1/2 6. kapitola OWOA

27. února 2013 v 22:41 | meum.amo-vita |  One way or another
Ráno jsem vstávala zároveň s Kate. Bylo něco kolem půl sedmé. Chtělo se mi spát, pořád jsem zívala, ale to nebylo nic platné. Nemohla jsem usnout. A tak jsem se přemohla a vstala takhle brzy.
Moc velký hlad jsem neměla, proto jsem si dala jenom misku čokoládových kuliček s mlíkem. Po lehké snídani jsem si vyčistila zuby, dala řasenku, a nepoddajné vlasy sepnula do culíku. Vytáhla jsem kuřecí maso z mražáku a nechala ho pozvolna odmrazit. Udělám si řízek. Jo. Už teď se mi zbíhaly sliny.


Začala jsem se dívat na televizi. Nejprve tam byla Snídaně s novou, potom samý teleshopping, pak jsem to musela vypnou. Stejně mě zase začala bolet hlava. Už to nebylo tak strašné jako včera, ale přece jen ta bolest tam někde byla.
Dala jsem si brufein a zapila ho vodou.

Podívala jsem se na hodiny. Teprve půl deváte?? Panebože co budu dělat celou dobu?? "Budu uklízet. Jo." Sakra zase ta moje samomluva!! Musela jsem si vlepit.

Dala jsem si vršek od starých plavek a staré žluté kraťásky. Zapnula rádio na plný kule a začala uklízet.Nejprve jsem vysála celý barák. Jelikož máme jen dva pokojíky, kuchyň, obývák a koupelnu se záchodem, tak to bylo dost rychlé. Při vysávání jsem si zpívala a hlavně tancovala. Miluju tancování. Dokážu tancovat na úplně všechno. Po vysávání nastal čas utřít prach, zalit těch pár kytiček co tu máme a vrhnout se na koupelnu.

Náš sprchový kout mi dá vždycky nejvíce zabrat. Nejprve všechno musíte vzít pulirapidem, potom vaničku pískem. Všechno opláchnout, utřít a máte tak dvě hodinky pryč. Mě to ovšem nevadilo. Aspoň to nemusí zase dělat Kate. Teď to dělala v poslední době často. Buď jsem nebyla doma a nebo jsem se učila na zkoušky. "Jo tomu se říká vychcanost."
Panenkoskákavá zase. Opět jsem si vlepila. Zajímalo by mě jestli ty facky k něčemu jsou dobré, ale nedošla jsem na žádné řešení. Usmála jsem se a pracovala dál. Umyla jsem umyvadlo, dala jsem dezinfekci do záchodu a nakonec jsem ještě umyla země. Kolem půl jedné jsem měla všechno hotové. Všude se to tady pěkně lesknulo a smálo se to na mě.
Svalila jsem se do křesla a vzala jsem si mobil. Musím přece napsat Mikymu. A s úsměvem jsem odeslala zprávu: AHOJ MIKY JSEM V PORADKU. DO KDY JSI DNESKA V PRACI?? KRIS.

Nečekala jsem až mi odpoví, jelikož jsem věděla, že je v práci. Šla jsem se vrhnout na ty řízky. Rozklepnula jsem si dvě vajíčka. Osolila je a přidala do nich trošku mléka. Maso jsem obalila v trojobalu a dala na pánvičku smažit. Mezi tím jsem si oloupala brambory a dala je vařit.
Když byly řízky usmažené, jeden jsem si dala na talíř a druhý schovala Kate. Ta miluje maso, takže řízkem určitě nepohrde. Na talíř jsem si přidala pár brambor, nějakou okurku, papriku a šla jíst. Bylo to luxusní. Po tak náročném dni, jsem řízek snědla během chvilky.

Umyla jsem ještě nádobí a pak jsem šla zkontrolovat mobil. ÁÁ nová smska.
AHOJ BERUSKO V PRACI JSEM AZ DO 7.JESTLI PAK BUDES MIT CAS TAK SE STAVIM. MIKULASEK.
Jednoduše jsem odpověděla: OK UZ SE TESIM. KRISTEN

Mám ještě tak asi tři hodiny. Půjdu asi ven. Je sice horko, ale procházka mi neublíží.
Vzala jsem krabičku na oběd a dala do jedné brambory. Do druhé řízek a do třetí zeleninu.
Převlékla jsem si pracovní oblečení do sportovního. Dala jsem si černé kraťase a světle žluté tričko na ramínka. A vydala jsem na cestu za Kate. Určitě už bude mít hlad.

Do sedmi do večera jsem se loudala po městě. Zanesla oběd Kate. Povídala jsem si s ní. Potom už jsem procházela všemi uličkami až jsem se kolem půl sedmé dostala domů.
Navečeřela jsem se a sedla si na balkon. Venku bylo stále teplo a sluníčko mě hřálo do tváře. Zavřela jsem oči a čekala až uslyším zvonek.

Když jsem uslyšela zvonek bylo už skoro osm hodin. Za dveřmi samozřejmě stál Mikuláš.
"Promiň dřív jsem to nestihnul. Moc se omlouvám, máš ještě pořád čas??" "Jo jenom se obuji a můžeme vyrazit."
Vzala jsem si raději ještě mikinu, klíče a mobil do kapsy a nakonec černé conversky.
Z Mikym jsme se předbíhali na schodech a nakonec to vzal po zábradlí a byl tam první.
Letěla jsem jako splašená,proto si stoupl těstě přes zeď a otevřel náruč. Vběhla jsem mu přímo do objetí.
Chvíli jsme tam jenom stáli a objímali se. Měla jsem hlavu opřenou o jeho hruď. Když jsem zvedla hlavu a podívala jsem se na něj, naše oči se potkali. Cítila jsem jako bych začala padat do propasti. Potom se ke mně naklonil a letmo mě políbil na rty.

"Jak bylo v práci?" "No nic moc, chyběla jsi mi." Pak se na mě rošťácky usmál, ukázal svůj dokonalý chrup a propletl si se mnou prsty. "A co jsi dělala ty?" "Uklízela." Celý den?" "No kromě doby kdy jsem vařila a seděla na balkoně tak jo." "Už to úplně vidím Kristen. Uklízení považuješ za zastlání postele a ta doba kdy jsi byla na balkóně je zbytek dne." "Ne tak to nebylo!!" "Ne? Vážně?" Dloubl mě do žeber a já se začala svíjet. Pak mě začal lechtat a já začala šíleně ječet. Asi se mu to strašně líbilo nebo já nevím. "Ty parchante." "Mě se, ale líbí jak pištíš." Opět se usmál a přitáhl si mě blíž k sobě. Musela jsem si stoupnout na špičky abych měla svoje rty blízko u těch jeho. Cítila jsem jak po tom polibku touží. Stejně jako já. A proto jsem se přiblížila co nejvíc to šlo, ale jen tak abychom se nedotýkali. Pak jsem ho pohladila po tváři. Zavřel oči a já mu dala štípanou pusu. Měl od toho červené celé škraně. "Já že jsem parchant jo? A co ty jako??" "To bylo za to lechtání." "Dobře jsme si kvit." Usmáli jsme se na sebe, propletli ruce a šli jsme neznámo kam. Nechala jsem se vést.
"Kam to jdeme Miky?" "Chci ti ukázat moje oblíbené místo." "A to je kde?" "Jdeme na přehradu." "Cože mi se jdeme koupat??" "Jo tak to záleží na tom jak budeš hodná." A začal mě lechtat. Pak mě vzal do náruče a odnesl až k malé dřevěné lodičce. Posadil mě na jednu stranu lavičky a on si sednul k pádlům. A začal pádlovat ke středu přehrady.
Pomalu, ale jistě se z nebe vytrácelo sluníčko.Nebe se zalilo do červena a ve vzduchu se začala vznášet teplá noc.

PS: Jelikož tuhle povídku píšu pro milovníka 1D, neměla bych zapomenout na to, že mají nový videoklip. Tahle povídka má název podle téhle písničky. Není to sice jejich vlastní tvorba, ale určitě je nejsměšnější video k téhle písničce.

Takže pro milovníky 1D :


by Nikpší :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 kikpší :* kikpší :* | 28. února 2013 v 14:55 | Reagovat

děkuji ti Nikpší :** a chci další :DDDDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama