15.kapitola OWOA

28. dubna 2013 v 20:36 | meum-amo-vita |  One way or another
Končili jsme celkem brzo, jelikož kluci ráno museli jít zkoušet, ale i přes to nás nechtěli pustit do hotelu. Ubytovali nás tedy v pokojích pro hosty. Než v baráku bylo opravdu ticho, bylo už kolem 23:12. Pořádně jsem se zaposlouchala, a když bylo ticho začala jsem hledat nějaký papírek a tužku.

Dobré ráno,
Zmizela jsem zpátky do hotelu, kdyby něco. Užijte si všichni den.
Kristen.

Nechala jsem lístek na posteli a už jsem se plížila domem. Proč to tu musí mít tak veliké?? Už jsem byla u obýváku, když jsem uslyšela, jak někdo jde ze schodů, které byly kousek ode mě. Přitiskla jsem se co nejvíc ke zdi, aby si mě dotyčný nevšiml, ale zavadila jsem o fotku na stěně a ta spadla. Nebyla to zase až taková rána, aby to někoho vzbudilo, ale ta osoba co se tady plížila to musela slyšet.Byl to Zayn. Šel až ke mně a vtom jsem k němu přiběhla a zacpala mu rukou pusu. "Pšš to jsem jenom já. Pojď jdeme do kuchyně." Když jsme došli do kuchyně hned mě začal vyslýchat. "Kam jako jdeš? Co jdeš dělat?" "To je tajný a ty taky nic nevíš. Jasný??" "Tak mi aspoň řekni kam jdeš ať se o tebe nebojím." "Když já ani nevím jak se to tam jmenuje, ale mám nápad." "To jsem zvědavý." "Věříš mi aspoň trochu??" "Možná." "Tak se běž obléct, dej si kšiltovku, brýle a mikinu s kapucí a za 5 minut sraz na ulici pod tou nesvítící lampou. Jo a na vlasy se vykašli, nesmí tě nikdo poznat! Jasný??" "Ano pane poručíku.!" A už letěl nahoru.

Počítala jsem to přesně. "Máš zpoždění 7 minut a 14 sekund." "Tak sorry no, ale nemohl jsem najít flexu. A kam, že to jdeme?" "To neřeš. Jenom se snaž být nenápadný a hlavně nikde neříkej, kdo jsi." "Budu hodný jako beránek. Aspoň budu vědět, kam každou noc utíkáš." "Jak o tom víš?" "Kate se nám trošku rozpovídala." "Aha."

Povídali jsem si, dokud jsme nedošli na místo. Teda skoro na místo. "Tady zahneme do prava a jsme tam. Mělo by se ti to líbit." Došli jsme až na Trafalgarské náměstí, kde bylo strašně moc lidí. "Tý vole co tady ty lidi chcou?" "Nemel a pojď za mnou." Chytla jsem ho za ruku a protahovala jsem se až do středu náměstí.

Hodiny odbily celou hodinu a tak tu bylo ticho. Všichni stáli úplně stejně. "Co to je? Proč..?" "Pšš a dělej to co já.." "OK" A pak už zmlknul.

Stoupla jsem si do pozoru přesně jako všichni ostatní. Když se utišily hodiny, začala hrát hudba. A to jako fakt nahlas. Písnička 22 od Taylor Swift. Luxusní. Prvních deset vteřin byli všichni ještě v pozoru a pak to začalo. Spolu se zpěvem všichni tancovali. Všichni stejně. Každý pohyb byl přesně stejný jako u osoby vedle tebe. Netrvalo dlouho a Zayn se přidal. Já tancovala už od začátku a pořádně si to užívala. Tady jsem se mohla konečně uvolnit a i s tím, že se mnou byla superstar, jsem neměla strach z novinářů. Tady je každý sám za sebe. Každý tu je jako normální občan. Dokonce i novináři. Všichni, kdo tady tancovali, neřešili co? Kdo? Jak? nebo proč? Jen dali do tance všechny svoje problémy a stres.

Když jsem se dívala na Zayna viděla jsem jak si to užívá. Viděla jsem toho skrytého chlapce, co miluje tanec. Chlapce co není slavný,ale chlapce co dává do tance celý svůj život.

Střídala se jedna písnička za druhou až odbila opět celá hodina. Všechno opět utichlo, ale tentokrát si všichni sedli na zem. Všichni seděli a měli nohy překřížené. Zayn se na mě usmál a pak začala hudba hrát znovu. Jedna písnička střídala druhou. Lidí ubývalo, ale my se Zaynem jsme tancovali jako o život. U hodně známých písniček jsem dokonce i zpívala. Zayn se asi bál, aby ho nikdo nepoznal. Potom se, ale osmělil a začal taky zpívat. Bylo to úžasné. Kolem půl 4 ráno jsem ho chytila za ruku a utíkala do ulic, odkud jsme došli.

Když jsme se udýchaní zastavili, Zayn mě objal. "Páni to bylo úžasné Kris. Díky, že jsi mě vzala s sebou. Co to vlastně jako je? Nikdy jsem tady na tom nebyl." "Říká se tomu Flash mob. Neříkej, že to neznáš?" "No jako jo, ale jenom z filmů. Nikdy by mě nenapadlo, že to je i tady v Anglii." "Víš ono to je i u nás v Česku." A potom jsme dostali záchvat smíchu.

Kousek jsme šli společnou cestou a potom jsem zamířila do hotelu a on domů. Jen co jsem došla do svého pokoje jsem se vyzula, ulehla a už jsem cítila, jak mě pohlcuje jiný svět.


Ráno mě probudilo šílené bušení do dveří. "Kris! Okamžitě otevři!"Panebože já je zabiju. Překřikovali jeden přes druhého a nezavřeli hubu. Musela jsem tedy vylézt z postele a jít jim otevřít. "Co blbnete proboha??" "My? Ranní ptáče nám nějak zaspalo ne?" Ozval se Louis. "Hmm" na nic jiného jsem se nezmohla. Když jsem se podívala na Zayna nebyl na tom o moc líp. Jenže s kluky se prostě nedalo spát. Přervávali se a pořád se řehtali. "Můžete být chvíli ticho sakra?!" Už jsem to nevydržela a musela jsem je seřvat.

Pak následovala asi hodina odhadů. Kde jsme se Zaynem byli a hlavně co jsme dělali. Každý si myslel něco jiného. Takové věci člověka ani nenapadnou. :D

Nakonec jsme se šli naobědvat. Neměla jsem až tam moc velký hlad a tak jsem si dala jenom kuřecí salát a silné kafe. Po obědě chtěli jít kluci s Kate na pláž, jelikož už od rána pražilo slunko. Ukecávali mě dlouho, ale já jít stejně nechtěla.

"Hele Kris, jestli se bojíš, že nás někde budou fotit a ty budeš na hlavní stránce tak toho se opravdu bát nemusíš." "Ne? A jak to Louisi ??" "Louisi!!" Všichni ho seřvali naráz.. "Co se tady děje??" Nikdo mi nechtěl odpovědět. "Liame?" Zeptala jsem se a doufala, že mi odpoví.

Místo odpovědi mi, ale podal noviny. "Neznámá dívka u 1D? Je to ta tajuplná dívka, co vyhrála vstupenku zdarma?" Přečetla jsem nahlas. Byl k tomu i celkem dlouhý článek a fotka. Fotka jsem mě Harry hodil do bazénu. "To si děláte prdel ne?" "Hele je mi to fakt líto broskvičko. Mysleli jsem si, že nás tam nikdo neviděl a.." "Drž hubu květáčku! Něco jste mi slíbili sakra!" Všichni se mi moc omlouvali až jsem to nakonec musela přijmout. Byla jsem v novinách.OMG. Ale co už no. Život jde dál.

"Fajn už jsem byla v novinách tak můžu jít i na tu pláž." "Jupií!" Skákali kluci a tak jsem si šla dát plavky, letní šaty, slaměný klobouk. Na nohy žabky a šla jsem. Kluci už měli plavky na sobě a Kate se oblíkala chvilku přede mnou.

Na pláži bylo šíleně moc lidí. Poprvé jsem zažila, že přiběhli fanynky a chtěli fotku či podpis. Prostě katastrofa. Každou chvilku přiběhl někdo nový a kluci neměli pokoj. "Že to můžete vydržet. Mě to štve už po deseti minutách." "Si zvykneš, ale vím jak se jich zbavit broskvičko." Řekl to tak mile. Kdybych stála asi by se mi podlomila kolena. Proboha Kris vždyť máš doma kluka! Musela jsem se v duchu okřiknout. "A jak Harolde?" "Už nejsem květáček?" "To víš, že jsi květáčku." Natáhla jsem ruku a pořádně mu rozcuchala účes. Nijak moc mu to nevadilo, jelikož za chvilku jsme všichni vběhli do prohřátého moře.

Bylo to parádní. Moře bylo sice teplé, ale uklidňující. Všude to nádherně vonělo solí a taky rybinou.

Rozdělili jsme se do dvojic a začali jsme soutěžit. Liam byl lichý a tak nám dělal rozhodčího.
Kate byla s Louisem, Niall se Zaynem a na mě zbyl Harry. Zas až tak moc mi to nevadilo. Prostě toho záletníka budu přinejhorším ignorovat.

Jako první soutěž jsme měli postavit hrad z písku. Já s Harrym jsme ho měli nejvyšší, ale Niall a Zayne zase největší a tak jsme museli vymyslet něco jiného. Kohoutí závody. Vylezla jsem Harrymu na ramena a už jsme soutěžili s ostatními. Nejprve jsme shodili Nialla, který se málem utopil. Potom už byl boj s Kate. Kluci do toho nesměli zasahovat a tak to bylo celkem vyrovnané. Jelikož jsme se znali až moc dobře, věděli jsme co ta druhá udělá. Ale potom se Kate omylem podívala na západ slunce a to ji oslepilo natolik, že jsem do ní jemně žduchnula a ona sletěla do vody.

"Vyhráli jsmééééééééé." Řvali jsme s Harrym jako malé děti. Stoupla jsem si na jeho ramena a skočila šipku do vody. Potom jsme se šli usušit na deku a já s Harrym jsme tam pořád pobíhali. Potom se to, ale nějak zvrtlo a byla s toho velká hoňená. Kluci se na nás spikli a tak jsme jim museli s Kate utíkat. Zvolili jsme si taktiku, která vždy zabere. Rozdělit tým a pak je vyřadit ze hry. Já utíkala napravo od deky a ona nalevo. Kluci se tedy museli rozběhnout po dvojicích. Když jsem se otáčela zjistila jsem, že ten lichý se přidal na moji stranu. Za mnou běžel Harry s Louisem. Byli však celkem pomalí, a proto je Liam lehce předběhnul. Byl na mojí straně a tak mi pomohl vyřadit Louise. Vytáhl z kapse schované mrkve a podal mi je. Usmála jsem se na něj a on běžel odlákat Zayna na zrcátko nebo Nialla na jídlo. Ještě se budu muset nějak zbavit Harryho. Snad tady bude nějaká sexy holka. Ta by mi mohla pomoct.

Běžela jsem až ke skále. Rozházela jsem kolem ní mrkev a utekla pryč. Mrkve byly v průchodu jeskyně po pláži, proto jsem musela zvolit ten druhý průchod. Pod vodou. Potopila jsem se a dostala jsem se na druhou stranu. Vynořila jsem se a pak jsem opět utíkala po pláži.

Z dálky jsem ještě slyšela Louise jak volá: "Mrkev? Moje milovaná mrkvička." "Díky Liame," pošeptala jsem při běhu. Byl to fakt dobrý nápad. Tak ještě Harry. Bohužel jsem nikde neviděla ani jednu osobu a tak jsem se zastavila a rozhlížela jsem se. To byla, ale osudová chyba. Harry mi skočil na záda a já se svalila na zem. "Ty jeden debile!" Zařvala jsem na něj, ale on mi ucpal pusu polibkem.. Snažila jsem se mu vykroutit, ale moc to nešlo, jelikož jsem ležela pod ním. Fakt super. A tak jsem přistoupila na jeho hru.

Začala jsem mu ty jeho polibky oplácet. Byly hnané touhou a vášní, alespoň z jeho strany. Já jsme měla v plánu nad ním pouze získat kontrolu a dostat se nad něj. Netrvalo dlouho a povedlo se.

Jakmile byl Harry pode mnou, odlepila jsem se od něj a utekla pryč. Ani nevím proč, ale plakala jsem. Doběhla jsem až ke skále, kde jsem se o ni opřela a začala si utírat slzy přes které jsem už neviděla na cestu.

Během chvíle mě doběhnul uřícený Harry. Když byl už jen pár metrů přede mnou, šla jsem k němu blíž. "Víš Harry pomalu jsem začínala věřit, že jsi takový jak o tobě mluví Liam. Ale byla chyba o tom vůbec uvažovat. Jsi přesně takový jako jsem si myslela." Pak jsem se zarazila. "Kris já.." "Nic neříkej. Jestli si myslíš, že jsem jako všechny ostatní. A nejen fanynky, tak jsi se spletl. Já nejsem holka, se kterou si může nějaký slavný zpěváček zahrávat. Neříkám, že jsi škaredý, ale mě nezáleží na vzhledu. Já pozoruji duši. A ta tvoje je řekla bych prohnilá." Řekla jsem ještě pořád se slzami v očích, ale při poslední větě jsem se prostě musela usmát.

"Jo a toto je za tu nedovolenou pusu. Kdyby tě to někdy zajímalo, tak jsem zadaná." A pak jsem už slyšela jenom mlasknutí ruky o jeho tvář. Když jsem se na něj podívala, uviděla jsem velký otisk mé ruky.

Stál jako zkamenělý a tak jsem se rozběhla ke klukům. Na již suché plavky jsem si dala šaty, sbalila jsem si ručník a s žabkami v ruce jsem odcházela pryč. "Mějte se kluci. Už jdu domů. Jsem unavená." Zavolala jsem na ně k vodě, kde po sobě cákali jako malé děti. Pak jsem se bosá rozběhla pryč.

Došla jsem až do toho parku, kde jsem minule malovala. Měla jsem s sebou sice papír i tužku, ale neměla jsem náladu malovat. Seděla jsem tam dlouho jen tak a pozorovala malé jezírko, kterého jsem si minule ani nevšimla.

Někdo mi volal. A kdyby jenom jednou. Střídalo se to. Prvně Harry, pak Zayne, Liam, Louis. A taky Kate. Volali každých 5 minut. Bylo to strašné a tak jsem si vypnula zvonění. Asi už zjistili, že nejsem v hotelu. A že jsem tam taky nebyla.

Měla jsem chuť se jít sbalit a jet domů. Obejmout Mikyho. Políbit ho a hrát si s jeho blonďatými vlasy. Problém, ale byl, že nějaká moje část, a já nevěděla jak veliká to je část, se chtěla vrátit na tu pláž a zlíbat Harryho Stylese. Ať už to on udělal, protože jsem se mu líbila. A nebo protože to prostě chtěl.Ale můj rozum moc době věděl, že to udělat nesmím.

Seděla jsem tam dlouho. Podívala jsem se kolik bylo hodin. Teprve půl sedmé. Už se mi začínalo chtít zase spát. Ne! Okřikla jsem se a šla si koupit dvojté expresso na probuzení.

Podívala jsem se ještě na zmeškané hovory.Bylo jich opravdu hodně a taky pár smsek.


BUDU SPAT U KLUKU KATE

PROMIN BROSKVICKO, JA VAZNE NECHTEL, ABY TO DOPADLO TAKHLE. CHCI SI PROMLUVIT PROSIM KVETAK

KRIS PROSIM VRAT SE DO HOTELU, JESTLI SI POTREBUJES PROMLUVIT TAK NAPIS KDE JSI. HARRY MI ŘEKL CO SE STALO. DAVEJ NA SEBE POZOR LIAM

Jo tak u té první jsem se usmála.Kate je opět v sedmém nebi. U té druhé se mi chtělo plakat, ale nejhezčí byla ta třetí. Měl o mě strach. Choval se jako můj starší brácha. A proto jsem mu jako jedinému odpověděla:

BUDU V PORADKU, ALE DO HOTELU SE VRATIM POZDE. VYRID HAROLDOVI, ABY TAM NECEKAL, JINAK SE TAM NEVRATIM. JINAK MOC DIKY. JSI JAKO MUJ STARSI BRACHA KRIS.


Za tu dobu co jsem tu byla, jsem věděla, že Harry bude v hotelu čekat. I přesto co jsem mu vyřizovala po Liamovi. Bude tam a tak nezbylo nic jiného než doufat, že ta káva zabere a jít tancovat. Aspoň takhle dostat ze sebe všechny ty emoce.

Přišla jsem na Trafalgarské náměstí a přidala se k tanci. Tancovala jsem jako o život a pokoušela jsem nemyslet, ale ten polibek se mi stále vracel do mysli. Tancovala jsem dlouho i přes to jak jsem byla unavená.

Potom, ale padla šestá hodina ráno a hudba definitivně přestala hrát a tak jsem se zmořená a utahaná jako kotě vydala k hotelu. To jsem věděla, že už tu určitě nebude, jelikož je dneska koncert a oni mají v 9 ještě zkoušku. Byl by blbý kdyby tu byl až do teď. A navíc si myslím, že ho kluci kolem té 3 ráno snad dokázali odehnat.

Měla jsem pravdu. Byl tady. Na dveřích by přilepený lísteček..

Vážně se moc omlouvám, ale líbíš se mi. A slibuji, že to už neudělám bez tvého dovolení květák.
Ps: Je 03:45 a odcházím. Doufám, že přijdeš aspoň ráno. :D

Tak tohle jsem opravdu nečekala. Strhnula jsem lístek ze dveří, zmačkala ho a vyhodila do nejbližšího koše. Pak jsem se šla vykoupat a se sluchátky v uších jsem šla spát.

by Nikpší
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Perverzáček  :* Perverzáček :* | 28. dubna 2013 v 22:29 | Reagovat

krásná jako vždy ;))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama