14.kapitola OWOA

15. dubna 2013 v 21:34 | meum-amo-vita |  One way or another
"Hmm zase nový den?" zívla jsem si. Včera jsme šli spát celkem brzo, takže dneska můžu stávat opět kolem 7 ráno. Musím si to tady pořádně užít. Ještě pořádná snídaně a bude to dokonalé.

Venku bylo pěkně zataženo, ale i přes to jsem se přinutila vylézt z postele. Oblékla jsem si oblíbené kalhoty, tričko s tříčtvrtečním rukávem, teplejší mikinu a conversky. Vyčistila jsem si zuby, lehce se namalovala a vlasy si zapletla do rybího copu.

Napsala jsem ještě vzkaz pro Kate. Až vstane, tak aby byla v obraze. Jenže kam ho dát?
Kuchyň? Ne, toho by si nevšimla, pokud by nedošel hladný Niall.
Obývák? Hmm na televizi. Jo to je dobrej nápad Kris."Už si zase mluvím pro sebe." Lisk. Snad mi ty facky jednou pomůžou. :D Šla jsem tedy nalepit lístek na televizi, když mě napadlo něco mnohem lepšího. Koupelna. "Ano!" zařvala jsem, když jsem lepila lístek doprostřed zrcadla. Pak jsem si, ale uvědomila, že Kate ještě spí. Zacpala jsem si pusu rukou a se smíchem jsem odcházela ven. Na snídani jsem si dala opět donuty a k tomu horkou čokoládu."Bože, tak dobré donuty jsem ještě nejedla."

Vlastně jsem ani nevěděla kam mám namířeno. Jen tak jsem se procházela a přemýšlela o včerejšku. Nakonec jsem si sedla v nějakém parku a pozorovala jsem ten kousek nerušené přírody. Všude bylo mrtvo. Jo, v Anglii je noční život Kris. OMG ty s tou samomluvou nikdy nepřestaneš??

Je hloupé se ptát na něco sama sebe? Jo asi jo. Jsem prostě cvok. Ale to je tady normální. Ani kluci nejsou normální. Začíná se mi tu vážně líbit. A v něčem měl i Liam pravdu. Oni jsou sice slavní s hezkou tvářičkou, ale mají zlaté srdce a dětskou duši. Začínám je mít fakt ráda. Jsou fajn kámoši. A hezcí. "Panebože na co zase myslíš Kristen!" Teď už jsem se musela vážně okřiknout nahlas. Nikdo tu v takhle ranní hodinu nebyl, takže jsem se nemusela obávat, že bych vypadala jako blázen.

Vytáhla jsem si svůj deníček a začala malovat. Vlastně ani netuším, proč jsem namalovala to co jsem namalovala. Nejprve jsem začala malovat okolí. Lavičky, stromky a louku posetou miliony květů. Ale když jsem se podívala na můj finální obrázek musela jsem zavřít a pak zase otevřít oči. "WOW." Nic jiného jsem nedokázala říct.

A ptáte se co jsem vlastně namalovala? Včerejšek. Louku a blbnutí s kluky. Na tom malinkém obrázku byli všichni. Dokonce i já a Kate. Jo včera to byla paráda. Liam splnil svůj slib a jeli jsme na místo, kde nebyli novináři ani fotografové. Jeli jsem někam za Londýn. Do nějaké malé vesničky, kde jsme našli odlehlé místo. Chovali jsme se jako malé děti. Hráli
na babu. Schovávanou, skákali jsme po sobě a hráli kohoutí zápasy. Prostě paráda. Někdy jsem měla dokonce pocit, jako bych je znala už několik let.

"Panebože to už je tolik hodin?" Bylo půl dvanácté. A kolem 12 měl být společný oběd v hotelu. Tam prý mají novináři vstup zakázaný. Tak uvidíme. Přinejhorším se nenápadně vypařím.


Z pohledu Kate

Právě jsem na sobě měla svatební šaty a stála na pláži, když v tom na nás padal meteorit. METERIT? Panebože co to je??

V tom jsem se probudila a byla jsem ještě víc v šoku než z toho meteoritu. Na mojí posteli se válel Harry s Louisem a Niall stál hned vedle postele. "Co..co tady děláte?" "Chtěli jsme tě probudit, ale než jsme stihli krásné probuzení, tak na tebe Harry skočil. "Tak to byl asi ten meteorit," řekla jsem si sama pro sebe. Ano dokázala jsem to říct i já!. Páni moje angličtina se začíná zlepšovat, ale Kristen stejně netroufnu. A pak jsem vymyslela skvělý nápad.

"Běžte zbudit ještě Kris a nezapomeňte ji polít studenou vodou." Harry aktivně šel do koupelny pro kýbl s vodou a já se pěkně zachumlala zpátky do postele. A máš to holka. Včera ty mě, dnes to budeš mít horší ty.

"Kurva!" Slyšela jsem jak volá Harry z koupelny. "Co se sakra stalo?!" Ozvala jsem se a už jsem běžela v pyžamu do koupelny. "Co je tam napsané??" Harry mi podával lístek od Kris. "Kde jsi to vzal?" "Bylo to na zrcadle. No tak pohni, co tam je??" "Že šla ven." "Hm tak to ji asi nepolijeme, ale když jsi tu ty tak.." Harry to nestihnul doříct a jeho spřízněná duše Louis vzal kýbl a celý jeho obsah skončil na mém pyžamu.

"Tak téda děkuju," řekla jsem nabroušeně a pak jsem se šla usušit a převléct do něčeho suchého. Niall se něčím cpal, Zayn se šíleně smál a Liam to fotil. A o těch dvou co mi to udělili? Radši ani nemluvím. Kdybych se nebála, že jim zničím ty perfektní ksichtíky, nažehlené tričenka a nagelované vlasy, tak bych jim to oplatila. Ale takhle? Ne. Achh ti jsou tak sladcíí.

Už suchá jsem došla do obýváku kde se opět dívali na nějakou kreslenou pitominu. Jak malí."Kolik je vůbec hodin?" "Za pět minut bude 12. Je čas jí na oběd." " A Kris?" "No doufám, že dojde. Nechceš jí zavolat?"

"Ahoj kde jsi proboha??" "Dobré ráno Kate, už jdete na oběd nebo co?" "JO a čeká se jenom na tebe." "Tak běžte napřed, aby Niall neumřel hlady a já tam budu za chvilku." "Ok. Tak zatím." "Papa beruš." A pak jsem to tipla.

"Máme jít sami, prý aby Niall neumřel hlady." "Ó ta je tak ohleduplná." "Tak jdeme." Než jsme došli jenom ze schodů do restaurace v hotelu tak nám to trvalo asi půl hodiny. Nejprve se kluci snažili předhánět a nakonec to skončilo tak, že si mě přehazovali na zádech jak pytel brambor, ale mě to nevadilo. Byla jsem ráda, že jim můžu být tak blízko.

Z pohledu Kristen

"Ahoj Kate," objala jsem ji a dala pusu na líčko. "Ahoj kluci," a už jsem si chtěla jít sednout. Místo bylo vedla Liama na rohu a naproti seděl Niall. Všichni pozdravili, ale Harold si nemohl nechat ujít blbé keci. "A nám nedáš pusu?" Šla jsem tedy k němu. Už se na mě otáčel, abych mu dala pusu na pusu, ale já udělala něco lepšího. "Kdybys to nebyl ty květáčku tak možná." Usmála jsem se a rozcuchala jsem mu jeho perfektní květák na hlavě.

"Héj." "Nějaké námitky květáku?" "Ty si s tím nadáš pokoj co?" "Ne." "A ještě ke všemu drzá!" "No jistě, holka z vesnice." Podíval se na mě jako na vola a já se jenom mile usmála a ukázala svůj dokonale bílý a rovný chrup.

Za chvilku nám donesl číšník jídlo. Kluci objednali i mě. No vlastně jsme měli všichni to stejné. Steak s hranolkami. Já si k tomu ještě dala tatarku a Kate kečup. Popřáli jsme si ještě dobrou chuť a pak se s chutí dali do jídla.

"První!" Zařvala jsem až moc hlasitě. "Tý vole!" Řekl Zayn "WOW" pověděl Harry. "Co je ?" nechápala jsem to. "Víš no ty .." "Ježiši už se vymáčkni Nialle!" "Když ty jsi byla rychlejší jak já!" Řekl Niall uraženě. "A to něčemu vadí?" "No kromě toho, že ještě nikdo nikdy nejedl rychleji než Niall Horan, tak ne." "Tak promiň Nialle. Příště se pokusím kousat pomaleji." "Ne v pohodě já to přežiju, ale pěkně jsi mě překvapila." "To se stává, když žiješ v rodině, kde jsou všichni nenažraní." Usmála jsem se a podívala na Kate. Ta se na mě taky usmála a potom jsme se začaly šíleně řehtat.

"Co je zase toto sakra??" Nechápal Louis. "Ale nic jenom jsme si na něco vzpomněly, že Kris." "Jo" "A co?" Vyzvídal květák. "Jen jim to řekni Kris." "OK. Takže když u nás byla Kate na návštěvě poprvé, grilovali jsme maso. Jenže než si Kate stihla dát víc než jedno křidýlko, bylo všechno sežrané. A tak potom musela jíst suchý chleba." "Jo ani zeleninu mi nenechali nenažranci."

U oběda jsme se smáli ještě dlouho. V hotelu jsme byli celkem dlouho. Niall si ještě dvakrát přidal a Louis jedl zase až moc pomale. Ale my ostatní jsme si to užili. Když už byli po jídle i ti dva opozdilci, zvedli jsme se a oni odcházeli k zadnímu vchodu. "Ty jako nejdeš ředkvičko??" "Hele neber mi moji zeleninu. Nechci taky patřit do polívky. Vymysli si raději nějaký ovoce květáku." "Ok broskvičko," a pak mě pohladil po tvái. Musela jsem se usmát. Na to jak mě tenhle kluk totálně sral, měla jsem ho ráda.

"Broskvičko a ty jako zase nejdeš jo?" "Ano květáčku," a zopakovala jsem ten jeho přiteplenej tón. "Tak to ne. Včera jsi Liamovi slíbila, že nás poznáš líp ne?" "A to ti Zayne nestačil včerejšek?" "Ne," řeklo všech pět kluků zároveň. "Prosím já chci jít ven." Udělala jsem psí očička. "Hmm tak to bychom mohli překopat náš plán.." Začal uvažovat Louis. "Tak to ne. To bych byl bez jídla Loui !!" Bože můj on je tak nenažranej. "Chtěla jsem jít SAMA." Zdůraznila jsem.

"Vyhrála jsi pobyt v Anglii se skupinou, tak zažiješ pobyt se skupinou. To víš, že jo ještě nás někde pomluvíš, že jsme se ti nevěnovali." "Ale.." "Žádny ale Kris." Neříkej, že se ti to včera nelíbilo." "Bylo to vážně super.." Musela jsem uznat. Kate se na mě dívala tím zabijáckým pohledem. Nikdy nechápala moje chování. "Nebo si pořád myslíš, že jsme nafoukanci?" "Liame moc dobře víš jak jsem to myslela." "Cože jsi si o nás myslela??" Louis hned vylítl. "Dobře uznávám jste fajn kluci. Řekla bych, že lepší kamarády člověk asi mít nemůže, ale přemýšleli jste taky někdy vy jaké by to bylo zase bez novinářů? Žít jako normální kluci? Jít ven bez toho, aby vás po vás někdo pokřikoval? Nechybí vám normální život??" "Chybí ani nevíš jak." "Harry?" Jo řekla jsem mu jménem. Poprvé. Zrovna od něj bych to nečekala.

"Jo broskvičko já. Myslíš, že se mi líbí, jak si všichni myslí, že jsem sukničkář? Že jsem spal s každou?" Řekl smutně. Na tohle jsem opravdu neměla možnost odpovědět. Velký Harry Styles má nějaké svědomí. A potom ještě zašeptal: "Jinak mám pěkný jméno, že? A od tebe zní moc pěkně." Přitom zvednul obočí a usmál se. Bože můj vždyť máš Mikyho.

"Dobře takže co máme v plánu??" Nakonec jsem kapitulovala. "Super!" Kluci se ihned začali radovat. "Klid nebo si to rozmyslím." Všichni hned utichli. "To už je lepší. Takže co budeme dělat?" "Uděláme si párty." "Panebože jenom neříkej, že se bude chlastat." "No tady květák si dá určitě.." Začal provokovat Zayne. Moje přezdívka se pěkně chytnula. Jen někomu se nelíbila, proto se ti dva začali honit po celé hale. Harry chtěl zničit Zaynovi jeho účes a Zayne si to samozřejmě nemohl nechat udělat. Smáli jsme se dlouho. Liam nám sdělil abychom si šli dát plavky, že venku už je krásně tak se budeme koupat. No moc žhavá jsme z toho nebyla, ale co už. Stejně do té vody nejspíš nevlezu!

Z pohledu Kate

Nechápu Kristen. Hraje si snad na něco, co není nebo co? Už mě začíná pěkně štvát. Jako jestli si myslí, že tím jak je od sebe odhání jí všichni polezou do prdele?? Nejhorší na tom je, že někteří už se chytli. Vážně by mě zajímalo co má za lubem.

Momentálně se koupeme v jejich úplně luxusním bazénu. Je úplně mega moc velkej a hlubokej.
Ale co, naše Kristuš ne ona se prý koupat nebude. Vážně nechápu co jí je. Celou dobu se chová divně. Ok jsem fakt ráda, že mě sem vzala, ale tohle už přehání. Ale nevadí, já si to užiju i bez ní.

Z pohledu Kristen

Byla sranda je pozorovat ve vodě. Já jsem tam raději nešla, ale myslím, že jsem udělala špatně. Kluci jdou momentálně mým směrem a něco vymýšlí. Okamžitě jsem se zvedla a utíkala na druhou stranu jejich zahrady. "Mě neutečeš broskvičko.." řval někde za mnou Harry. Ne bože můj. Někdo mě chytnul za zápěstí a trhnul se mnou. Svalila jsem s na zem a nakonec doběhnul i Harry, zvednul mě ze země a jako s pytlem brambor se mnou běžel do bazénu. Nestihla jsem se ani nadechnout a už jsem byla na dně bazénu a Harry seděl na mě. Kopala jsem ho, ale nebylo to nic platné. Pak jsem došla na způsob jak mu vysvětlit, že mám jeho prdel na břichu. Neměla jsem už dostatek kyslíku a tak jsem to risknula. Ještě, že byl ke mně otočený prdelí.

Stáhla jsem mu plavky. Jo a to byste viděli jak rychle vylítnul. Pak jsem se konečně vynořila i já a vylezla z bazénu. "Co děláš broskvičko??" "Já květáčku?? To ty jsi my seděl na břichu a já se nemohla nadechnout!" Řekla jsem uraženě. "Ježiši tak to fakt promiň. Vážně jsem o tom nevěděl!" "Nevěděl jo? A to, že jsem tě kopala jsi taky neostřehnul že??" "Ty jsi mě kopala??" Ale to už byl červený jak rak, raději se potopil pod vodu a plaval pryč.

"Lidíí já mám hlad!!" "Nialle už zase?" "Kris ty se tomu ještě pořád divíš??" Zeptal se Louis. "JO. Hele mám nápad, ale záleží na tom, co plánujete na večer." "Zatím nic, ale neopovažuj se zdrhnout." "Neboj Loui, ty si jako fakt myslíš, že bych ještě za světla vyběhla z tohoto domu??" "Upřímně? Řekl bych, že jo." "Tak to jsi se spletl. Vběhnout novinářům přímo do foťáku? Jsi se zbláznil ne??"

I přes naše malé hádky jsme uskutečnili můj plán. Vzadu na zahradě měli ohniště. No ohniště, jelikož jsou to slavné hvězdy tak nic takového neužívají a tak jsme si udělali táborák. Niall sežral snad půl kila špekáčků a pak jsme si už jenom povídali. Až nakonec Zayne donesl kytaru a začali jsme zpívat. Dobře oni zpívali. To bylo poprvé, co jsme je slyšela zpívat v reálu.

"Kris??" "Ne Liame já nebudu hrát." "Ale broskvičko," Harry přišel blíž ke mně a objal mě. "Ty jsi úplně studená! Není ti zima??" "No vzhledem k tomu, že svoje oblečení mám mokré, jedinou suchou mám mikinu, ale tu jste mi zabavili, abych nikam neutekla, tak ano je mi zima.

Harry s Louisem odběhli a za chvilku mi přinesli nějaké oblečení. "Co to je?" "To je El, snad ti to bude a tady máš svoji mikinu." Pak se na mě všichni podívali tím pohledem a opovaž se utéct. "Jo zůstanu tady. Stačí?" "JO." Řekli všichni a pak už jsme zase seděli a poslouchali jak Niall hraje. Hrál nádherně.

"A co ty broskvičko budeš hrát??" "Ne květáčku já to moc neumím. Nialll je lepší." "Kristen prosím tě nekecej. Netuším na co si to tady hraješ, ale začínáš mě pěkně štvát!"Začala na mě Kate řvát česky. "Kate? Proboha co jsme ti udělala??" "Nic jenom si tady hraješ na něco co nejsi!. Nejprve jim tady vykecáváš, jak s nima nikam nepůjdeš, pak se upejpáš a nakonec jste nejlepší kamarádi, ale co já sakra? Jsem tady taky! A mě si nevšímají z poloviny tak jak tebe! Nemám tě ráda." Tak tohle mě celkem zarazilo. A kluky asi taky. Pod dlouhém tichu jsem se ozvala. "Jdu na záchod."

No vlastně ani nevím, kde ten záchod mají, ale potřebovala jsem být chvilku sama. Nechápu ji. Chová se úplně jinak. Je z nich totálně v prdeli. Samý 1D tam a zase zpátky. Ale co jsem jí udělala já? To že nechci být hned v novinách jsem zlá?? To, že se jí líbí být na všech titulních stránkách, je její věc. Super ať si tam je, ale ať sakra neřve na mě!!

Utekla jsem do kuchyně a sedla jsem si do rožku. Nechtěla jsem, ale začala jsem plakat. "Kris? Kris kde jsi??" "Ne prosím jdi pryč." "Co se stalo??" A pak mi utřel slzy. Sedl si naproti mně a do pusy si strčil kus jídla. "Bože Nialle ty máš zase hlad??" Mile se na mě usmál. Takže jo má zase hlad.

"Tak co se stalo??" "Nic,"zalhala jsem. "Nic? Tak proč na tebe řvala a ty pláčeš??" "To vážně nic není." "Kris mám tě rád jako vlastní ségru tak ty mi pro jednou věř jako bráchovi ju?" "Když.. já.." "Tak ven s tím." "Ona mi vyčítá to, jak vám pořád říkám, že s vámi nejdu a tak. Nechápe, že si nechci zničit život tím, že budu v novinách." "Já to chápu Kris. Ono není jednoduché žít s foťákem u zadku." "Ale ona si myslí, že to říkám pro to, abych byla zajímavá. No a vy se mi pak prý věnujete víc než jí." "To bude dobrý Kristuš." "Jenom doufám, že jo. Už se těším, až budeme doma. Kdyby aspoň nešílela po každém slově co řeknete. Kdyby vás začala brát jako kamarády." "Fanynky se nezmění. Nebo aspoň né tak velké fanynky" "Já vím. Díky, že jsi mě vyslechnul." "Na mě se můžeš vždycky spolehnout Kris. Na nás všechny se můžeš spolehnou." "Dík moc." Potom mě obejmul a odešel, protože přišla Kate.

"Já.. já se moc omlouvám. Nemyslela jsem to tak." "Pocem ty trdlo." Objala jsem ji a pak jsem ruku v ruce šla s Kate k ohništi. Díky bohu se kluci na nic neptali. Sedla jsem si vedle Nialla a vedle mě si sedla Kate.

"Zahraješ tu naši prosím?" "Kate vždyť u toho musím zpívat a ..a" Nechtěla jsem prostě zpívat před klukama. Jo styděla jsem se. "Ale no tak Kris. Vždyť zpíváš nádherně." "To tak." Pak na mě udělala psí oči a kluci se k ní přidali. Bylo to strašné. 6 párů očí se na mě takhle dívalo. OMG. Přestali, až jsem si vzala do ruky kytaru.

"Opovažte se mi smát. Neumím hrát tak luxusně jako Niall a ani zpívat jako vy. Jinak hrát nebudu." "Nebudeme se smát neboj." Slíbil Harold, ale zas až tak moc tomu jeho slibu nevěřím.


"Boží!!" řekl Harry. "Kdo zpívá originál??"pověděl Louis. "No víš to..to raději nikdo. Tu neznáš." "Tak to řekni, třeba jsme nejlepší kamarádi." "Abys se nespletl Zayi." "No takže?" Dožadoval se Liam odpovědi. "Složila jsem to já a Kate mi byla inspirací." "Páni tak to jsi dobrá. A jinak se za zpěv stydět nemusíš. Zpíváš skvěle." Pak už jsme tam jenom seděli a já je učila moji píseň. Niall se ji naučil hrát a potom se k tomu každý naučil zpívat kousek. Dokonce i já jsem zpívala. :DD Nikdy jsem nevěřila, že to tak pěkně může znít.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Harold Harold | 16. dubna 2013 v 21:23 | Reagovat

krásná jako vždy ;33

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama