8.kapitola OWOA

4. března 2013 v 21:02 | meum-amo-vita |  One way or another
Jelikož se maturitní ples blížil, musela naše třída nachystat tělocvičnu a všechno zařídit. Celý čtvrtek dopoledne jsme tělocvičnu vyklízeli. Švédská bedna, miliony balonů, žíněnky, fotbalové brány…Jelikož bylo dopoledne, nikomu se moc nechtělo vstávat a tak nás bylo jen pár. Proto nám to trvalo celkem dlouho než jsme to všechno měli poodnášené.

Kolem druhé odpoledne přinesla spolužačka Magda z jídelny těstoviny na sladko. Všichni jsme se nechutně přežrali a s plným žaludkem jsme se dali zase do díla.Časem přišli i ostatní spolužáci a tak to bylo veselejší. Museli jsme umýt podlahy, donést stoly, nachystat repráky a pak už jenom ozdoba a květiny.

Bohužel naše tělocvična byla obrovská a tak než bylo všechno perfektně nechystané bylo sedm večer.To už tu byla celá třída. Několikrát jsme si zkusili naše předtančení a pak už jme si jenom povídali. Kolem deváté večer se najednou vytratili kluci a my měly dámskou párty.

Dámská párty, ale nevydržela dlouho, jelikož se kluci vrátili zpátky a to i se zásobami chlastu. A tak začal náš maturiťák o den dřív.

Měla jsem jenom pár panáků, i tak už se mi motala hlava. Kolen druhé jsem dorazila domů. Vlastně ani nevím jak. Pamatuji si akorát jak jsem lezla po čtyřech schody, abych si nemusela rožínat. Pak jsem zalezla do postele a zavřela očíčka.

Když jsem se probudila byla doba oběda a tak jsem neochotně vstávala. Dala jsem si rychlou sprchu a pomalu jsem se začala zušlechťovat na můj maturák. Umyt hlavu, oholit se a vytrhat obočí. Pro jistotu.

Kolem čtvrté jsem si udělal pozdní oběd. Kuřecí prsíčka na přírodno s bramborami a zeleninou. Mňám. Potom jsem si začala lakovat nehty. Na červeno.

Brzy přišla i Kate. "Ahoj Kris. Máš tu poštu." Zavolala ode dveří. "Ahoj. Dej to prosím tě do kuchyně. Hned tam budu. Dík."

Během chvilky jsem šla prozkoumat co mi kdo píše. Byla to obyčejná bílá obálka. Otevřela jsem ji a vytáhla 2 letenky, 2 lístky na koncert a dopis. Začala jsem tedy nahlas číst:
"Milá Kristen,
Gratulujeme, že jste vyhrála lístky na koncert One Direction, který spadá do data od 6.6. do 12.6.. S blahopřáním krásného výletu,
Rádio Impuls."

Kate málem zaskočilo. Zrovna pila čaj."Ty jsi si minule nedělala prdel," řekla s vykulenýma očima. "Ne, já nikdy nelžu," řekla jsem s vítězným úsměvem na rtech.


"Ukaž mi to," žadonila a tak jsme se na to obě pořádně podívaly. "WOW to je pěkný" "HMM nic moc jako Kate." Ale ve skutečnosti měla pravdu. Neříkám, že nejsou hezcí, oni jsou spíš roztomilí. A to je rozdíl. Ale náfukové jsou to pořád. S tím už nic nenadělám.

Měla jsem pocit jako by mi Kate četla myšlenky. "Nejsou tak špatní uvidíš. Musíš v bulváru umět číst i to dobré Kris. Podívej se na ten lístek znovu." Udělala psí oči a tak jsem se kouknula.

Obyčejné dva bílé lístky s jejich fotkou. Měla pravdu jsou pěkní. Trošku. "Až 9.6.? Páni tak to budeme mít dost času si tu Anglii projít celou." "Nebo jít na rande s jedním z nich," dodala Kate. "Ach jo, zase ty tvoje sny Kate. Ty se nikdy nepoučíš." "Já vím, ale víš kdy odlítáme??" Dívala jsem se na ni jako na debila. Proč bych to jako neměla vědět? Vždyť jsem se teď dívala na letenky. "V úterý." Pověděla jsem nudně. "V úúúterýýý," zopakovala Kate nadšeně a skákala radostí.

"Jo to je fajn, ale dneska je pátek a za chvilku mi začíná ples pamatuješ??" "Jo. Tak si rozpusť vlasy a jdeme na to." Mezitím co mě moje Nádhera česala pořád kecala o 1D. "Oni jsou tak sladcí. A Harry má tak perfektní účes. Liam si to posral jak se ostříhal. Louis má skvělé kšandy, Niall je luxusní blonďák a Zayn…" "Zayn má pěkný oči. Tohle už jsi říkala na začátku." "Ty jsi tak negativní Kristen." "Jsem jenom nervózní z toho plesu víš." Celkem dobrá výmluva, aby si na mě nezačala stěžovat. A pak začal její dlouhý monolog pokračovat. Musela jsem se sama pro sebe usmát. Ona je fakt mrdlá. :D

Když jsem byla učesaná, učesala jsem Kate já. Byl to jednoduchý drdol. Potom jsme se obě oblékly do šatů a čekaly až padne ta správná hodina abychom mohli vyjet. Ještě nám zbývalo asi půl hodiny. A tak jsme seděly kuchyni a plánovaly co si vezmeme s sebou do Anglie.

Jedno vím jistě. Vezmu si s sebou sluchátka, abych Kate nemusela pořád poslouchat.

PS: Ten účes si představte z krkavčích vlasů :D

by Nikpší
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Marfahalo Marfahalo | E-mail | Web | 12. ledna 2018 v 15:36 | Reagovat

Recovery skin, pulling wrinkles without jabs and procedures is available to everyone. Chemical elements remove components of old cells. Epidermis instantly is updated. A face without wrinkles and signs of acne. Essential improvement of the external appearance of the skin. Rejuvenation, lifting, removal wrinkles are guaranteed.
Apply chemical peeling started by German workers in the 19th century. Since then, innocuousness procedures increased several times. Result can purchase and domestic conditions. Skin becomes smooth and light, without wrinkles, redness.
<a href=http://chemicalpeel.in/chemical-peel>chemical peel results</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama