá jsem zčervenala jako rajče a nakonec jsem odpověděla další lež. Bylo tak jednoduché mu lhát. "Paříž. Bydlela jsem kousek od centra." "Hmm to musí být nádherné." "Ani nevíš jak." Usmála jsem se a zuřivě ho políbila. Doufala jsem, že už to nebude rozebírat a uvěří mým lžím. Snad.

Tentokrát nezůstal jen u líbání. Zajížděl mi rukou pod tričko, kde si hrál s lemem podprsenky. "Tady ne Harouši," řekla jsem do polibku. Chytil mě do náruče a odnášel pryč. Nepřestávala jsem ho, ale líbat. Měl odhalené celé paže a krk. Nemohla jsem se nabažit jeho kůže. Je to jako droga, kterou zkusíš poprvé. A nejspíš naposledy. Tohle se nesmí opakovat, teď bude ještě těžší se jim vyhýbat. Chjo.

Pohled Harry
Odnesl jsem ji do auta a položil na sedadlo spolujezdce. Panebože je tak nádherná. Musí to být ona. Nechápu to. Ty oči, úsměv, hlas a hlavně ta vášeň. Nikdy jsem nic takového nezažil. Kromě Kristen. Přitahovala mě tím, jak byla odtažitá, ale tahle osůbka je jiná. Ale přesto si myslím, že lže. Nevím, proč to dělá, ale určitě to je ona.

Sedl jsem si na místo řidiče a odvážel nás domů. Hladím ji po noze a stále přemýšlím. Jak je velká pravděpodobnost, že bych potkal něčí dvojče? Její dvojče. Velice malá, takže to bude ona. Musí být, ale přesto je jiná. Její chování se změnilo. Nejen že předstírá, že je někdo jiný, ale ta její povaha je pryč. Kam zmizela ta její odtažitost? Ano já vím, byli jsme pak kamarádi, ale až takhle? Nebo je moc opilá? Nechci, aby se ráno probudila s tím, že to byla chyba.

Chybí mi ta stará Kristen, která nedokáže vyslovit moje jméno. Která provokuje se zeleninou a hlavně není tolik uzavřená.

Chci zpátky starou Kristen. Pokud to je ona. Musí být, jinak bych ji nenašel ne? Ale ani já už nejsem stejný. Změnila mě. Ano, vzal jsem si její slova k srdci. Měla pravdu, byl jsem jen prostý sukničkář, který chtěl holku jen do postele, ale to se změnilo. Tenkrát jak mi dala tu facku, jsem si to uvědomil. Ona byla první, se kterou jsem neměl sex. A pak jsem potkal Darcy. Roztomilou zrzku, která je docela fajn. Prostě moje kamarádka s výhodami, kterou jsem nepodváděl. Snažil jsem se vždy dojít sám. Snažil jsem se, dokud jsem dnes nepotkal ji.

Potichu jsem ji vedl domem do svého pokoje. Jakmile jsem zavřel dveře, opřel jsem ji o ně a začal ji hladově líbat. Moje mysl nepřemýšlela, jestli je to ona a je moc opilá, jestli to je ona a změnila se nebo to ona není a šílím po někom jiném. Důležité bylo, že jsme byli spolu v tomhle pokoji a oba dva po sobě toužili.

Líbá vážně úžasně, líbám ji od rtů až k rameni, pomalu jí svlékám květované tričko a odhazuji ho do kouta temného pokoje. Ale ani ona také není pozadu, přetočí mě zády ke dveřím, svlékne moje tričko a líbá mé tělo. Hruď až po lem mých kalhot, kde pomalinku rozepíná knoflík, zip a prstem na pravé ruce přejíždí přes moji chloubu. Nevydržím to a vzdychnu jí do ucha. Nadrženě se usměje a zatím co si svléká riflové kraťásky, rozepínám krajkovou podprsenku. Stojí ke mně zády jen v kalhotkách, které jí už dlouho nezůstanou. Moje rty se pohybují od šíje přes každičký obratel až k lemu kalhotek. Jedna moje ruka ji hladí přes skvěle vypracovaný zadeček a svléká černé kalhotky. Druhá si hraje s jejími vlasy. Jsou tak jemné, tak jako ona. Otočil jsem si ji k sobě a ona přede mnou stála nahá, její ňadra zakrývaly dlouhé vlasy. Odhrnul jsem je stranou a hladil její dokonalá prsa.

Chytil jsem ji do náruče a položil na postel. Svlékl jsem i zbytek co jsem měl na sobě já a lehl si na ni. Vrátil jsem se k jejím rtům, které začínaly být oteklé od samého líbaní a pokračoval přes krk, kde zítra bude mít nejspíš pěkné znamínko lásko. Mačkal jsem její prsa a rty líbal každičký kousek jejího těla, její ploché bříško až jsem se dostal ke stehnům. Líbal jsem je z vnitřní strany a cítil jak mi Emily pod vší tou vášní taje.

Pohled Kristen

Otočila jsem nás. Teď ležel pode mnou. Musím uznat, že je vážně skvělý. Líbá tak perfektně a ty jeho dotyky. Panebože já se asi rozpustím. Líbám každé jeho tetování, hladím ho po vypracované hrudi a cítím čím dál tím větším bouli, která mě tlačí do podbříšku. Cítila jsem jak po mě touží, ale on nebyl jediný, kdo to chtěl. Vím, že dělám chybu života, ale jinak to nejde. Začala jsem ho líbat na jeho údu, když Harry vzdychl a přetočil mě zpět pod něj.
Naposledy mě políbil, podívala se mi do očí, ve kterých byla otázka. Jako odpověď jsem ho zatáhla za neposedné kudrlinky a vášnivě políbila.

Pohled Harry
Políbila mě a to byl jasný souhlas. Nasadil jsem si kondom a pomalu do ní vniknul. Nejprve jsem přivážel pomalu, ale pak jsem zrychloval naše tempo. Kris byla dokonalá, zvedla pánev a nádherně vzdychla do procítěného polibku.

Nevím proč, ale tohle je jako moje poprvé. Nikdy jsem z nikým nebyl tak opatrný a jemný. Nikdy jsem si to tolik neužíval. Nikdy jsem neměl plnou hlavu dívky, která tu byla se mnou. Nikdy jsem nevrcholil tak stejně jako s ní. Oba jsme vykřikli jméno toho druhého: "Harry!" "Kristen!" Nevím, proč jsem řekl zrovna tohle jméno, ale teď vím, že to byla ona. Neozvala se. Neopravila mě. Jen mě doháněla k šílenství svými polibky. Každým svým pohybem, pohlazením a vzdychem.

Lehl jsem si vedle ní a pozoroval její usměvavý obličej. "Dobrou," zašeptala a schoulila se víc ke mně. Lehla si na moji hruď. Objal jsem ji ochranitelsky svými pažemi a dal jí poslední polibek do vlasů.

Pozoruju, jak nádherně oddechuje. Je to ona, teď už to vím jistě. Nevím, proč jsem nad tím vůbec přemýšlel. A už vůbec netuším, z jakého důvodu mi lhala. Pohladil jsem ji po zádech, vdechl její vůni a ponořil se do říše snů.

Pohled Kristen

Probudila jsem se s úsměvem na tváři, políbila jsem moji Brokoličku do hustě kudrnatých vlasů a začala shánět svoje oblečení. Již oblečená jsem vzala první papír, co jsem uviděla a napsala pouhé: Promiň, Emily xx .
Podívala jsem se na spícího Harryho. Vypadl tak rozkošně. Muselo se mu zdát něco nádherného, usmíval se. Pohladila jsem ho po tváři, pošeptala sbohem a navždy odešla. Teda doufám, že navždy.

Šla jsem po schodech až do kuchyně, kde jsem se rozhodla vzít si snídani. Lednička bude určitě plná, díky Niallovi. Otevřela jsem ji a přemýšlela co si mám vzít. Bylo asi půl 4 ráno, takže jsem nepředpokládala, že někdo přijde, ale to jsem se pěkně spletla.

"Nialle panebože co tu zase děláš? Ty a ten tvůj hlad, měl by ses léčit." Podle hlasu jsem poznala Zayna. Byl rozespalý a nepoznal mě, aspoň zatím, ale to přijde, protože stojím před rozsvícenou ledničkou. "Podej mi aspoň tu studenou vodu co je ve dvířkách, když už tam zacláníš." Řekl Zayn a já mu podala vodu. Jednoduše si ji vzal a odkráčel pryč zase spát. Díky bohu pro mě.


Vzala jsem si kousek pizzi, kterou tu měl Niall schovanou a odešla jsem domů, kde jsem si dala sprchu a šla spát na ještě dlouhou dobu. Jediné štěstí, že dneska děti nehlídám.

by Nikpší
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 káč káč | 16. listopadu 2013 v 23:05 | Reagovat

luxusní :3* nemám slov :o*..krásné :*
-další :3**

2 Nikpší Nikpší | 17. listopadu 2013 v 12:31 | Reagovat

děkuju, ale nepřeháněj :DD

3 I'm perverz I'm perverz | 17. listopadu 2013 v 14:06 | Reagovat

ooooo *-* ..je to úúúžasné *-* ♥ ..miluju to

4 Nikpší Nikpší | 17. listopadu 2013 v 18:39 | Reagovat

děkuju :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama