Květen 2013

18.kapitola OWOA

16. května 2013 v 16:35 | meum-amo-vita |  One way or another

Ráno jsem se probudila a nemohla jsem se zorientovat. Kde to proboha jsem? Pak jsem, ale uslyšela hádku dvou chlapeckých hlasů a všechno mi to došlo. "Jasně Kris spíš v domě těch nejslavnějších bláznů z celé Anglie," pošeptala jsem. Hádka těch dvou, ale začala nabírat na síle. Neslyšela jsem přesně o co jde, ale poznala jsem, že hlavním tématem jsem já. Potichoučku jsem se zvedla a došla kousek před kuchyň. Noha už mě nebolela, ale raději jsem našlapovala opatrně.

17. kapitola OWOA

11. května 2013 v 17:27 | meum-amo-vita |  One way or another


Tři deset a oni nikde. Páni kde asi jsou? "Kris nechceš jim zavolat? Za chvilku už začne film a oni nikde." "Asi jo Kate, a nechceš to udělat ty?" "Hele neprovokuj jo, neříkám, že se moje angličtina nezlepšila, ale i tak bude jistější když to uděláš ty." "OK," řekla jsem se smíchem.

16. kapitola OWOA

6. května 2013 v 21:08 | meum-amo-vita |  One way or another
Píp píp píp. OMG kdo co zase chce. Kouknu na mobil. To už je půl 11?? Páni, to jsem spala nějak dlouho. No, i když šla jsem spát celkem pozdě.

Kouknu se, kdo mi psal tu smsku. Louis. Hmm tak to bych nečekala. Myslela jsem si, že mě po včerejšku nechají samotnou. Avšak Louis potřeboval pomoct. Prosil mě, jestli bychom před koncertem nešli nakupovat. Prý potřebuje koupit něco Eleonor, ale neví co. Že prý má skvělý vkus, ale kluci mu to vždy zkritizují. Moc se mi nechtělo a tak jsem mu napsala něco typu, že ještě nevím, jestli budu mít čas. Ať jde raději s Kate. Že ona má lepší vkus a navíc zná El. Teda zná všechno ohledně jí, ale nezná ji osobně. To vlastně já taky ne. Vždyť já ji neznám vůbec. :D