17. kapitola OWOA

11. května 2013 v 17:27 | meum-amo-vita |  One way or another


Tři deset a oni nikde. Páni kde asi jsou? "Kris nechceš jim zavolat? Za chvilku už začne film a oni nikde." "Asi jo Kate, a nechceš to udělat ty?" "Hele neprovokuj jo, neříkám, že se moje angličtina nezlepšila, ale i tak bude jistější když to uděláš ty." "OK," řekla jsem se smíchem.


"Ahoj Liame kde jste proboha?" "No víš ono se to trošku zkomplikovalo. Přijela mi dřív Daniell a tak jedu na letiště a Louis je s El a Zayne zase s Perrie." "Takže to na vás jako čekáme zbytečně?" "Neboj Niall a Harry dojdou." "No to si teda užiju," Zamumlala jsem. "Co jsi říkala?" "Nic, a netušíš kdy náhodou dojdou?" "No řekl bych, že už by tam měli být, ale nevím. Odešli asi před půl hodinou. Zavolej ještě Harr.." "Jo zavolám Niallovi. Dík užij si to s Dan a pozdravuj." "Ty si to taky užij a nebuď na Harryho tak zlá." "HMM" a s tím jsem to tipla.

"Tak co?" ptala se Kate. "Musíme ještě zavolat Niallovi." "A proč?" "Protože jde jen Niall a Harry." Kate se začala usmívat jak měsíček na hnoji. Bože můj ona je fakt blázen. Ona si myslí, že by s nimi mohla něco mít. Wow.

Volala jsem Niallovi, ale ten to nezvedal. Zavolala jsem mu znova a zase nic. Potom mi, ale došla smska.
SORRY HOLKY, ZE NA NAS CEKATE, ALE FANYNKY NAS ASI UMACKAJI BEZTE TAM A CHYTNETE NAM FLEKA. N&H

"Jdeme," chytla jsem Kate za ruku a s mega porcí popcornu jsme si sedly do poslední řady. "Kde jsou?" "Přijdou později. Potkali šílené fanynky." Usmála jsem se když jsem uviděla jaký udělala ksicht. Aby se z nich jednou nezbláznila.

Za chvíli začal film. Náš oblíbený. Šli jsme na Hunger Games. Už jsme to viděly s Kate asi milionkrát, ale aspoň bude Kate na 100% vědět o co jde. Asi po 10 minutách přišli kluci. Díky bohu jsem seděla na kraji řady, takže vedle mě si mohl sednout jen jeden. A to byla Kate. Zakázala jsem jí se posunout, i kdyby ji Harry chtěl uplatit. A opravdu to zkoušel.

Konec filmu jsem opět proplakala. Hlavně tu chvíli kdy Katnis pohřbívá svoji malou kamarádku. A potom jsem už jen počkali až všichni vyjdou z kina, abychom nepotkali další fanynky. Což se stejně nepovedlo. Kluci se nám pak ještě dlouho omlouvali a nemohli jsme je zastavit. "Ještě jednou se omluvíte tak vám asi utrhnu hlavu!" řekla jsem zvýšeným hlasem. A pak už byli ticho. Šli jsem do parku, dali si mega zmrzlinu a jen tak kecali. Občas jsme potkali fanynky, kluci se jim podepsali nebo udělali fotku a pak jsme šli dál.

Potom, ale někdo volal Harrymu. Asi to byl někdo důležitý, protože šel stranou. My jsme si sedli na lavičku a Niall ještě jedl zmrzlinu. No on měl už asi třetí, ale vypadalo to tak, že sní ještě dvě určitě.

"Kate udělala by jsi pro mě něco?"Zeptala se Kate česky. Niall na nás čuměl jak na voly. Ještě si nezvyknul, že mluvíme i jinak. "A co bych měla udělat?" Dívala se na mě psíma očima, takže jsem to nakonec přijala.

"Nialle běž s Kate a sedněte si tady k tomu divnému stromu." "Proč?" "Nekecej a běž, koupím ti potom gumové medvídky." "Fakt?" "Jo a už běž." Skákal radostí jako malé dítě. A nehodlal se zklidnit. " Nialle!" Zařvaly jsme s Kate společně.

Pak už se zklidnil a sednul si vedle Kate. Já jsem seděla na lavičce, dala jsme si sluchátka do uší a vytáhla svůj malovací notes a tužku. Moje ruka začala malovat ty dva. Nejprve pomalu a jemně, ale potom písničky začaly zrychlovat a tužka se přizpůsobila. Kolem chodili lidi, koukali mi přes rameno nebo si sedli vele Kate nebo Nialla. Ale bylo mi to jedno já vnímala jen to jak moje tužka klouže po perfektně bílém papíře a zanechává tam čáry, které tvoří jejich tváře. Ani nevím kolik bylo hodiny, nebo jak dlouhou jsem to malovala, ale domalovala jsem poslední čáru a bylo to. Sundala jsem si sluchátka a tím jsem naznačila, že je moje dílo hotové.

"WOW to je boží," uslyšela jsem za sebou. "Jak dlouho tak už stojíš Harolde?" "Dlouho, ale nechtěl jsem tě vyrušovat v práci. Máš fakt talent broskvičko." "Dík." Pak už přiběhli i ti dva zkontrolovat moje dílo. Než však přiběhli, přetočila jsem obrázek na jeden úplně obyčejný, kde byly jen stromy a park.

Harry se řehtal až se válel po zemi a Kate byla naštvaná, že tam seděla zbytečně. "A co ti medvídci?" "Klid Nialle budou." "Kris řekni mi, že si ze mě děláš prdel a tohle je jiný obrázek." V tom se Harry na mě podíval a oba jsme vyprskli smíchem." "Hej co je tady tak směšného??" "Nialle klid, medvídky dostaneš."

Neukázala jsem jim ten obrázek schválně, ať si pěkně počkají.Potom jsme řešili co bude dál. "No volala mi Darcy, jestli nechceme jít do klubu." "Jo to by bylo super,"přitakala Kate. "Hele já už asi půjdu," sdělila jsem a už chtěla odcházet. "Kam bys šla? Jestli se ti nechce jít do klubu tak tam nepůjdeme, že Harry?" "Ne to ne klidně běžte, nebudu vás omezovat." "Ne mě se taky moc nechce, hlavně ne s Darcy."

"Kate jestli chceš tak tam běž, hlavně ať už HO nevidím." Řekla jsem Kate česky. Dívala se na mě nevěřícně. Nechápala jak moc nechci Harryho už vidět. Udělala jsem na ni psí oči. "Za ten obrázek prosím." "Ale vždyť tam stejně.." "V hotelu ti pak ukážu ten správném obrázek ok?" "Dobře," řekla rezignovaně.

"CO?" zeptali se oba dva, když jsme konečně domluvily. "Že Kate jde s tebou a já ne." Řekla jsem Harrymu, a ten se okamžitě přestal umívat. "Hmm tak čau." Rozloučili jsem se a oni pak vážně odešli. Jo budu mít klid. Konečně jsem se brokolice zbavila.

"Tak co budeme dělat Kris?" "Půjdeme domů a jelikož bydlíš blíž tak tě doprovodím ne?" "To ti tak vadím??" "Ne jenom nechci otravovat. Kvůli mně jsi nešel do klubu tak tě nechci.." "Ne já tam jít nechtěl, Harry si bude zase užívat s Darcy a já bych tam jenom tak seděl sám." "Byla by tam Kate." Dodala jsem. "Hmm, ale mě se tam fakt nechtělo." "Dobře, jdeme pro ty medvídky ne?" "Tak jo."

"Můžu se na něco zeptat?" "Jo klidně." "Kdo je to ta Darcy." A pak jsem rychle dodala: "Ne že bych ji chtěla potkat nebo snad vědět s kým je Brokolice nebo tak, ale jen ze zvědavosti, protože ty jsi asi nemáš rád." "Chápu," usmál se mé výmluvě. "Jedna Harryho kámoška." "Kámoška jo? A proč takovým hnusným tónem?" "Prostě jen kámoška jako kámoška, ale ne jako kámoška,ale jako víc jak kámoška, ale zároveň jako míň než kámoška. Chápeš?" "Postelová kámoška." "Nechtěl jsem to tak říct, abys si nemyslela že.." "Že Harry je zkažený sukničkář? To si myslím stejně, takže si nelam hlavu." "Ok."

