4.kapitola OWOA

23. února 2013 v 19:44 | meum-amo-vita |  One way or another
Tak po pár dnech tu máme další kapitolku. Je trošku delší. Doufám, že se bude líbit. Užijte si ji :*

Právě jsem se koukla na hodiny u postele. Půl druhé?? Páni to jsem spala nějak dlouho. Ráno kolem deváté jsem slyšela, jak šla Kate do práce, otočila jsem se a spala dál. Až do teď.
Venku to vypadalo na pořádné horko a já byla zabalená v peřině. Asi bych měla vylézt. Po předvčerejšku kdy mě kluci ožrali, jsem do dneška byla zalezlá doma. Ale už mi bylo dobře.
Vylezla jsem a šla se osprchovat jinak se snad neproberu. Nechala jsem na sebe téct horkou vodu, ale to na probrání moc nepomáhalo. Tak jsem se polila ledovou vodou a s křikem jsem vylezla ze sprchy.
Vzala jsem si rohlík se šunkou a šla jsem si zastlat postel.
Po pozdní snídani jsem se šla pořádně obléct a chtěla jsem jít ven. Dala jsem si bílé tričko na ramínka, riflové kraťasy a modré conversky. Do malé tašky přes rameno jsem si dala mobil, klíče a peněženku.

Zamčela jsem za sebou a už jsem letěla ze schodů. Jen abych byla co nejdřív venku. Musím se pořádně probrat. Ještě teď pořád zívám. Svoje krkavčí hnízdo na hlavě jsem si učesala do elegantního "hovna", utrhla jsem si z něčí zahrádky modrý květ a zapíchla ho z boku do drdolu. Raději jsem kvítek připevnila pinetkou a mohla jsem se vydat do středu města.Měla jsem to namířené za Kate. Vlastně ani nevím, kdy bude končit."Panebože ty vypadáš!!" Objala mě Kate a dívala se na mě jak na blázna. "Trochu se usměj a přestaň zívat!!" "Ok Kate, nejsi moje matka jo. Tak klííd." "Měla by sis jít dát kafe." "Jo to není špatný nápad. Totálně přeslazený kafe se šlehačkou a nahoře s oříšky a čokoládovým topinkem. Chceš taky?" "No jelikož končím až za tři hodiny tak zatím ne, ale jestli mě tady pak budeš chtít vyzvednout, tak mi jedno klidně dones." "OK tak já valím. Užij si to v práci." Políbila jsem ji na pravou tvář a odcházela z optiky.
Kate je jak moje ségra fakt. Miluje snad to úplně stejný jako já. Má stejnou velikost oblečení, dokonce i bot takže si je navzájem můžeme vyměnit. Což je super. Nikdy pak nemusím na nějaké akce chodit v tom samém. Jediné co je opravdu rozdílné jsou naše chutě. Ona nemá ráda moje multivitamínové zozole a já nemám zase ráda koprovku, kterou ona miluje.
"Mám tři hodiny co budu dělat??" Musela jsem si opět jednu vlepit. Zase si mluvím sama pro sebe
.
Mířila jsem si to ke knihkupectví. Už jsem říkala že ráda čtu? Hlavně originály samozřejmě. Když už mi jdou ty jazyky proč si nepřečíst americkou knihu v originále, že??Procházela jsem všemi uličkami knihkupectví a hledala jsem něco nového. Nic moc mě nezaujalo, přečetla jsem si pár úryvků z některých knih, ale nakonec jsem se rozhodla to vzdát."WOW to už jsem tu tak dlouho??" A zase jsem si zívla. Nevadí ještě dvě hodiny, ale já si dám jedno kafe teď a jak pro jedno půjdu Kate, tak si dám možná ještě jedno. "Aspoň se konečně probudím." Bože jsem strašná, já se to mluvení snad nikdy neodnaučím. Pak jsem se musela usmát. Jsem strašná. Fakticky.

Když jsem došla do Starbuck coffee bylo tam neuvěřitelně prázdno. Objednala jsem si jedno velké kafe se šlehačkou, posypané kousky oříšků a polité čokoládovým topinkem. Čekala jsem asi 5 minut.
Nejprve jsem slízala šlehačku s oříšky a potom jsem se ihned napila. Cítila jsem jak se mi horká káva šíří tělem a konečně mi dodává energii. "Luxusní," pověděla jsem holce, která mi ji přichystala. Ta se usmála a já s kávou v ruce odcházela z kavárny.

Nestihla jsem dojít ani ke dveřím, když do mě nějaký debil vrazil. "Hej, to bylo moje kafe debile!" Ani jsem se nepodívala kdo to byl. Prostě debil.
Byla jsem bez skvělé kávy a ještě k tomu jsem měla moje čistě bílé tričko flekaté. Kdyby aspoň ta káva na tom tričku tak nepálila.
Vyhodila jsem prázdný kelímek do koše. Cítila jsem na sobě pohled. A věděla jsem přesně koho byl. Toho debila.
Dívala jsem se na koš a nechtěla jsem se na něj podívat. Ale musela jsem. Zvedla jsem oči a uviděla toho sexy borce, který mi nechal na zemi ubrousek z kavárny. Měla jsem pocit jako by mi najednou ztěžkla kabelka. Jako kdyby ten ubrousek vážil 10 kilo.
"Páni to je, ale náhoda. Tohle je přece moje krasavice." Usmál se a ukázal mi svoje bílé zuby. "Strašná náhoda, když mi vyliješ horký kafe na bílý tričko." Pořád jsem se mračila, ale už na něj. Dívala jsem se mu do očí. Proč musí být tak pěknej? A ty azurové očíčka, panebože. On vypadá tak sladce.
"Moc se omlouvám." "Hmm." "Já to myslím vážně, na…" Začal si rozepínat košili. "Ne to není nutné, přece tady nebudeš běhat nah..." Ale to už mi svoji modrou košili podával. "Jo jak vidíš mám pod ní tílko." Musela jsem se smát. A on se ke mně přidal. "Tak teda děkuju, ale už musím jít." "Počkej koupím ti novou kávu. Jinak já jsem Miky." "Miky??" "Mikuláš, ale to je moc dlouhé." "Kristen." "Podali jsme si ruce a vyměnili jsme si letmý polibek na rty.
"Jedno kafé latté a jednu kávu, co si tady dávala dáma před chvílí." Nadiktoval dívce, která dělala kávu. Zaplatil a pak jsme si šli sednout ke stolku a čekat až bude káva.
"Proč jsi nezavolala?" "Zapomněla jsem." "A jak vůbec víš, že jsem ten ubrousek našla??" "Hmm.." "Tak to vyklop Mikuláši."
"Hej neříkej mi tak nebo na tebe vyliju i to druhé kafe!!" "Jen to zkus, tentokrát budeš mít košili mokrou ty." "Jo to je fakt. Máš jediné štěstí." A opět se usmál. Tentokrát však rošťácky a při tom zvednul obočí. Bože asi jsem se zamilovala do jeho úsměvu.
"Káva už je hotová." Zavolala dívka a my si ji šli vyzvednout.
"Jak ti pak vrátím tu košili??" "Dej mi svoje číslo." "Ok." A nadiktovala jsem mu svoje číslo.
"Tak ty moje už máš tak mi pak zavolej, já aspoň budu vědět, kdo volá a někde se sejdeme." "Proč ne. Tak se zatím měj Miky." "Ty taky Kristen. Ahoj." A potom jsme se každý vydal jinou cestou.

Asi minutu na to mi zazvonil telefon. Cizí číslo. Ne už jsem vyhrála jedno One Direction, další lístky už fakticky nechci a tak jsem svoji větu Haló tady Impulsovi poprvé vynechala.

"Tady Kristen Petersnová kdo volá??" "Pěkný příjmení, tady Miky. Víš ten blbec co ti vylil horkou kávu na bílý tričko. " Já říkala debil." Jo tak to promiň. Víš já bych s tebou šel rád ven a nějak ti odplatil to, že jsem tě polil a" "Vždyť jsi mi už koupil jinou kávu a půjčil jsi mi svoji košili." "Fájn tak jsi strašně pěkná holka a chtěl bych být nějaký čas s tebou." "Páni tak to téda děkuju." "Máš ráda závodění aut?" "Jo proč?" "Vím, že jsi říkala, že nemáš čas, ale tak nějak jsem to chtěl zkusit, kdyby sis to přece jen rozmyslela." "Náhodou máš kliku, protože jsem ti kecala, kdyby se s tebe náhodou vyklubal nějaký úchylák nebo pěknej debil. Takže mám čas. A ráda s tebou půjdu ven." "Super, tak za půl minuty u kavárny." "OK už se těším." "Já taky Kristen." Zněl šťastně jako blecha. To jsem zvědavá, co budeme dělat.
Ještě napsat Kate.

SORRY KATE, ALE POTKALA JSEM TOHO S TIM UBROUSKEM A ZVE ME NA RANDE TAKZE ME NECEKEJ V PRACI ANI DOMA. KRISTEN

Klikla jsem na ODESLAT a šla s úsměvem ke kavárně.

by Nikpší :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama