19.kapitola OWOA

26. května 2013 v 21:05 | meum-amo-vita |  One way or another
Po dklouzhé době další kapitola. Je trošku o ničem, ale stává se :DD

"Kate máš ty klíčky?" "Jo." "A myslíš, že je nehledali?" "Prosím tě Harry klíče hledá každou chvilku, takže nikoho nenapadne, že jsme si je vypůjčily." "Taky fakt," pověděla jsem a se smíchem jsem odcházela z hotelu. Náš poslední den v Anglii. Dejme to mu den. Spíš pár hodin. A proto jsme si trošičku přivstaly, abychom udělaly klukům ten nejvíc nezapomenutelný rozlučák :D

No trošičku. Spíš hodně. Je teprve půl páté a my se vkrádáme klukům do vily. Potichoučku jsme odemkly dveře a klíče vrátily na jejich pravé místo. Potom jsme zkontrolovaly, jestli jsou všichni v pokojích a spí. Nejvíc jsem se obávala Nialla, který prý často chodí do kuchyně krást jídlo. A taky Liama, který vstává brzo, aby si mohl v klidu zaběhat.Ale momentálně tady byl klid. Což bylo super.

S Kate jsme šly do kuchyně a začaly hledat potřebné suroviny. Měly jsme dokonalý plán. Nejprve uděláme naši oblíbenou snídani a potom začne super budíček. Jen doufám, že se nikdo nezbudí dřív.

Jakmile jsme našly zásoby mouky a cukru daly jsme se do díla. Smíchaly všechny potřebné ingredience a pak nalívaly na plech na muffiny. Jen doufám, že jim bude chutnat.

Udělaly jsme jich opravdu hodně. Půlku jsme naskládaly na stůl a ke každé židli jsme daly hrnek s kakaem. "Nádhera," "Taky myslím Kate." Potom jsme ještě pouklízely kuchyň a koukly na hodiny.

"Je čas nemyslíš Kristuš??" "Přesně tak akorát." A tak jsme se vydaly do druhého patra. Všem jsme potichoučku otevřely dveře a stouply si na chodbu.

"Tři-dva-jedna-tééď" pošeptala jsem na Kate. Se slovem teď jsme přiložily pokličky k sobě a začaly jsme jimi mlátit o sebe. Byl to slušný randál.

"Kurva Louisi co blbneš v šest ráno!" Zařval Liam. "Ale to ne já." Bránil se Louis. Ale i tak ještě všichni zůstali v posteli. "Kdo mi jako otevřel dveře?"Začal nadávat Zayn.

Kluci se přeřvávali jeden přes druhého a tak jsme s Kate na chvilku ztichli. Až byli ticho i kluci, začaly jsme opět dělat randál, ale tentokrát jsme k tomu ještě volaly: "Budííčéék. Lenoši vylízat z postele!"

Klici asi nepočítali s tím, že by tady mohl být někdo jiný kromě nich a tak byli během půl minuty všichni na chodbě. "Sakra co tady děláte?" "Co to tady voní?" "Proč nás budíte."

"Hele po jedno jo? Takže co tady děláme?"zopakovala jsem jejich otázku. "Budíme vás," odpověděla Kate. "Proč vás budíme?" Kate opět odpověděla: "Abychom si užily posledních pár hodin spolu. A co to tu voní?" Dořekla Kate poslední větu. "Naše snídaně, ale všichni prvně okamžitě převléct." Kluci na nás koukali jako na UFO. "Hned!" Zařvaly jsme s Kate společně a třískly pokličkami o sebe. A tak se kluci šli obléknout. Aspoň doufám.

My dvě jsme šly do kuchyně, kde jsme uklidily pokličky a čekaly na těch pět spáčů. Nikdy bych nevěřila, že budou dole tak rychle. Dokonce i Zayn. A to už je co říct.

"Fííha, kdy jste to dělaly?" "O půl páté ráno,"odpověděla jsem Louimu na otázku. "Máňám muffiny." "Klid Nialle je jich dost." "Jsi si jistá Kate?" "Jo, protože další máte v komoře v krabici." "A to se vám chtělo?" "No mě ani moc ne. Nebo no nejhorší bylo vstávat v ty čtyři, ale Kristen má vždycky super nápady takže nešlo odmítnout ani toto." "Hele nekecejte už a pojďte si sednout a jíst. Jinak to kakao vychladne." "Ano maminko." Řekl Niall už s plnou pusou. "Hele neříkej mi tak nebo všechnu tu snídani odnesu."Hrála jsem uraženou. "OK už jsem hodný." "No proto."

Po snídani jsme kluky vytáhly ven. Moc se jim tam nechtělo, ale přece jenom nám to dlužili za tu snídani. "Kam jdeme broskvičko?" "Nebuď zvědavej květáku jinak půjdeš do polívky." "Ok, už mlčím."

Dneska jsme si nachystaly s Kate zvláštní program. Ani nevím jak mě to napadlo, ale vím, že bude sranda. Kluci se totiž chovají jako malé děti, takže toho trošku využijeme.
Zavázaly jsem jim oči a táhly je do nejbližšího parku. Všechno už tady bylo nachystané. Otočily jsme je tak aby byli zády k našemu překvapení a dovolily jim sundat si šátky. "Co tady děláme?" "Hmm kdybych ti to řekla tak neuvěříš." Řekla tajemně Kate. "Cože panebože já se bojím co budeme dělat? Ony nás uneslýý!" Začal řvát Louis.