Šli jme teda koupit medvídky, ale to by nebyl nenažraný Niall aby si nekoupil i něco jiného. Myslím, že ten vykoupil snad celý obchod. A pak jsem to všechno odnesli k nim domů.

"Kdo jezdí na skatu?" "Já, proč?" "Jenom ho tady vidím z okna." "Chceš si zajezdit?" "Ale já to neumím." "Tak tě to naučím ne?" "Hele Nialle ty jsi mě asi nikdy neviděl sportovat nebo tak že? Já jsem šílené nemehlo." "Umíš nádherně zpívat, hraješ na kytaru a asi ještě na něco podle toho co jsem zaslechl. Umíš perfektně mluvit cizím jazykem a pěkně maluješ. Tak mi sakra neříkej, že jsi nemehlo jo?" "Jsem až mě uvidíš tak se pochčiješ smíchem." "To chci vidět."

Vzal skate a šli jsme. Vedl mě do nějaké zapomenuté čtvrti Londýna, aby tam bylo co nejmíň lidí. Došli jsme někam kde opravdu nikdo nebyl. "Kde to jsme??" "Upřímně nevím jak se tady tomu říká, ale je to strašně málo obydlená čtvrť a tak je tady vždycky klid.

Sedla jsem si na obrubník a sledovala Nialla na skatu. Vážně mu to šlo. "A teď ty." "Vážně to není dobrý nápad." "No tak Kris, když už jsme tě dotáhnul až sem."

A tak jsem to teda taky zkusila. Jezdit do předu a odrážet se pravou nohou bylo v pohodě, na levou taky, ale otáčky mi nešly. Vždycky jsem sletěla, ale asi na padesátý pokus se mi to povedlo. Venku se už začalo stmívat a tak jsem chtěla ještě něco zkusit. Niall mi to několikrát ukázal a já doufala, že to přežiju.

Stoupla jsem si na skate, rozjela se dopředu. Přikrčila se, chytla do ruky skate a vyskočila. Bylo to parádní. Ten pocit, že umím létat. Ale pak ten dopad. Skate mi vyletěl z ruky a já špatně dopadla na nohu. Asi se mi jen vymknul kotník, ale ucítila jsem palčivou bolest, která mě zasáhla do kotníku.

Niall byl okamžitě u mě. "Jsi v pořádku?" "Jo jsem v pohodě, ale asi jsem ti dodřela skate." Usmála jsem se i přes tu šílenou bolest. "Vážně ti nic není?" Řekl se strachem v hlase. "Ne jsem v pohodě." Zalhala jsem. Ještě mu budu dělat starosti to víš že jo hochu.

Pokusila jsem se vstát, ale omylem jsem šlápla na tu bolavou nohu trochu víc. "Css,"zasyčela jsem bolestí.. "Kristen ty jsi mi kecala!" zvýšil na mě Niall hlas. "JO,"pípla jsem potichu, "ale vážně to nic není. Je to jenom vyvrknutý. Myslím." "Kris,"podíval se na mě nevěřícně. "Fájn bolí to jak svině stačí?" "Jo, počkej tady chvilku ok?" "Kam jdeš?" "Hned jsem zpátky."

A odešel. Byla už tma, ale viděla jsem jak šel směrem, kde byl jeho skate. Zvedl ho ze země a pak ho schoval mezi keře.

"Už jsem tady." "Tak jdeme ne?" "Jo jinak si ublížíš ještě víc. Nechceš jet raději do nemocnice?" "Ne ať tě to ani nenapadne." "Ok, ale pokud to budeš mít zítra horší tak tam půjdeš, slibuješ." "Ehmm…." "Jinak půjdeme hned." "Ok slibuju." "Hodná holka," usmál se a přišel ke mně, že mě vezme do náruče. "Ne Nialle, jsem těžká. A navíc to zvládnu sama." "Vidím jak se ti křivý obličej bolestí."

Ušla jsem kousek a zjistila, že měl pravdu. Bolí to a jak. A tak mi musel stejně pomoct. Chytil mě kolem pasu, aby mě podepřel a já na ni nemusela šlapat na plnou váhu. Stále mě chtěl vzít do náruče, ale přesto jsem odmítala. Nebo chtěl zavolat Harrymu, ale to jsem mu zakázala úplně. A tak jsem šli pomalinku k nim domů. "Ehm já bydlím jinde." "Jo já vím, ale nenechám tě v hotelu samotnou, když jsi zraněná." "Bude tam Kate." "No jelikož šla s Haroldem do klubu, tak přijdou až k ránu. A ona stejně bývá víc u nás než s tebou takže dneska tam budeš spát i ty." "Ale co kluci, nebude jim to vadit?" "Ne určitě ne. Ani nevím jestli budou doma, ale kdyby Liam zjistil, že máš něco s nohou a já tě nechal samotnou v hotelu tak by mě asi zabil."

Než jsme došli k němu domů,bylo už něco po půl jedenácté. Niall odemkl a u dveří stál Liam. "Ježiši co jste dělali?" "Blbosti na skateu," odpověděla jsem. "Co s tím má? Ptal se Liam. "Nic s tím nemám. Jsem v pohodě kluci." A rozešla jsem se do obýváku odkud se ozývaly další hlasy. Než jsem, ale stihla udělat tři kroky, chytil mě Liam do náruče a už mě tam nesl. "Héj já jsem těžká!" "Ale ticho pořád. Přece tě nenechám šmajdat, když tě to bolí!" "Ale.." Ucpal mi pusu rukou a na Nialla zavolal ať donese něco studeného z mražáku.

"Čau kluci," pozdravila jsem Louise a Zayna. "Ježiši co jsi dělala?" Zeptali se společně.
"Zvrtla si kotník ,ale bude vám vykládat, že to nic není, ale šíleně ji to bolí," řekl Niall a usmíval se. "Díky no," "Nemáš vůbec zač"

A tak se o mě začali starat. Pořád mi kontrolovali čelo, jestli jsem nedostala teplotu. Každou chvíli mi měnili studený obklad. Nejprve jsme měla zmražený hrášek, pak zeleninu pod svíčkovou a pak mi Louis nesl mrkev. Měl na tváři takový podivný výraz. "Co je?" "To je moje mrkvička!" "Louisi vždyť je zmrzlá, to by jsi stejně nejedl." "OK," řekl poraženě a opatrně mi to položil na kotník a obvázal šátkem, aby to drželo.

Celý večer jsme se dívali na filmy a taky jedli. Hlavně Niall ty svoje medvídky a Louis mrkve. Blázínci.

Kolem půl druhé jsme se rozhodli, že půjdeme spát. "Tak kdo ji odnese nahoru?" "Dáme si kámen nůžky papír ne?" "Panebože kluci!" "Co je?" ozval se Zayne. "Zůstanu tady v obýváku, aspoň to mám blízko záchodu. Jeden z vás mi doneste deku a polštář prosím." "Tak jo kluci. Kámen-nůžky-papír-teď!" "Jooo vyhrál jsem." Panebože, oni jsou šílení. "OK Louisi tak dojdi pro peřinu a my hrajeme dál o polštář." Tvl musela jsem se smát. "Kámen-nůžky-papír-teď!" Tentokrát vyhrál Zayne a zbývali už jen ti dva." "Takže Nialle ty dojdi pro nějaké jídlo a pití, kdyby se Kris v noci zbudila a já ji tu nohu obvážu ok?" "Ok pane poručíku."

A tak mi každý něco donesl a Liam mi obvázal nohu obinadlem. A pak už jsme šli všichni konečně spát.

by Nikpší
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Barbucha Barbucha | 11. května 2013 v 18:58 | Reagovat

To je úžasný, chci další, vypadá to že mám novou drogu. Uii :D

2 jméno? :XX jméno? :XX | 11. května 2013 v 21:49 | Reagovat

krásná jako vždy :)) miluji tě beruško <33

3 jméno je tajné  -.- jméno je tajné -.- | 17. května 2013 v 22:33 | Reagovat

beruško..dokonalost..;3*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama