Potížistka

19. února 2013 v 21:21 | meum-amo-vita |  Knihy
Tuhle knížku jsem četla asi 2x. Líbila se mi moc, i přes to jaký má konec. Kdyby Lenka Lanczová napsala pokračování vůbec bych nebyla naštvaná. Ona však na svých stránkách napsala něco typu: Všechnno skončit dobře nemůže. Ani život není vždy perfektní. :DD Proto jsem se smířila s tímhle koncem a na dvojku nečekám.

Doporučuji přečíst, i pokud vás odradil můj nenápadný náhled na konec knihy. :D


Většina lidí míří na prázdniny někam, kde může prožít nové zážitky, lásky a dobrodružství. Osmnáctiletá Šárka, hlavní hrdinka nové knihy, to má přesně naopak - přijíždí na prázdniny domů s nepříliš radostnou vyhlídkou a nemá jiný cíl než se psychicky zotavit z předešlého vztahu, nasbírat síly, uklidnit se.
Do Nížan, rodné vesnice, ji nic netáhne. Poslední tři roky strávila víceméně mimo domov a nemá zde ani žádné staré přátele, proto je dost překvapena, když objeví nové. Díky bývalé spolužačce se seznámí s místní partou, a protože do ní patří i někteří velmi zajímaví kluci, prázdniny se nečekaně rozjedou a Šárce se daří zapomínat na staré křivdy, tím spíš, když společně s partou vyrazí na tramp.
Nic ale není jednoduché - a jak se ukáže, nějakého kostlivce ve skříni má kde kdo! Najít ztracenou rovnováhu a nezavařit si další maléry dá dost práce a ne vždycky se zadaří. Natož když potíže jsou venku i uvnitř a jsou typy, které je přímo přitahují.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama