16. kapitola OWOA

6. května 2013 v 21:08 | meum-amo-vita |  One way or another
Píp píp píp. OMG kdo co zase chce. Kouknu na mobil. To už je půl 11?? Páni, to jsem spala nějak dlouho. No, i když šla jsem spát celkem pozdě.

Kouknu se, kdo mi psal tu smsku. Louis. Hmm tak to bych nečekala. Myslela jsem si, že mě po včerejšku nechají samotnou. Avšak Louis potřeboval pomoct. Prosil mě, jestli bychom před koncertem nešli nakupovat. Prý potřebuje koupit něco Eleonor, ale neví co. Že prý má skvělý vkus, ale kluci mu to vždy zkritizují. Moc se mi nechtělo a tak jsem mu napsala něco typu, že ještě nevím, jestli budu mít čas. Ať jde raději s Kate. Že ona má lepší vkus a navíc zná El. Teda zná všechno ohledně jí, ale nezná ji osobně. To vlastně já taky ne. Vždyť já ji neznám vůbec. :DNakonec padla druhá hodina odpoledne a já čekala na Louise v parku. "Ahoj Kris. Dík moc. Zachránila jsi mě." "V pohodě Loui. A kde je Kate?" "Kluci šli zařídit poslední věci ohledně koncertu, tak šla s nimi." "Ta, aby někde nechyběla." Musela jsem se usmát. Prostě celá ona.

Vyrazili jsme na nákupy. Původně jsem si kupovat nic nechtěla, ale Louis mě donutil. Dokonce mi vyhrožoval, že mi to koupí k narozeninám a pošle poštou do Česka. Prostě sranda no. Nakonec jsem si koupila krásné černé krajkované šaty s velkým výstřihem na zádech.

Zašli jsme si na pozdní oběd do Nando's, dali si kávu ve Starbuck a pak pokračovali v nákupech. El jsem vybrala úžasné šaty. Byly bílé s modrými proužky, na ramínka a k tomu modré lodičky. Jen doufám, že jí to bude velikostně. El je prý velká jako já, akorát má menší prsa, takže by jí to mohlo být.

Potom jsme šli ještě zařídit restauraci, kde si Louis najal celou letní zahrádku, aby měli soukromí. Koupili jsme ještě pugét růží a potom jsme šli na koncert. Na to jak moc se mi nechtělo na nákupy, užila jsem si je parádně. Tak doufám, že se povede i koncert, na který se bojím jenom pomyslet.

Vyhledala jsem Kate, která už stála v první řadě a čekala, než koncert začne. "Ahoj Kaitie." A pořádně jsem ji objala. Nejprve mě zdrbala za to, co mám na sobě, ale já to nějak neřešila. To, že ona má šaty a já ne přece ještě neznamená zkázu světa. Já měla černé úzké džíny, bílé balerínky a bílé tílko. Vlasy jsme měla po dlouhé době kudrnaté, jelikož jsem už vážně neměla co dělat než jsem šla ven s Louisem. Aspoň je to taková změna.

Do koncertu zbývala ještě hodina, ale aréna byla už plná. Nikdy bych nevěřila, že sem může přijít tolik lidí. Páni. Asi jsem kluky trošku přecenila.

Chtěla jsem jít pryč, ale když jsem viděla kolik je tady lidí, nevěřila jsem tomu, že bych se za tu hodinu dostala zpátky za Kate. A tak jsem si sedla na kraj pódia, a i přes smrtící pohledy fanynek jsem houpala nohama a povídala si s Kate.

Postupně se začínalo zhasínat, proto jsem seskočila z pódia a stoupla si vedle Kate. Ta mě ještě párkrát připomněla, že mám být ticho a nekritizovat. Chtěla jsem něco namítnout, ale to už jsem slyšela jekot všude kolem sebe. Asi už jsou tady.

Měla jsem pravdu. Kluci už běželi na pódium a šíleně se smáli. Asi měli hodně dobrou náladu. Všechny přivítali a pak začali hrát. První písnička byla úžasná. Asi nakonec zpívat umí. Slyšela jsem je sice u táboráku, ale tohle bylo jiné.

Při první písničce jsem sledovala kluky. Jejich gesta a mimiku. Liam s Louisem se na mě usmáli, Niall zamával, a fanynky okamžitě začaly pískat a ječet. Zayn mě ignoroval, jelikož měl oči jen pro Perrie, která stála na kraji první řady. A zbýval už jeden jediný pohled, který mě celou tu dobu pálil do očí. Nechtěla jsem se tam podívat, ale něco mě tam táhlo. Nakonec jsem se s jemným úsměvem podívala i na Harryho, který se na mě omluvně usmál a mrknul.

Nejprve jsem z toho byla zaskočená, ale pak jsem to přestala řešit. Po celý koncert jsem cítila jeho pohled, ale snažila jsem se tam nedívat. Bylo to, ale těžké, jelikož má překrásné oči. Bože Kristen co to zase meleš??

Zbytek koncertu jsem si náramně užila. Při pomalé písničce jsem se chytla s Kate kolem pasu, a začaly jsem se houpat do rytmu písničky. U některých písniček se přidaly i fanynky vedle nás. Atmosféra byla úžasná. Byla jsem ráda, že jsem tady, i přes to jak se mi sem nechtělo.

Na rychlé písničky jsem s Kate tancovala, jak jen to šlo. V sále nás bylo opravdu hodně, ale i tak jsme všechny skákaly a vyřádily se.

Pohled Kate
Kristen seděla na pódiu. Smála se na všechny okolo. Každý pohled, který udělala, byl milý a veselý, ale ostatní ji měli chuť uškrtit. Každý fanynka měla ve tváři šok, jak si to mohla vůbec dovolit. Ale Kris to neřešila a povídala si se mnou dál. Ale potom už přicházeli kluci. No spíš běželi. A za velkého křiku, tleskání nás všechny přivítali. Bože ti jsou tak k sežrání. Hlavně Niall. Ty jeho blonďaté vlásky. OOHH.

Jako první zpívali What Makes You Beautiful a tím začal můj nejšťastnější den. Viděla jsem, že si to užívá i Kristen. Tančili jsme spolu na každou písničku, drželi se za ruce a prožívali každé slovo celou duší.

Kluci hráli snad všechny jejich písničky, když Niall odběhl pryč a za chvilku byl zpátky s kytarou. Kluci oznámili, že bude jejich poslední písnička a to Irresistible. Niall začal vybrnkávat na kytaru a pak kluci začali zpívat. S Kristen jsme si propletli prsty a ruce jsme zvadly nad hlavu, kde jsme mávaly do rytmu. Bylo to úžasné. Pak se odněkud spustila mlha a tahle chvíle byla kouzelná.

Pohled Kristen.
Dohráli poslední písničky a my všechny, dokonce i já, jsme pískaly a tleskaly. Tleskaly bychom ještě dlouho, ale zastavil nás Liamův hlas v mikrofonu. Strašně nám moc děkoval, že jsme skvělí, ale že má na nás ještě prosbu.

"Tahle prosba se týká spíše jedné z vás. Je tady mezi vámi a je kouzelná. Přijela za námi, neznala pomalu naše jméno, odmítala s námi někam jít, ale nakonec jsme ji poznali a ona poznala nás." Při větě o tom jak jsem je neznala, všichni bučeli, ale potom se jejich názory začaly pomalu měnit v pozitivnější.

K mikrofonu přišel Louis. "Tahle dívka nás poznala jako kamarády a ne jako slavné hvězdy. Bereme ji jako naši ségru, která má zlaté srdce a velký dar. A proto bychom všem chtěli dnes zazpívat jednu písničku." Usmál se a k mikrofonu přistoupil Harry. "Broskvičko pojď za námi. Budeš zpívat." "Cože??" Vykřikla jsem a snažila jsem se prodrat ke dveřím. Jen to ne. Prosím já tam nemůžu jít. Vždyť neumím zpívat. "Holky pošlete nám ji zpátky!" Zařval do mikrofonu Zayne a usmál se. Holky udělaly přesně, co chtěl. I přes moje protesty mě tlačily k pódiu.

"Nenech se nutit! Stejně půjdeš nahoru." Zařval Niall, a bylo ho slyšet i bez mikrofonu. Fajn, chcete mě tam, máte to mít. Ale bez Kate nikam nejdu. Kate byla samozřejmě ráda a šla bez jakého koliv přemlouvání. Svině jedna. Doufala jsem, že mě pochopí a nepůjde tam. Ale ona ne. Byla už nahoře a tak jsem tam musela jít taky. Stoupla jsem si vedle Mikrofonu a čekala co se bude dít.

Niall mi podal kytaru, usmál se a pak promluvil do mikrofonu: "Tuhle písničku složila tahle půvabná dívka jménem Kristen a inspirací jí byla její nejlepší kamarádka Kate. Takže velký potlesk pro takovéto kamarádství."

"Nialle ale já neumím zpívat." Pokoušela jsem se z toho vykecat. "Klid Kristen, zpívej tak jako minule. Nevšímej si těch ostatních. Přece jsme nedřeli s kluky a neučili se to zbytečně, ne?" Zahulákal přes celý sál a fanynky začaly pištět a volat moje jméno.

A tak jsme se musela vzdát. Chytila do ruky pražec kytary, přejela po velice známých strunách a pak jsme se podívala na Nialla, který měl také kytaru a čekal na můj povel.

Kývla jsem na něj a začali jsme hrát. První takty byly bez zpěvu. Byli jsme s Niallem úplně přesní. Naše kytary byly dokonale sladěné. A pak měly přijít první slova. Podívala jsem se na Kate, ta kývla a usmála se.

Přišla jsem blíž k mikrofonu, zadívala se do sálu, kde na mě koukalo miliony fanynek. Nezvládnu to. Já to prostě… NÁDECH, VÝDECH. Byla to otázka vteřin. Ještě jsem měla chvilku a pak už jsme musela začít, ale než jsem se opravdu vzchopila, ucítila jsem povzbudivý dotek Liama na mém levém rameni. NÁDECH.. Zavřela jsem oči a začala zpívat první slova:

We signed our cards in letters BFF
You've got a million ways to make me laugh
You're lookin' out for me; you've got my back
It's so good to have you around

K druhé sloce se přidal Liam

You know the secrets I could never tell
And when I'm quiet you break through my shell
Don't feel the need to do a rebel yell
Cause you keep my feet on the ground

A potom začali zpívat všichni kluci

You're a true friend
You're here till the end
You pull me aside
When something ain't right
Talk to me now and into the night
'Til it's alright again
You're a true friend

Potom mě v tom nechali zase samotnou, ale tentokrát už jsem neměla strach. Otevřela jsem oči a dívala se na tu smějící se krásku. Kate byla šťastná a taky zpívala, ale ne do mikrofonu. Před sebou jsem viděla spokojené fanynky. Udělaly přesně to co já předtím s Kate. Všechny zvedly ruce nad hlavu a mávaly jimi z leva do prava. Dodaly mi ten poslední doušek odvahy a já už oči nezavírala a zpívala z celé duše. Začala jsem si to pořádně užívat a už jsem nestála jenom na místě, ale pohybovala jsem se. Začala jsem tancovat stejně jako Niall. S kytarou nám to moc nešlo, ale přesto to bylo parádní.

You don't get angry when I change the plans
Somehow you're never out of second chances
Won't say "I told you" when I'm wrong again
I'm so lucky that I've found

Potom jsem si zazpívala s duet s Haroldem. Bohužel naše hlasy ladily perfektně.

A true friend
You're here till the end
You pull me aside
When something ain't right
Talk to me now and into the night
'Til it's alright again

Další sloka byla se Zaynem.

True friends will go to the ends of the earth
Till they find the things you need
Friends hang on through the ups and the downs
Cause they've got someone to believe in

A nakonec jsem si zazpívala i s Louisem.

A true friend
You're here till the end
You pull me aside
When something ain't right
Talk to me now and into the night
No need to pretend

A zbytek písničky jsme dozpívali všichni společně.

Oh, You're a true friend
You're here till the end
You pull me aside
When something ain't right
Talk to me now and into the night
'Til it's alright again
You're a true friend
You're a true friend
You're a true friend
(písnička z kapitoly 14 - True Friends od Miley Cyrus)

Když jsme zapívali poslední slova, kluci si stoupli do řady. Vedle mě byla Kate a z druhé strany přišel Harry. Vedle Harryho stál Louis a vedle něj Niall.

Vedle Kate si pak stoupnul Zayne a Liam. Všichni se pochytali za ruce a čekali až s Niallem dohrajeme poslední akord.

Jakmile jsme dohráli, nechali jsme kytary zavěšené přes rameno a chytili se podávajících rukou. Potom jsme se společně uklonili a začali jsme se smát.

Ale já měla potřebu za tohle všechno poděkovat a tak jsem chytila do ruky pražek kytary na uklidnění a stoupla si k mikrofonu.

"Všem vám moc děkuju, byli jste vážně úžasní. Tohle bylo poprvé kdy jsem zpívala před tolika lidmi. Opravdu jsem se bála, ale kluci a Kate mi dodali odvahu. Taky bych chtěla moc poděkovat Kate za její kamarádství a klukům, že jsem vůbec mohla přijet a poznat jací jsou. Ať už jste jak koliv velké fanynky, tak vám radím, nevěřte všemu co přečtete. Já tomu věřila a šíleně se spletla. Jsou to ti nejúžasnější bráškové, které znám. Ať už starostlivý Liam, nenažraný Niall, nadržený Harry, ulítlý Louis nebo Zayn a jeho zrcadla. Všichni jsou super a nikdy bych tento týden nevyměnila za nic na světě." Po tomhle proslovu jsem si musela utřít slzu. Jakmile to uviděli kluci, udělali hromadné objetí. A tak jsem ještě zahulákala do mikrofonu: "Ne každou chvíli bych chtěla zopakovat!" A pak všichni vybuchli v nezastavitelný smích.

by Nikpší
PS: omlouvám se za pravopisné chyby :DD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 jméno je tajné  -.- jméno je tajné -.- | 6. května 2013 v 21:57 | Reagovat

je to úžasné..máš talent..velmi krásné..jen tak pokračuj dál.Kdy bude další část?..už se na ni těším..;)

2 °Anet° °Anet° | 6. května 2013 v 22:00 | Reagovat

krásné..kdy bude další? :)

3 Kasie Kasie | 8. května 2013 v 14:37 | Reagovat

je to krásné..lásko :**

4 Milie Milie | 8. května 2013 v 20:12 | Reagovat

mikuji tě .. tvůj příběh je úžasný .... ty si úžasná ;**

5 Perverzáček  :* Perverzáček :* | 8. května 2013 v 20:25 | Reagovat

krásná jako vždy :))

6 Čočka Čočka | 8. května 2013 v 20:27 | Reagovat

to je to nejčočkovyitější z čočky :**
miluju čočku :DD

7 Nikpší Nikpší | 8. května 2013 v 21:03 | Reagovat

jéé děkuju moc :D budu se snažit to napsat do zítřka :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama