Únor 2013

Imagine Dragons - Radioactive

4. února 2013 v 20:54 | meum-amo-vita |  Music
Tuhle písničku mi poslala kamarádka, nejprve jsem si říkala co to sakra je? Videoklip je na poprvé opravdu velice zvláštní a proto jsem si tuhle písničku pustila znovu. Stáhla jsem si ji a poslouchala asi 2 hodiny v kuse :D

Nejvíce se mi na celém videoklipu líbí jak se vždy uhodí do toho mega bubnu a udělá to tak perfektní zvuk. A jako další jsou strašně poutavé oči té dívky. :DNová povídka

3. února 2013 v 22:19 | meum-amo-vita
Rozhodla jsem se napsat povídku, tak doufám, že se Vám zalíbí. Předem upozorňuji, že v ní mohou být chyby.

Stručný obsah:
Dívka Emily Dorlingová žije v malé vesničce, kde je vše trošku pozadu. Spolužáci jsou trošku pod úroveň. Emily je však vyjímečná a ona tu "blbost" pouze hraje. Je velice chytrá a má dobrou paměť. Musí vše mít dokonale korigované. Má však tajemství, které se pokusí její nahlouplí spolužáci zjistit. Povede se jim to?

Emily a její nejlepší kamarád Drew spolu prožívají obyčejné chvíle. Párty, pobíhání po venku a dělají přesně to co opravdoví přátelé. Ale jak se chová Emily bez Drewa ?? Co všechno Drew opravdu o Emily ví a co její tajemství?

Finale

1. února 2013 v 15:27 | meum-amo-vita |  Knihy
Čtvrtý díl. Tedy i poslední. Tuhle knihu jsem zatím nečetla, jelikož jsem ji zatím nesehnala
v češtině. Ale už se na ni velice těším a nemůžu se dočkat až ji budu číst. :D
Tahle série si okamžitě získala jedno z místo v prvních příčkách skvělých knih.Aspoň u mě.

Nora si je jistá jako nikdy, že miluje Patche. On je pro ni ten pravý, navzdory tomu, že patří k padlým andělům. Přestože její původ a osud je předurčuje k tomu, aby byli nepřáteli, Nora se k Patchovi nedokáže otočit zády. Nyní však v sobě oba musejí najít sílu a podstoupit poslední zkoušku. Staří nepřátelé se vracejí, noví se objevují a nečekaná zrada přítele ohrožuje mír, po kterém Nora a Patch tak zoufale touží. Bojující strany jsou jasné - ale na které z nich vlastně oni dva stojí ?

Silence

1. února 2013 v 15:21 | meum-amo-vita
Třetí díl v sérii Hush. Věci jsou nepředvídatelné a Nora jim musí stále vzdorovat. :D

Nedorozumění mezi Patchem a Norou je zažehnáno. Společně překonali tajemství svázaná s Patchovou temnou minulostí, smířili dva dosud nesmiřitelné světy a čelili bolestným zkouškám víry a naděje, to vše pro lásku, která má sílu překonat hranice mezi nebem a zemí. Patch a Nora, vyzbrojeni pouze svou bezpodmínečnou důvěrou v toho druhého, se vrhají do zoufalého boje a pokoušejí se zastavit zločince, který má moc navždy zničit vše, o co se snažili, dokonce i jejich vzájemnou lásku.

Crescendo

1. února 2013 v 15:17 | meum-amo-vita |  Knihy
Druhý díl napínavé série o Patchovi a Noře. Příběh člověka okamžitě vtáhne do děje. :D

Příběh opět vypráví Nora. Už dva měsíce chodí sPatchem. Líbají se kdekoliv a kdykoliv. Začínají prázdniny a ona s ním chce trávit všechen volný čas, ale Patch je najednou odtažitý. Nora neví, jestli proto, že už k ní nic necítí, nebo pro její dobro, a Patch jí k tomu nechce nic říct. Nora se na to snaží přijít sama. Souvisí s tím nějak chování Marcie Millarové? Jak je to doopravdy se smrtí jejího otce? A není pravda horší, než dokáže snést?

Hush

1. února 2013 v 15:08 | meum-amo-vita |  Knihy
Tuhle knihu jsem objevila v knihovně úplně náhodou, ale zaujala mě na první pohled. Doufám, že zaujme i Vás. Kniha vypráví o dívce Noře a a záhadném Patchovi. Je to jedna ze čtyř dílné série Hush. Kniha se mi moc líbila a kdybych nečekala až seženu poslední díl, přečetla bych si ji klidně znovu.

Patchovy oči připomínaly černé hvězdy. Bral všechno a nedával nic. Ne že bych o něm chtěla vědět víc. Nelíbil se mi zvnějšku a pochybovala jsem, že by se mi zamlouvalo, co se skrývá uvnitř. Tedy, to není úplně přesné. Zvnějšku se mi líbil hodně. Dlouhé, silné paže, široká, uvolněná ramena a úsměv zpola hravý, zpola svůdný. Cítila jsem, že mě neodolatelně přitahuje, a sama sobě jsem přestávala rozumět. Nora Greyová je svědomitá, chytrá a rozhodně nemá ráda riziko. Jenže se zamiluje do Patche a to je její první chyba. Patchova minulost je totiž všechno, jen ne nevinná. A nejlepší, co kdy udělal, bylo, že se zamiloval do Nory. Seznámili se na hodině biologie a Nora chce jediné - držet se od něj co nejdál. Jenže jak se zdá, Patch je vždy o dva kroky napřed. Dívka na sobě cítí jeho pohled, i když Patch není nablízku. Cítí jeho přítomnost, i když je v pokoji sama. A když své okouzlení nedokáže déle tajit, vyjde najevo, kdo Patch ve skutečnosti je a proč ji vyhledal. A za všemi otázkami, které se dotýkají jeho minulosti, si Nora a Patch mohou navzájem položit jen jedinou: "Jak hluboko dokážeš padnout?"