"Tak si to pěkně vyjasníme. Nikdo vás neunesl Louii takže se nemusíš bát." "A co tady teda děláme ta brzo?" "Necháte mě krucinál domluvit?" "Jo," pípli kluci společně. "Dík. Takže jelikož za pár hodin už budeme s Kate sedět v letadle, tak jsme si pro vás nachystaly takový zvláštní program. Možná si budete myslet že jsme trošku magoři, ale to vůbec nevadí. Vážne netuším, jestli něco takového znáte, ale je mi to celkem jedno. U nás v česku se slaví v červnu den dětí. Je to sice už prvního a dneska je dvanáctého, ale to je celkem fuk."Dořekla jsem jedním dechem, ale moc chytří s toho asi nebyli. A tak pokračovala Kate. "U nás se na dětský den pořádají různé soutěže. Děti soutěží a potom vyhrají nějaké drobnosti. A protože se chováte jako děti, tak jsme pro vás nachystaly takový malý dětský den." "Hele kluci vím, že se vám do toho asi moc nechce, aůle udělejte to pro nás. Bude sranda."

A tak kluci souhlasili. Hlavně Louis a Niall. Ti byli šíleně nadšení, až nechápu kde to nadšení vzali. Ale bylo to fajn. Dokonce nakazili i ostatní a pak jsme si to začali všichni parádně užívat.

Jelikož nás bylo sedm tak jsem byla ta lichá já. Kluci se rozdělili do dvou skupin. Harry, Louis a Niall a do druhé skupinky patřil Liam, Zayn a Kate. Já jsem byla rozhodčí a taky jsou fotila.

Začali jsme soutěží, kde se běhalo v pytlích. Bylo vidět, že kluci to neznají, ale asi se jim to líbilo. Vystřídali jsme několik her, přes skákání snožmo až po plazení po zemi. Jenže čas ubíhal a v parku začali přibývat lidi. Nakonec se k nám přidalo i pár příznivců a já soutěžila proti Kate.

"Tak lidi a teď si dáme naši poslední soutěž. Spočívá v tom, aby jste tenhle malý kyblík s vodou donesly na hlavě tam a zpátky." Samozřejmě se to Zaynovi moc nelíbilo, ale nakonec to překonal. Všichni jsme byli mokří až na prdeli, ale parádně jsme si to užívali. Když jsme opouštěli park, přišla nějaká školka a tak jsme jim tak všechny ty soutěže nechali a z dálky sledovali jak s pytlem na nohách zápasí malé děti.

Došli jsme k nám na hotel, abychom se mohly s Kate převléknout a jet na letiště. Měli jsme už jenom hodinu, a mě to začalo být líto. Bylo to tady úžasné a klidně bych si to zopakovala.

Kluci čekali v obýváku než převlečeme. Byla to otázka pár minut než jme přišly. Chtěly jsme s nimi strávit i ty poslední chvilky tady.

Kecali jsme asi půl hodiny, když jsme s Kate stouply a donesly velkou kabelu. "Kluci nevěděli jsme jak by jsme vám mohly poděkovat za tak skvělý týden a tak jsme vám koupily takové maličkosti. Snad se vám budou líbit." Louii dostal plyšovou mrkev, Niall plyšovou bagetu a Harry brokolici. Zayn dostal nové zrcátko a Liam plyšáka z Toy story.

Všichni byli šíleně nadšení a pak jsme dostaly dárek i my s Kate. Vážně jsem nic takového nečekala a tak mě to opravdu překvapilo. Dostaly jsme tričko. Ale kdyby jen nějaké, tohle bylo speciální. Byla na tom fotka nás všech. Jak kluků tak i mě a Kate. Prostě nádhera. Kluci se přiznali, že si je taky nechali udělat. Prý jako vzpomínku.

Loučili jsme se dlouho. Letadlo mělo odlétat za tři minuty a my jsme ještě stáli před letadle a objímali se. Ale potom zazněl gong a my musely opravdu nastoupit.

Už jsme nebyla tak nervózní jako předtím. Teď jsem přemýšlela co bude dál. Jen práce a dřina. Nic víc.

Ačkoli jsme nechtěla, usnula jsem. Zdálo se mi to tom jak se rozhoduji. Stála jsem uprostřed mostu a dívala se střídavě nalevo a napravo. Na jedné straně stál Miky a na druhé kluci u 1D. Ačkoli jsme nechtěla nikomu ublížit, táhlo mě to ke klukům. Dívala jsem se jak se Harry usmívá a říká něco typu: "Jo kluci můj úsměv zabral." A tak jsem se otočila na smutného Mikyho a nakonec jsem skočila z mostu.

Probudila jsem se a už jsme přistávali. Díky bohu. Znovu bych usnout nechtěla.

by Nikpší :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 kassie kassie | 28. května 2013 v 11:56 | Reagovat

krásné..další šup šup!..:)

2 Jablíčko '-' Jablíčko '-' | 28. května 2013 v 11:57 | Reagovat

To je úžasné, piš dál. Doufám že to je nekonečný příběh. ;) :D :*

3 Hruštička '-' Hruštička '-' | 28. května 2013 v 11:59 | Reagovat

[2]:A doufám že 1D i Miky se tam objeví .... Třeba holky dojedou dom a za nimi do ČR dorazí i 1D :DD .. Hlavně at je pokračování .... :) :) :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama