21.kapitola OWOA

10. června 2013 v 22:16 | meum-amo-vita |  One way or another

Konečně mám volný víkend. Už toho na mě bylo opravdu moc. Ráno prodávat zmrzlinu, odpoledne letět do jiného státu a vracet se kolem půlnoci domů a pak zase nanovo.
S Mikym jsme se viděli málo a to vždy mezi odletem nebo až kolem půlnoci, kdy jsem byla unavená a dost protivná. Pořád jsme se hádali. I kvůli prkotinám, jako například čí je to jablko nebo tak něco. Nedalo se to už vydržet. Byla jsem z toho špatná. Naštvaná na všechny a všechno a pak to mělo přijít. Volný víkend. Doufala jsem, že si ho spolu užijeme, všechno vynahradíme a konečně se usmíříme a všechno bude fajn.

Byla jsem už dávno sbalená a čekala, až si dobalí i Kate. Jedeme na vodu. Budeme sjíždět řeku. Já, Kate, Miky a nějací kamarádi. Budeme spát ve stanech a už se šíleně těším.

Miky na nás čekal na zastávce. Vedle něj bylo pár lidí, ale netušila jsem, jestli jsou to ti jeho kamarádi nebo ne. Přišla jsem k němu a nejistě ho políbila. Okamžitě jsem se od něj odtáhla a měla v očích otázku. Netušila jsem, jestli je na mě ještě neštvaný nebo ne. Miky se usmál a přitáhl si mě blíž k sobě. Přiblížil jeho rty k těm mým a jemně zašeptal: "Promiň zlato, všechno ok??" Jako odpověď jsme ho políbila. Pak se odtáhla a odpověděla:" Jo, všechno je v nejlepším pořádku."

Potom už jsme nesedli do autobusu a jeli někam, kde jsme měli sraz s ostatními vodáky. Než jsme se dostali na místo, sluníčko se vyhouplo na oblohu a začalo být šílené horko. Asi po hodině jsme se konečně dostali k vodě. Bylo tam plno lidí. A vedle nich už nafouklé rafty.


Seznámili jsme se a rozdělili se do člunů. Já jsem byla s Kate vepředu a v zadu seděla Ivet s Anet. V druhé lodi byl Miky s Lukášem za nimi jako kormidelníci David a Mirek. Vážně netuším, kdo to byl, ale přišli mi fajn. Myslím, že to bude skvělý víkend.

Nejprve jsme se párkrát projeli, abychom přišli na techniku a tak. No spíš mi holky, protože kluci jezdili každé léto. Asi po půlhodině jsme byly krásně sladěné a mohli jsme vyplout. Na to, že to bylo poprvé, to bylo super. Kluci byli až kdesi před námi, ale nám to nevadilo.

Sluníčko hřálo perfektně a my si k tomu zpívali známé písničky. Celou dobu jsme kecaly a nezavřely pusu.

Každou chvilku jsme musely objíždět nějakou tu pohozenou větev či spadlý strom. A při tom na sebe hulákaly: "Ke mně..doprava…doleva.." A tak to bylo pořád, dokud jsme se nedostaly na část řeky, která byla udržovaná kvůli trajektům. Byla to krása. Každou chvilku jsme po sobě cákaly. Naše dovádění, ale přestalo, jakmile jsme uviděly kluky. Podle toho co jsem vyposlouchala, si myslím, že Ivet má něco s Lukem, ale krk bych za to nedala.

Jakmile jsme uviděly kluky, zabraly jsme a začaly s nimi soutěžit. Bylo jasné, kdo vyhraje, ale přesto jsme se nevzdávaly. Nakonec jsme pluly vedle sebe. Miky si přitáhl naši loď. Nahnul se ke mně a políbil mě. Asi jsme se líbali celkem dlouho, podle jejich reakce.

Z pohledu Kate
Miky se nahnul ke Kristen a začali se líbat. Bože jak já jim to závidím. Škoda, že mi to nevyšlo s tím Niallem. Takový krásný blonďáček. Ale Miky taky není k zahození. Bohužel má Kris. To bych jí neudělala, ale začínala jsem mít Mikyho celkem ráda. A bojím se, že ne jenom jako kamaráda. Chjo.

Líbali se spolu už dlouho, no dlouho asi tak dvě minuty, ale i tak. Kluci z vedlejší lodě měli přichystaný plán, který pošeptaly Ivetě. Ta se jen usmála a předala to dál, až se to dostala ke mně. Byl to skvělý plán, ale nejsem si jistá, jestli nás ti dva nezabijou. Snad ne.

Každý chytl svoje pádlo do ruky a naše lodě se začaly pomaličku odsouvat od sebe. Jen Kris s Mikym se pořád líbali. Potom David zařval "TÉÉÉÉÉÉÉĎ!!" A všichni zabrali. Lodě se od sebe odtrhli a naši dva milenci skončili ve vodě. Jenom doufám, že se Kris stihla aspoň nadechnout.

Bohužel ne. Během chvilky se vynořil Miky s naštvaným výrazem a začal hledat Kristen. Nikde ji nemohl najít a začal vyšilovat a my s ním. Panebože co jsem to sakra dovolila. Tohle jsme nechtěla. Panebože. Byla jsem z toho špatná. Ale kluci si věděli hned rady. Vyskočili z raftu a začali Kris taky hledat. Během chvilky jsme se přidaly i my holky a nechali jsme loďky samotné plavat po proudu, který byl slabý, takže nemohly daleko odplout.

Měla jsem o ni strašný strach, ale to co se stalo potom, už nikdo nečekal. Potopila jsem se pod hladinu a hledala v kalné vodě něco, co by připomínalo tělo. Tak jako všichni. Ale když jsme se konečně dostala na vzduch, myslela jsem, že zešílím. Lodě byly pryč.

A nejen lodě, ale i Miky. Podívala jsem se po proudu řeky a uviděla dvě loďky zavázané za sebe a v té první seděla Kristen a vedla ní Miky. Řehtali se a zavolali na nás: "Tak se mějte! Uvidíme se na obědě."

Tak tohle mě celkem zaskočilo. A nejen mě, ale i ostatní. A tak jsme museli plavat v té břečce. Jediné štěstí, že kousek byla hospoda, kde jsme si dali kafe a teplou polívku. Když jsme měli snědeno, přišla servírka a chtěla, aby to někdo zaplatil, ale my jsme neměli nic. Po servírce přišel pan vrchní a nakonec to dopadlo celkem dobře.

Z pohledu Kristen

"My to zaplatíme, pane vrchní. To je v pořádku." Ozvala jsem se z hospody, když jsem viděla ty jejich šílené tváře. Nechali jsme je v tom pěkně vymáchat. Bylo to od nich pěkně hnusné. A tak jsme to udělali s Mikym ještě horší. Jelikož to tu Miky dobře znal, řekl, že budou plavat maximálně hodinku, než se dostanou do této hospody a tak jsme tady na ně počkali. Vzali jsme si stůl hned za dveřmi od zahrádky, aby nás nemohli vidět a čekali jsme, až dojdou.

Přišli celí mokří a každý si něco objednal. Asi jim nedošlo, že nemají peníze, ale časem na to došli. Slyšela jsem, jak se dohadují, kdo za to může a jak jim pan vrchní nadává. A tak jsme to se smíchem přišli zaplatit a přisedli si k našim mokrým vodákům.

Všichni to brali v pohodě a pak jsme pokračovali v cestě, kde jsme se předháněli až jsme nakonec dojeli do tábora. No tábora, spíš takové louky pro vodáky. Lodě jsme vytáhli na břeh a začali rozdělávat stany. Po stanech přišel ohýnek a my si opekly buřty. Luke hrál na kytaru a my zpívali. Celou dobu jsem byla opřená o Mikyho rameno. Když přišel západ slunce, Luke zmizel i s Ivetou a tak jsem musela hrát já. Hrála jsem celkem dlouho, než se zase ti dva vrátili.

Zvedla jsem se, že půjdu na záchod. Kytaru jsme předala dál a šla jsem. Když jsem vyšla ze záchodu, stál tam Miky. Stál zády ke mně a tak jsem se k němu pomaličku připlížila a zakryla mu mokrýma rukama oči. Ten nadával, ale i přes to si mě otočil a začal mě vášnivě líbat. "Miky.." Nic. "Miky.." "Ano zlato?? "Ta paní za námi by chtěla jít ven ze záchodů.." "Omlouváme se," řekl Mikuláš. Propletl si se mnou prsty a začal mě táhnout k lesíku. Běželi jsme po louce, až jsme se dostali k uzoučké cestičce, která vedla pořád do kopce. Miky mě táhl za sebou pořád dál. Hnali jsme se jako splašení. Až jsme nakonec byli úplně nahoře. Byla to nádhera. Všude jen tma a svit měsíce, který se rozléhal po zřícenině. Ani nevím, kde se tu vzala, ale bylo to úchvatné. Všude voněla čerstvě posekaná louka, květiny a léto. A taky vášeň mezi námi dvěma.
(pro lepší atmosféru si pusťte toto : http://www.youtube.com/watch?v=so6ExplQlaY )

Nikdo jiný tu nebyl. Miky mě vzal do náruče a odnesl přímo do středu zříceniny. Položil mě na travnatou zem a začal m líbat. Líbal mě s takovou touhou a vášní, že jsme myslela, že se neudržím a strhám z něj oblečení. Ale chtěla jsem si hrát na hodnou holku. No vždyť já jsme hodná holka!!

Během chvíle mi Miky sundal tričko a začal mě líbat po krku a tvořil si cestičku až k mým ňadrům. V téhle chvíli jsem se ujala vedení já. Začala jsem ho nevinně líbat na uchu, jemně skousla ušní lalůček a přes bradu jsme pokračovala ke krku a neodhalené hrudi. Pomaličku jsme mu začala zajíždět pod tričko, které jsme mu během chvilky sundala a líbala ho po nahé, vypracované hrudi. Dostala jsem se až k lemu jeho ryflí. Pomaličku jsem objížděla jeho pas, až jsem se dostala k rozepínání, kde jsem přejela přes jeho kamaráda, který mě už začínal tlačit do podbříšku, ale nevadilo mi to. Šikovně jsem rozepnula knoflík u džínu a začala ho provokativně líbat na rozpálené rty. Miky si mě převalil pod sebe a rychlostí blesku mi rozepnul podprsenku. Začal mi laskat moje prsa. Líbal je s takovou něžností, že to nebylo až možné. Pomaličku se hrnul k mým kraťáskům. Rozvázal nejprve mašličku a potom je opatrně svlékl. Ležela jsem pod ním jen v kalhotkách. Cítila jsem se zvláštně. Svítil na mě měsíc a já si připadala skvěle.

Miky si sundal džíny a líbal mě dál. Jeho polibky byli dech beroucí a procítěné. Tvořil si cestičku až k mým kalhotkám. Pomalinku je chtěl svléct, ale já ho zarazila.

Byli jsme už dospělí a tak to musel pochopit. Bylo mi trošku blbé tuhle nádhernou chvíli rušit, ale musela jsem. Ujala jsem se vedení. Sedla jsem si na jeho vypracované bříško a jeho ruce jsem si dala na zadek, aby nezavazely. Začala jsem ho lechtat a škádlit, až jsem ho políbila na rty a zašeptala: "Promiň, je mi to blbé. Ani nevíš, jak moc tě chci, ale prostě to nejde." Romantická chvilka byla tatam. A Mikyho hlas zněl hrubě a uraženě. "Se bojíš nebo …ty… jsi ještě panna?" "Ježiši ne. Neboj panna nejsem, ale věř mi. Když mám krámy tak to nechci dělat. Promiň, asi jsem ti to měla říct dřív. Než jsi se takhle rozžhavil." "Jo to měla!"

Nechápu, o co mu jde. Začal se oblékat. Hodil po mě podprsenku, která ležela vedle jeho trička a uraženě odcházel pryč. Nechal mě tu ve tmě a samotnou!. Tak to si vypiješ hochu.


Oblékla jsem se, schoulila do klubíčka a usnula. V noci mě šlehal silný vítr, ale neřešila jsem to. Schoulila jsem se pod nejbližší strom, zavřela oči a těšila se rána. Teď dolů nepůjdu. A to ani za nic!

by Nikpší
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 tvůj  perverzáček ;)) tvůj perverzáček ;)) | 11. června 2013 v 19:54 | Reagovat

:'33 sexy .... trochu perverzní ... tak se mi to líbí ;DDDDD krásná jako vždy

2 Nikpší Nikpší | 15. června 2013 v 22:06 | Reagovat

díky :D neboj perverzních bude víc :DD

3 jméno je tajné  -.- jméno je tajné -.- | 24. června 2013 v 21:37 | Reagovat

pokračování :)..jinak krásné :3*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama