Březen 2013

Háčkovaná květina

2. března 2013 v 18:01 | meum-amo-vita |  Květiny
Jak už jste si možná všimla jsem ulítnutá ba květiny. Aspoň pro tuhle dobu :DDDD

2/2 6. kapitola OWOA

1. března 2013 v 20:06 | meum-amo-vita |  One way or another
Pluli jsme pomalinku. Nechali jsme se jemně táhnout větrem a celou dobu jsme si povídali. "Už mě bolí ruce, asi tady budeme muset zůstat." "Jo tak tebe bolí ručičky jo??" "Nekoleduj si. Jsme uprostřed přehrady a ty mě budeš škádlit??" "Ne já jsem hodná jako beránek. Uhni, teď budu pádlovat já." Vstala jsem a sedla jsem si vedle něj. Posunul se jen tak abych se tam vlezla, ale zároveň abych byla přilepená k němu. "Víc místa není??" "Možná, že by bylo, ale když mě to víc vyhovuje takhle."

Musela jsem se usmát. On má vždycky perfektní výmluvy. Fakticky.

Chytla jsem pádla a chtěla začít pádlovat na druhou stranu, ale on mi to nedovolil. Držel pádla pevně a odhodlaně je nepouštěl. "Chvilku ještě počkej. To nejhezčí teprve přijde. Musíš se dívat támhle jak zachází to slunce." Pustila jsem pádla a podívala jsem se směrem, kterým ukazoval. Nebe bylo červánkové a slunce stále pálilo do tváře.

Otočila jsem se celým tělem. Svoje záda a hlavu jsem opřela o Mikulášovu hruď. Nohy jsem si pokrčila a opřela o dřevěný kraj lodičky. Seděli jsme tam nehnutě a jen pozorovali jak nám slunce mizí z dohledu.