2.kapitola OWOA

19. února 2013 v 20:44 | meum-amo-vita |  One way or another
A máme tu druhý díl povídky One way or another. :D

"A smím se zeptat na jakou akci jsou tyhle dva lístky?" "Samozřejmě je to na One direction."
"WOW. Tak téda děkuju." "Nahlaste mi prosím svoje jméno a adresu." "Kristen Petersnová …" Nadiktovala jsem jim všechno co potřebovali a pak zavěsila.

"Panebože One Direction??" Moje nálada najednou začala klesat. "Proč zrovna tahle skupina? Nemohla to být P!nk nebo tak někdo?" Ne že bych je jako nesnášela, ale mohl to být taky někdo jinačí. Jo, mají pár pěkných písniček, které však poslouchám JEN v rádiu. Neznám jejich jména, ale někteří mi přijdou teplý. Jo jako fakticky. Myslím to vážně. A ten jeden ten kudrnáč je pořádnej záletník. Aspoň podle posledních novin. Člověk sice neví čemu věřit, ale tak přece je to jenom slavný hvězda.Ale když už mám ty letenky zdarma, tak to tam aspoň pěkně obhlídnu do budoucna. A teď můj předešlý plán. Jdeme do optiky. Za nejlepší kamarádkou Kate.

Kate je o rok a půl straší, ale přesto taky o necelou hlavu menší. Její hlava září na dálku její zlatavou hřívou. V Optice na rožku, kde pracuje už nějaký ten pátek je velice spokojená, ale až jí řeknu tu novinku o 1D tak se asi posere. Musela jsem se usmát. Mluvím si sama pro se v duchu a ještě sprostě. "Že se nestydíš Kristen!" Napomenula jsem sama sebe a zakroutila hlavou.

Prošla kolem mě však jedna babička, která se na mě dívala jak kdybych spadla z višně. "Je ti dobře děvče?" "Jo proč by nemělo?" "Mluvíš tady sama se sebou víš." "To je z radosti babičko." Usmála jsem se na pomatenou babku a rozběhla jsem se za Kate.

Jakmile mě Kate uviděla nechala rozdělané práce a hned se se mnou přivítala. "Ahoj beruško tak jak?" Objala mě a políbila nejprve na levou potom na pravou tvář. "Za 5." "Dobrýý." "A z čeho máš dvojku?? Ty takový pilný student." Dloubla mě pod žebra a já se zkroutila. Jo jsem lechtivá a jak. Musela jsem se začít strašně smát dokud se na mě Kate nepodívala takovým tím přísným pohledem : Tady ne !

"ZSV, učitelka mě akorát potápěla a nechtěla mi poradit. Nemohla jsem si vzpomenout jenom na jedno právo a tak mi dala za 2." "To nevadí, už se na ni nezlob. Přece nemůžeš mít celý život jedničky."

"Mám pro tebe návrh Kate," podívala se na mě a při tom zvedla obočí. "Dneska večer? Mám nachystat našeho..ehm?" "Vole," a dala jsem jí malý pohlavek. "Jak kdybys ho měla pod polštářem." "No tak tam ho nemám, ale jako ty mě mlátit nebudeš. Jasný?? To ty jsi mi začala dělat návrhy Kristen."

"Fajn tak tohle trochu přeskočíme jsou tu lidi. Nemůžu ti přece zničit pověst Kate." "No jistě. A co ten návrh??" "No dneska mi jako volali z Impulsu a .." "Cože a ty jsi určitě vyhrála ty vstupenky na 1D. Tak na tohle ti neskočím. To že máš dobrou náladu neznamená, že mě budeš trápit, že tam nemůžu jet. A že je neuvidím. Opět." A zachmuřila obličej. Pod očima se jí udělaly vrásky a tvářila se hodně naštvaně.

"Přesně tak. Nechce se mi tam vůbec jet, ale když už mám ty letenky tak je musím využít." "Jako vážně??" "JO, vždyť ti to tady celou tu dobu vykládám. A přeji si, abys jela se mnou. Protože mě to bavit nebude, ale s tebou to bude zábavnější. Taky by jsi mě asi zabila kdybych tam jela a ty ne a navíc mám jednu vstupenku volnou." Všechno jsem to vydrmolila co nejrychleji, abych to měla za sebou.

"Takže jedeš?? Je to za necelý měsíc." Zeptala jsem se, jakmile jsem zase nabrala dech. "Já vím přesně kdy to je. Jo strašně ráda pojedu. Já tě tak miluju." A začala mě objímat. Pusinkovat a všechny ty naše pozdravy a prasečinky co spolu děláme." "Jsi zlatá Kristen, ale teď musím jít zase do práce."


"Já vím, ale ještě je tu něco." Vytáhla jsem zmačkaném ubrousek s telefonním číslem toho sexouše a ukázala jí ho. Pověděla jsem jí mou malou story jak jsem na něj narazila a ona se jenom usmála, zvedla obočí, zapískala a se slovy " Tak mu zavolej" mi vrátila ubrousek. Pak už se musela bohužel vrátit do práce.

A já jsem šla do našeho bytečku. Bydleli jsme spolu asi rok a půl. Předtím jsem byla na intru, ale od té doby co Kate přestalo bavit do práce dojíždět, jsme si pořídily svůj domeček. Přišla jsem před schody, které mě čekaly, jelikož bydlíme až v 6 patře a na výtah se mi nechtělo čekat.

Sundala jsem si svoje botky na podpatku a vyběhla schody bosky. Odemkla jsem si, uvařila kávu a svalila se na gauč.

by Nikpší :D

za komentáře se zlobit nebudu :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama