12. kapitola OWOA

24. března 2013 v 21:47 | meum-amo-vita |  One way or another
Kate se začala usmívat jako měsíček na hnoji. Vždycky bylo jejím snem je potkat a teď? Teď si pro ni přijedou přímo na letiště. Přišli přímo k nám. "Ahoj vy jste Kristen a Katerine?" "Jo to jsme" Odpověděla jsem já, jelikož Kate byla stále v šoku, navíc ta její angličtina. I když toto by asi zvládla.

"Tak nás už asi znáte, ale i tak je to takové lepší toto je Harry, Louis, Liam, Zayn a já jsem Naill." Pověděl neznámý kluk v šedé kapuci. Tak to jsem si udělala ostudu už teď sakra. "Ehm toto je Kirsten a já jsem Kate." Pověděla Kate rozpačitě. "Rádi vás poznáváme," řekli kluci a pak jsme se začali všichni smát.

Kluci nám vzali kufry a pak už jsme odjížděli nějakou černou limuzínou. Vevnitř to bylo spíš jako pokoj než jako v autě, ale líbilo se mi to. Kluci byli ticho. Asi nevěděli, co by si s námi povídali. A tak jsem začala já. Vlastně mi ani nevadilo, že jsme nemluvili, stejně jsem nechtěla ten týden strávit s nimi, ale cítila jsem se potřebu omluvit za tu scénku s kufrem a pásem na letišti.
"Ehm.." Kluci se na mě okamžitě podívali a tak jsem pokračovala. Samozřejmě anglicky. Kate mi asi nebude rozumět, ale nevadí. "Chtěla bych se moc omluvit za tu scénu, co jsem tam udělala, když jsem si šla pro ten kufr. Normálně tohle nedělám, ale vážně se mi nechtělo čekat, něž o ke mně dojde."

"V pohodě takovou srandu jsme už dlouho nezažili. Víš, málo kdo by tohle dokázal udělat na letišti v Londýně. Každý druhý by se bál, že pak bude v novinách nebo že se ztrapní před nějakou celebritou."Pověděl Niall. Nikoho jiného si stejně nepamatuju. Kdybych do něj nevrazila tak bych si to taky nepamatovala.

"A já to dokázala perfektně, jelikož tam bylo těch celebrit víc." Usmála jsem se. "Kris co jsi to říkala?" Zeptala se Kate česky a tak jsem jí česky taky odpověděla: "Nic, jenom jsem se omlouvala za tu scénu s kufrem." "Aha." Ušklíbla se na mě Kate.

"What??" Zeptalo se všech 5 ´playbojů´. "Nic, jenom jsem Kate říkala o čem jsem říkala vám, jelikož její angličtina je dost špatná. Takže se na ni pokuste mluvit co nejjednodušeji." "OK," řeklo všech 5 dohromady.

Zbytek cesty jsem s nimi moc nemluvila. Neměla jsem na to chuť. Řekla jsem jim vždy jen to, co chtěla přeložit Kate. A tím to všechno končilo.

Když jsme zastavili před hotelem, musela jsem vypadat jako totální debil. Měla jsem otevřenou pusu a vykulené oči. "To si snad ze mě děláte prdel ne?" řekla jsem česky a Kate se musela začít strašně smát. Kluci nás totálně nechápali, ale smáli se s námi. Pak nám ukázali pokoje, rozloučili se s námi s tím, že se uvidíme zítra ráno.

Bydlely jsme s Kate v jednom apartmánu, který měl 2 ložnice, 2 záchody s mega koupelnou a obývák. Bylo to na mě až moc luxusní. Bála jsem se něčeho dotknout, ale pokušení vyzkoušet postel byla tak velká, že jsem do ní hned skočila. Bylo něco po půl 9 večer a tak jsme se s Kate dívaly na filmy. Kolem 11 se šla Kate vykoupat a já se šla převléct.
Dala jsem si červené rifle, bílé tričko a conversky a mohla jsem jít prostudovat Londýn. Pomalinku a potichounku jsem se vyplížila ven. Kate mě neslyšela což bylo parádní. Vzala jsem si klíček a utíkala ven.

Z pohledu Kate

"Kris můžeš se jít koupat!" zařvala jsem na Kris. Nic. Žádná odezva. "Fájn." Počítala jsem do 10 a pak jsem na ni zavolala znovu. "Kristen pohni prdelí. Máš tu volno!!!" Opět nic. Přišlo mi to divné, tak jsem se šla podívat k ní do pokoje. Zaklepala jsem, ale ona se neozvala. Otevřela jsem dveře a pokoj byl prázdný. "No super, už začala podnikat ty svoje výpravy po Londýně. Jako by to nemohla udělat až zítra. Dobrou Kristuš ať už jsi, kde jsi." Řekla jsem do prázdného pokoje a s úsměvem jsem šla spát.
Usnula jsem celkem rychle, ale to vstávání. Panebože. Kristen byla až moc aktivní a už o půl sedmé mě šla budit. "Stávej Kate, slyšíš? Už je nový den!!," "Možná tak pro tebe tulačko. Kde jsi v noci byla??" "Ale byla jsem se trochu projít a prozkoumat to tady. A teď už vstávej." "Teď? Vždyť ještě není ani sedm. Hele netuším co jsi v noci dělala, že jsi tak moc aktivní, ale já budu ještě spát. Dobrou." Otočila jsem se ke zdi a zavřela oči. Slyšela jsem jak Kris ještě zavírá dveře a pak už jsem byla mimo realitu.

Z pohledu Kristen

Bylo půl sedmé ráno a Kate ještě nechtěla vstávat. Nevadí půjdu podnikat cestu sama. Však ona mi to pak bude závidět. Nejspíš čeká až ji vzbudí těch jejích 5 "miláčků".

Měla jsem na sobě žluté kraťásky, černé tričko na ramínka a bílý lehký svetr. Myslela jsem si, že venku bude nádherně teplo, ale to jsem se spletla. Foukal silný vítr a já se rozklepala zimou. Mám dvě možnosti. Vrátit se zpátky do hotelu a dívat se na telku nebo se proběhnout. Takže ta druhá možnost. Dala jsem si kapuci, aby mi netáhlo na uši. Do uší sluchátka a rozběhla jsem se. Byla to paráda. Zrovna mi jelo Just give me a reason od Pink, když do mě někdo žduchnul. Byla to mužská postava a byla zahalená kapucí jako já. Ale jak jsem poznala, vítr nebyl důvod, proč mít kapuci. "Ahoj Kris. Co že jsi tak brzo vstávala?" Bože můj, proč je musím vidět už od rána? Odpověděla jsem samozřejmě anglicky, ale přesto bych na něj nejraději nemluvila vůbec. "Ahoj, sice netuším, který z těch 5 jsi, ale nevadí. Je škoda promarnit den v Londýně tím, že bych spala." "Já jsem Liam a nemusíš být hned tak protivná." "Ok" řekla jsem uraženě.

"Ty nejsi naše fanynka, že neznáš moje jméno?" "Budeš se divit, ale ne a pokud ti to nevadí tak poběžím jinou cestou než ty." "Proč? Nechceš jít na kafe? Tady za rohem je skvělá kavárna.." "Původně jsem tam chtěla jít, ale nemám za potřebí vidět miliony uřvaných holek." "Hmm." "Jo a taky nemusím být hnedka v novinách. Čau." Řekla jsem a odbočila vlevo. Liam běžel vpravo a nejspíš se stavil na luxusní kávu. Taky bych si dala, ale s ním? Ne.

Běžela jsem dál a nad ničím se nepozastavovala. Kdyby nezačalo pršet asi bych běžela dál. Ale takhle? Ne, vrátila jsem se kousek zpátky k malému altánku. Schovala jsem se dovnitř a sundala jsem si totálně promočenou mikinu. Sedla jsem si na stůl, který byl uprostřed a vnímala jsem jenom písničky.

"Ehm neruším?" "Panebože já jsem se lekla!" Hned jsem na něj zařvala, ale pak jsem se uklidnila a sundala sluchátka. "Klid, nechtěl jsem tě vylekat. Můžu?" A pokývnul na místo na stole vedle mě. "Pokud jsi si 100% jistý, že za pět minut nepřijde paparazzi tak jo." "Nepřijde, jelikož nám ráno nechávají den pro sebe." "Jistě,"řekla jsem ironicky.

"Proč jsi na mě taková hnusná?" "Proč ty jsi tak dotěrný?" Odpověděla jsem na otázku otázkou. "A já ti donesl kafe. Na vezmi si ho. Dvě by mě ráno zabili." Podal mi plastový kelímek s horkým nápojem. "Děkuju co za to.." "Budeš na mě aspoň chvilku milá." "OK to bych mohla zvládnout."
"Tak začni tím, že mi odpovíš na otázku." "Ehm proč jsem tak hnusná jo?" "JO." "Protože jsi celebrita." "Špatná odpověď." "Liame neštvi nebo tě tím kafem poliju.." "Nevadí. Už jsem sejně celý mokrý. Jen zkus být opravdu milá." "Víš já nejsem zvyklá si povídat s takovou hvězdou. S někým kdo je pořád v televizi, v časákách a.." Zarazila jsem se. Nedokázala jsem to říct nahlas. "A?" vyzvídal dál. "Hele netuším jak to říct, ale představoval jsi si někdy někoho jenom podle toho co jsi četl v bulvárech?" "Takže ty si myslíš, že jsem jako špatnej člověk jo?" Teď zase vylítl on. Slezl ze stolu a stoupl si přímo přede mě. Díval se na mě a v očích měl otázku. I když odpověď už znal, stejně jsem mu ji řekla na hlas. "Jo. Neříkej mi, že někdo a to teď myslím obecně celou vaši skupinu, je… je prostě takovýto. Vím, že asi není lehký žít s bulváre u prdele, ale jeden z vás střídá holky jako ponožky." "Harry," zamumlal potichu. "Druhej mluví s holubama a to nemluvím, o tom jak se oblíkáte." "Cože?" "Já vím, že jste slavní, ale někdy bych řekla, že k té slávě jste ještě trochu teplí."

"Wow tak to si o nás myslíš to nejhorší jak vidím." "Skoro." Zašeptala jsem, ale i přes to to slyšel. "Tak proč jsi sem jezdila?" "Ty lístky jsem vyhrála já a dobře, musím uznat, že nezpíváte nejhůř takže to asi přežiju. Ale nejvíc jsem se těšila na Londýn. Je tu tak krásně." "Hele i přes to jak nás nemáš ráda půjdeš na náš koncert?" "Jo jinak by mě Kate zabila. Ta vás miluje, ikdyž nechápu jak."

"Na tohle se jednou ptali jedné fanynka a odpověděla, že pěkný tvářičky si člověk zamiluje hned." "Tak pěkný tvářičky jo?" "Jo," a prohrábl si vlasy. Měl pravdu nejsou až tak škaredí, ale Miky je stejně hezčí. "Tak té holce asi muselo být tak jedenáct. Jinak nevím." Teď už jsem si dělala srandu a on to věděl. "Tak ty takhle jo?" Nestihla jsem odpovědět, jelikož mi vzal kafe, položil ho na stůl a začal mě šíleně lechtat. "NÉÉ prosím, nech toho.." Řvala jsem smíchem. A on taky. "Až mi něco slíbíš." "Slibuju, slíbím ti všechno." "OK." A přestal. "Co jsem ti měla slíbit?" "Víš, my doopravdy nejsme špatní kluci. Proto chci abys nám dala šanci. Chci abys nás líp poznat." "Dobře to by možná šlo. Jsem tu jenom na týden."

"A víš, že se mi celkem líbí, že nás nemáš ráda?" "Fakt? Před chvílí se mi to nezdálo." Usrknula jsem horkého kafe a ucítila jak se ve mně rozlívá horko. "Jo, protože nás má rád každý. Teda skoro. Ale podívej se jak nás bere Kate." "Jako bohy," řekla jsem a věděla, že mám pravdu. "Přesně tak a tak nás berou všechny fanynky, ale ty jsi jiná. Co by jsi o mě řekla po té půl hodině co se tady hádáme?" "Že nejsi až tak špatný. Kdybych tě poznala líp, byl by jsi asi super kamarád. A uznávám, že ty asi teplej nebudeš, ale ten s těma kšandami.." "Louis, věř mi. My nejsme teplí, jenom se prostě dobře oblíkáme." "OK." "Jinak to o tom kamarádovi jsi řekla pěkně. A takhle by to neřekla ani jedna fanynka. Protože oni neznají moji duši. Oni vnímají jen to co je z vnějšku. Pěknou tvářičku." A u posledních dvou slov se zašklebil. "Ani po týdnu kdy jsou s vámi?" "Ne. Fanynky se nezmění."

"Wow. Dík, ze to kafe, ale už budu muset jít." "Počkej doprovodím tě." "Ne," vyjela jsem moc ostře. "Omlouvám se, ale jedno si pamatuj. Nechci být v novinách. Vždycky jsem se snažila být nenápadná a splynout s davem, takže s doprovodem nepočítej. Ahoj Liame." "Ahoj Kris. Pokusím se si to zapamatovat."
A pak už jsem se rozběhla k hotelu. Po cestě jsem ještě koupila donuty na snídani.

by Nikpší
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama